VÝSLEDKY
- 3.kolo AKKB
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 3. kolo
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Premier League - Antalya 2024
- 4.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 2. kolo
- Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2024
- Karate1 Youth League / Fujairah - UAE 2024 (1)
- COPENHAGEN OPEN 2024
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 1. kolo
- SeriesA - Larnaca 2024
- Zvolen Cup + M-SR SsZK 2024
- K1 Premier League - Paris 2024
- Orava Cup 2024
- Grand Prix Croatia 2024
- SeriesA - Athens 2024
- Memoriál M.Bozogáňa 2024
- Karate1 Youth League Venice/Taliansko 2023
- Majstrovstvá Slovenska 2023
- Karate1 SeriesA Matosinhos/Portugalsko 2023
- Majstrovstvá Slovenskej republiky družstiev detí, žiakov, dorastencov a juniorov 2023
- Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 2.kolo
- Hungarian Open Grand Prix 2023
- 1.kolo AKKB 2023/24
- LIVE STREAM - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 1. kolo
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo.
- Polish Open 2023
- VYNIKAJÚCE - 4 medaile pre Slovensko na svetovom pohári seniorov
- Croatian Karate Open 2023
- LION CUP 2023 - Luxembursko
- VYNIKAJÚCE výsledky našich reprezentantov na svetovom pohári mládeže v Mexiku
- Budapest Open 2023
- TV a YouTube vysielanie z K1 Premier League Dublin 2023
- Bijeljina Open 2023
- EUSA Combat Champhionships Zagreb 2023
- Úspechy našich reprezentav na SVETOVOM POHÁRI mládeže
- Karate1 Premier League / Fukuoka - Japonsko 2023
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Eurocup Zell am See 2023
- Karate1 Premier League / Rabat - Maroko 2023
- Karate Grand Prix Žilina 2023
- Výsledky a Fotogaléria TROPHY OF SERBIA - DANUBE CUP
- Trophy of Serbia - Danube Cup
- Svetový pohár mládeže - K1 Youth League /Španielsko 2023
- Výsledky a Fotogaléria Čačak/Srbsko 2023
- GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS
- III. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 3.kolo AKKB - Malacky
- II. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 2.kolo AKKB - Viničné
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023
- 33. HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2023
- Pohára SŠŠ v Banskej Bystrici - 3. ročník
- I. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- Zvolen CUP 2023
- ORAVA CUP 2023
- Grand Prix Croatia 2023 - U14, KADET
- Grand Prix Croatia 2023 - JUNIOR, U21, SENIOR
- Karate1 SeriesA Athens 2023
- 15. Memoriál Michala Bozogáňa
- Skvelé výsledky našich karatistov na svetovom pohári mládeže K1 a na Venice CUP
- M-SR U21 juniorov a dorastencov 2022
- Trstenský pohár
- Hungarian Open Grand Prix 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 2. kolo
- 1. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022/2023
- POLISH OPEN - 2022
- Euro Grand Prix - Pilsen
- FISU World Cup Combat 2022
- Karate1 Series A - KOÇAELI, TUR
- Karate Croatia Open 2022
- Slovenský pohár - 1.kolo
- Budapest Open 2022
- Banzai Cup Berlin 2022
- Karate1 Youth League - WKF U21 Cup, Porec/Chorvátsko 2022
- Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2022
- Eurocup 2022
- Trstenský pohár karate
- 3. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - RABAT 2022
- Majstrovstvá SR: juniori, dorastenci, ml. dorastenci
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo
- Karate1 Youth League Limassol 2022
- Karate1 Premier League Matosinhos (Oporto) POR
- 2. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE ZVOLEN CUP 2022
- Majstrovstvá SR: U21 / Seniorov
- Harasuto Cup 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1.kolo
- Karate Grand Prix Croatia 2022
- Hungarian Tatami Karate Cup 2022
- Karate 1 Premier League Fujairah/UAE 2022
- 2.ročník Sport Resort Slovenka Cup
- 2.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SR 2022
- Karate 1 Series A 2022 Pamplona/Španielsko
- Karate 1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- EURO GRAND PRIX - PILSEN 2021
- HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX 2021
- POLISH OPEN 2021
- Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
- Karate 1 Premier League Moskva/Rusko 2021
