NOVINKY
- Sústredenie výberu talentovanej mládeže U14 a reprezentácie KATA
- Mediálna prezentácia GRAND PRIX SLOVAKIA 2024
- Michaela Čukanová - Majsterka Európy v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 3. kolo
- 44th GRAND PRIX SLOVAKIA 2024
- 50 rokov Oddielu karate TJ Slávia Technická univerzita vo Zvolene
- 3. seminár Ryuei-ryu kobudo
- K1 Youth League A Coruňa/ESP 2024
- K1 Premier League - Cairo 2024
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2024
- Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Seminár kobudo - 09.03.2024
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach - 06.04.2024
- Nominácia na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Zmeny Súťažných pravidiel WKF 2024
- Antidopingová agentúra SR - Antidoping - 2024
- PLES karate - 50. rokov karate na východnom Slovensku
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2024
- Informácie z WKF - World Games
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2023
- Informácie z WKF.
- MAJSTROVSTVÁ SVETA SENIOROV 2023
- Work shop - Podstata cvičenia dýchacej kata Sanchin
- 2.seminár Ryuei-ryu kobudo
- Ples karatistov 2023 - ZRUŠENÉ !!!
- WORLD COMBAT GAMES 2023
- Skúšky technickej vyspelosti 14.01.2024
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá sveta seniorov
- BeActive Night a ŠTRBArace 2023
- 13. Sparing Camp a turnaj "O pohár primátorky mesta České Budějovice"
- Seminár kobudo
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach
- WEBINÁR o čerpaní príspevkov podľa počtu aktívnych športovcov do 23 rokov
- SZK/Sekcia tradičného karate a kobudo
- 2.International KARATE CAMP 2023
- Seminár pre ROZHODCOV
- Seminár pre TRÉNEROV
- WEBINÁR o čerpaní podpory pre reprezentantov a realizačné tímy SZK
- 2. International KARATE CAMP 2023
- Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách - 5. miesto
- 5.miesto - Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách
- Informácie z VV-SZK
- Konferencia SZK 2023
- Mediálna prezentácia - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Informácie z WKF
- Svetové hry - World Combat Games 2023
- Seminár GOJU RYU karate do SEIWAKAI Slovensko v Lučenci
- Svetový úspech rozhodcu Petra Paulínyho
- Smutná správa
- Nadácia SOŠV "Ukáž sa" - Predĺženie termínu do 31.05.2023!!!
- Seminár Takeji OGAWA
- Seminár kata - Majstri z Okinawy
- "PLAY TRUE DAY 2023"
- Workshop VUKABU
- Organizačné pravidlá WKF 2023
- Seminár Goju ryu Karate do SEIWAKAI.
- Výzva na ocenenie z Nitrianskeho samosprávneho kraja
- Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- Seminár - kobudo
- BRÁNA ÚCTY SZK - Ing. JÁN LONGA
- Naši medailisti v TV Markíza
- Mediálna prezentácia GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- 43.GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- Predbežný plán prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov 2023.
- NŠC ocenilo športovcov Národného športového centra za rok 2022
- Historický úspech Slovenského zväzu karate = 10 medailí z ME
- ŠKOLENIE ROZHODCOV - 24.- 26.02.2023
- NOVÉ INFO Z WKF /EKF !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2023
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ
- WEBINÁR - MODULY KARATE
- Mediálna prezentácia SVK KARATE - TV MARKÍZA
- ŠPORTOVEC ROKA 2022 v kategórii neolympijských športov
- Online webinár pre rozhodcov SZK
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2023
- K1 Premier League Cairo 2023
- SZK ocenil významné osobnosti slovenského karate, pretekárov, trénerov a rozhodcov
- Fotogaléria - 40.výročie karate v Močenku
- Informácie z VV SZK
- Antidopingová agentúra SR
- KK Junior Prešov - Manuel Laci v TV JOJ
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TV MARKÍZA
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TA3
- MAJSTROVSTVÁ SVETA kadetov, juniorov, U21
- Ples karatistov 2022
- Ocenenie I.Suchánkovej za BRONZ na svetových hrách
- Sparing camp a