- Budapest Open 2021
- Karate 1 Youth League Istanbul/ Turecko 2021
- Raciansky strapec 2021
- Karate 1 Premier League Káhira/Egypt 2021
- Karate 1 Youth League/ WKF U12 & U21 CUP / Porec 2021
- Karate 1 Youth League Limassol 2021
- Karate1 Premier League/Lisbon, Portugal
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS - zhodnotenie
- AKKB - 1. ONLINE kolo Bratislavského pohára v karate – 2021
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS
- Ingrida Suchánková obsadila v Srbsku 1. miesto
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- II. kolo - VIDEOSÚŤAŽ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- II. kolo - VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - VIDEO SÚŤAŽ V KATA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - SALZBURG 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - DUBAI 2020
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo + KARATE AGILITY a M-SR V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ročných
- Orava cup 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - PARIS 2020
- GRAND PRIX CROATIA 2020
- 13.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- KARATE1 SERIES A - SANTIAGO 2020
- CENTRAL ENGLAND 7TH INTERNATIONAL OPEN
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV, U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MADRID 2019
- Memoriál Rudolfa Farmadína 30.11.2019
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo
- Hungarian Open GRAND PRIX - Saman Cup 2019
- XXII. ročník Trstenský pohár karate
- MS WTKA 2019 v karate a kobudo
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski_Brod
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MOSKVA 2019
- CROATIA OPEN
- Ľubovňa open cup 2019
- Pohár SNP v karate - 34. ročník
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo
- BUDAPEST OPEN 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - TOKYO 2019
- Svetový pohár mládeže - K1 YOUTH LEAGUE a WKF CUP - UMAG 2019
- AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2019
- K1 Series A - MONTREAL 2019
- Karate1 Series A - Istanbul 2019
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - LIMASSOL 2019
- Karate Grand Prix Žilina 2019
- Karate 1 Premier League - Rabat 2019
- 15. ročník MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2019
- Slovenský pohár detí a mládeže – 3. kolo, M-SR v kumite družstiev 10-11 r.
- AKKB 3. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 2. kolo
- Kachikan Cup 2019
- 2x BRONZ pre Slovensko na svetovom pohári v Rakúsku
- AKKB 2. kolo Bratislavského pohára v karate - Malacky 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo
- 29. ročník Karate Zvolen Cup 2019
- Oravský Pohár v Karate 2019
- 12.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- 28. Grand Prix Croatia
- SVETOVÝ POHÁR - Karate 1 Series A - Shanghai China 2018
- Majstrovstvá Slovenska - Trnava 2018
- Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 - 2. kolo
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov, juniorov, 1.kolo mládeže.
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - CANCUN-QUITANA ROO 2018
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2018
- Hungarian open 2018
- Karate1 Premier League - Tokyo 2018
- ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018
- 33.ročník Pohára SNP v Banskej Bystrici
- 26.ročník Popradského pohára
- 18th CROATIA OPEN
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Series A, Santiago, Chile 2018
- 1.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Otvorené M-ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov a U21
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Berlín 2018
- 7. ZAGREB KARATE CUP 2018
- Budapest open 2018
- Majstrovstvá SR Goju Ryu Karate
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2018
- 3.kolo AKKB - Bratislavský pohár karate
- Majstrovstvá ZsZK detí a 4. kolo Pohára
- Otvorené M-SsZK detí a žiakov, 3.kolo Stredoslov.pohár mládeže
- Eurocup 2018
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2018
- Majstrovstvá Slovenska seniorov 2018
- AKKB - 2.kolo
- M-SSHRKA
- LVIV CUP
- 3.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- M-ZsZK seniorov a 3.kolo Západoslovenského pohára
- 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- Orava Cup + Karate Ples
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín) (1)
- 28. ročník Karate Zvolen Cup 2018 („Otvorené“ M-SsZK karate mužov a žien pre rok 2018 „Otvorené“ 2.kolo SsZK pohár mládeže 2018)
- 11. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2018
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 7. ročník
- M-SR U21, juniorov, dorastencov, ml. dorastencov (jednotlivcov a družstiev) 2017
- NATIONS CUP - CROATIA
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 (1)
- POHÁR SNP v karate 2017
- 1.kolo ZsZK pohára
- 1.kolo AKKB
- Hungarian Open 2017
- Ľubovňa Open Cup 2017
- CROATIA OPEN 2017
- 1.kolo Slovenského pohára kadetov, juniorov, U21, Košice
- Memory Karate Cup, Slavonski Brod
- Budapest open 2017
- 6. Zagreb Karate Cup
- Majstrovstvá Goju-ryu karate 2017
- 13.Majstrovstvá SSHRKA
- INTERNATIONAL UNION CUP
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017
- 3.kolo AKKB - Viničné
- Grand Prix Žilina 2017
- 20.ročník Galanta Karate Cup
- 37th GRAND PRIX SLOVAKIA / 37. Veľká cena Slovenska v karate
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak
- Majstrovstvá SR seniorov 2017
- Mediálna prezentácia zo Slovenského pohára detí a mládeže - Stará Ľubovňa
- Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo (Stará Ľubovňa)
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Šurany)
- Orava cup 2017
- Zvolen cup 2017, M-SsZK seniorov 2017, SsZK pohár mládeže 2017
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín)
- 10. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2017
- 6. ročník Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Kachikan Cup 2016 + seminár s A.Nikulinom
- 1.kolo Slovenského pohára ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov a juniorov, 1. kolo SzZK mládeže 2016
- Hungarian Open 2016
- Pohár SNP - Banská Bystrica 2016
- Výsledky Memory Cup Slavonski Brod 2016
- 16th CROATIA OPEN 2016
- 5th Zagreb Karate Cup 2016
- 4. Majstrovstvá Európskej Shito ryu karate federácie
- Majstrovstvá Slovenska GOJU RYU KARATE
- 12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ, ŽIAKOV 2016
- 19. ročník GALANTA KARATE CUPU
- 25. ročník Popradského pohára v karate
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo (1)
- M-SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2016
- Golden Belt, Čačak/Srbsko 2016
- Naši priatelia na World Championships All Styles - Portugal
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2 . kolo
- 36th Grand Prix Slovakia
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo (1)
- Medaila pre SR na svetovom pohári vo Francúzsku
- 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov, 2. kolo SsZK pohára mládeže
- Grand Prix Croatia
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 5. ročník
- Majstrovstvá Slovenska ml.dorastencov, dorastencov, juniorov, U21
- 21st Hungarian Tatami Karate Cup
- Slovenský pohár ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo
- Otvorené M-SsZK kadetov a juniorov 2015 a 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2015
- COPA DE ESPAÑA 2015
- 2 cenné medaily pre SR na Svetovom pohári v Rakúsku
- 1. kolo Slovenského pohára U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
- 4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!
- Pohár SNP v karate, Európsky pohár univerzít
- Kachikan Cup 2015
- Croatia Open Karate 2015
- 18th Budapest open
- 4th Zagreb Karate Cup 2015
- 4th Zagreb Karate Cup 2015 - SENIORI TEAM
- Karate 1 Premier League Istanbul 2015
- 3rd European Shito Ryu Karate Federation Championships
- 19th SLOVAKIA YOUTH OPEN 2015
- !!! VÝSLEDKY !!! Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2015 - jednotlivcov, družstiev a karate agility
- 11. ročník MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- Seminár Seiwakai v Londýne
- 35th GRAND PRIX SLOVAKIA
- 44th GOLDEN BELT - Čačak (Srbsko)
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo
- 18. ročník Galantského karate cupu
- Grand Prix Žilina 2015 - otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov
- 11th WORLD HARASUTO CUP
- OPEN KEMPO WORLD CUP 2015 a 5º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2. kolo, výsledky
- Karate1 Premier League/Sharm El Sheikh, Egypt
- Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2015 výsledky
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov a SsZK pohár mládeže 2015
- International Open of Karate - Wasquehal 2015
- Karate1 Premier League / Open de Paris 2015
- 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2015
- Fotogaléria - sústredenie pred ME (kadeti, juniori, U21)
- Fotogaléria z M-SR v Trnave
- Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml. dorast, dorast, junior, U21 jednotl. a družstiev + Vianočný turnaj
- 2.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- M-SsZK cadet, junior, 1.kolo SsZK pohár mládeže, Pohár primátora mesta
- 24. ročník popradského pohára mládeže v karate
- 15-th Euro Grand Prix - Pilsen
- 1.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- Memory Karate Cup Slavonski Brod 2014
- Pohár SNP v karate 2014
- K1 Premier league Salzburg 2014
- CROATIA OPEN KARATE
- Karate1 Premier League / Hanau 2014
- 17th Budapest open 2014
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014
- Výsledky Austrian Junior Open 2014
- 18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
- 12th European karate Regions Championships, Izmir, Turkey
- Majstrovstvá Slovenska družstiev žiakov, dorastencov a juniorov
- 17.ročník "Galanta Karate Cup" Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí, žiakov, dorastencov a seniorov
- Otvorené majstrovstvá SsZK
- 22. ročník Pohára SNP
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
Dňa 14.6.2014 sa v BRATISLAVE uskutočnil
18. ročník Veľkej ceny MLÁDEŽE
18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
VÝSLEDKY/RESULTS:
Poradie pretekárov 18. ročník Veľkej ceny MLÁDEŽE 14.6.2014
Štatistika účasti 18. ročník Veľkej ceny MLÁDEŽE 14.6.2014
Štatistika umiestnení 18. ročník Veľkej ceny MLÁDEŽE 14.6.2014
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dátum turnaja: 14. jún 2014 (Sobota)
Miesto konania: Bratislava, Športová hala Pasienky, Trnavská cesta
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Date of competition: 14th June 2014 (SATURDAY)
Competition venue: Bratislava, Sport Hall Pasienky, Trnavská cesta, Slovakia
Štartovné:
15 € za 1 indiv. kategóriu
20 € za 2 indiv. kategórie
5 € za ďalšiu kategóriu (max. 4 kategórie- 2x kata+2x kumite)
Kata - max. 2 kategórie s ostaršením
Kumite - max. 2 kategórie s ostaršením
-----------------------------------------
Entry fee:
15 € for one individual category
20 € for two individual categories
5 € for further entries/category (max. 4 categories- 2x kata + 2x kumite)
Kata - max. 2 categories in different age categories
Kumite - max. 2 kategories in different age categories
ONLINE registrácia:
1. kliknite na ikonku "online registration"
2. najskôr musíte zaregistrovať klub
3. následne registrovať jednotlivých súťažiacich
Uzávierka: súpisky treba zaslať najneskôr do 11. júna 2014
------------------------------------------------------------------------------------------------
ONLINE registration:
1. click "online registration"
2. first you have to registrate CLUB
3. than registrate participants one by one
Deadline: Please return online / e-mail Entry form till 11th June, 2014 and inform us about the time of your arrival / departure to / from Bratislava.
CHRÁNIČE:
podľa pravidiel WKF. Chrániče rúk a nôh sú povinné vo farbe modrej resp. červenej-homologizované WKF, SZK. V prípade iného výrobcu, schvaľuje použitie chráničov hlavný rozhodca súťaže. Chrániče trupu „Body protectors" a chrániče tváre „Face mask" sú pre vekové kategórie doborovoľné.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROTECTIONS:
According WKF rules with complements of Organizing Committee, gum shield, red, blue fist, shin & instep protector. Body protector and Face mask are optional.
INSURANCE:
It is recommended that all participants and members of delegations must effect their own medical and personal trip insurance. Organizer of tournament is taking no liability for these concepts.
PRAVIDLÁ PRE SÚŤAŽ KATA:
v kategóriách 5-7 r. & 8-9 r. pretekár počas súťaže musí vykonať minimálne 2 odlišné kata zo zoznamu SHITEI KATA (viď nižšie)
v kategóriách 10-11 r. & 12-13 r. musia až po semifinálové kata vykonať v každom kole odlišné kata zo zoznamu SHITEI KATA (viď nižšie). V semifinálových kolách a v medailových kolách (finále, zápas o 3. miesto) môžu súťažiaci cvičiť akékoľvek tradičné Karate kata
v kategóriách 14 rokov a starší - pretekári môžu cvičiť akékoľvek tradičné Karate kata
SHITEI KATA ZOZNAM:
Taikyoku katas & Juni No Katas, Hean/Pinan 1 - 5, Gekisai Dai Ichi - Ni, Fukyugata 1 - 2, Shinsei 1 -2, Chi No Kata, Te No kata, Saifa, Seienchin, Seyunchin, Shisochin, Seipai, Bassai Sho - Dai, Jion, Jitte
Kosokun Sho - Dai, Kanku Sho - Dai, Kushanku
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RULES FOR KATA COMPETITION:
AGE 5 - 7 years & 8 - 9 years, must perform minimum two different kata from down listed Shitei kata.
AGE 10 - 11 years & 12 - 13 years, must perform different kata for each elimination round, till reaching semifinal round competitor must choose from down listed Shitei kata. In semifinal round and all medals bouts competitors can perform any karate Kata.
AGE 14 years and older categories all rounds any Karate Kata.
SHITEI KATA LIST:
Taikyoku katas & Juni No Katas, Hean/Pinan 1 - 5, Gekisai Dai Ichi - Ni, Fukyugata 1 - 2, Shinsei 1 -2, Chi No Kata, Te No kata, Saifa, Seienchin, Seyunchin, Shisochin, Seipai, Bassai Sho - Dai, Jion, Jitte
Kosokun Sho - Dai, Kanku Sho - Dai, Kushanku
SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE:
dievčatá, chlapci 5 - 7 -20, -24, -28, +28kg kata,
chlapci 8 - 9 -24, -28, -32, +32kg kata, kumite
dievčatá 8 - 9 -25, -30,-35, +35 kg kata, kumite
mladší žiaci 10 -11 -30, -35, -40, +40 kg kata, kumite
mladšie žiačky 10 - 11 -35, -40, +40 kg kata, kumite
starší žiaci 12 - 13 -40, -45, -50, +50 kg kata, kumite
staršie žiačky 12 - 13 -40, -45, +45 kg kata, kumite
dorastenci 14 - 15 -52, -57, -63, -70, +70 kg kata, kumite
dorastenky 14 -15 -47, -54, +54 kg kata, kumite
juniori 16 -17 -55, -61, -68, -76, +76 kg kata, kumite
juniorky 16 -17 -48, -53,- 59, +59 kg kata, kumite
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Boys, Girls 5 - 7 -20, -24, -28, +28kg kata, kumite
Boys 8 - 9 -24, -28, -32, +32kg kata, kumite
Girls 8 - 9 -25, -30,-35, +35 kg kata, kumite
Boys 10 -11 -30, -35, -40, +40 kg kata, kumite
Girls 10- 11 -35, -40, +40 kg kata, kumite
Boys 12- 13 -40, -45, -50, +50 kg kata, kumite
Girls 12- 13 -40, -45, +45 kg kata, kumite
Boys 14 -15 -52, -57, -63, -70, +70 kg kata, kumite
Girls 14 -15 -47, -54,+54 kg kata, kumite
Boys 16 -17 -55, -61, -68, -76, +76 kg kata, kumite
Girls 16 -17 -48, -53,- 59, +59 kg kata, kumite
PROGRAM TURNAJA:
08.00 - 08.50 Prezentácia kata všetky kategórie
08.50 - 11.00 Váženie a prezentácia kumite všetky kategórie
09.00 - 11.00 Kata - eliminácie, repasáže, finále 5-7, 8-9, 10-11, 12-13 atď.
11.00 - 11.30 Slávnostné otvorenie turnaja
11.30 Kumite - eliminácie, repasáže, finále 5-7, 8-9, 10-11, 12-13 atď.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
PROGRAM - TIME TABLE:
08.00 - 08.50 Registration will start with kata
08.50 - 11.00 Weigh-in all categories kumite
09.00 - 11.00 Kata eliminations, repasages, finals from 5-7 etc.
11.00 - 11.30 OPENING CEREMONY
11.30 Kumite eliminations, repasages, finals from 5-7 etc.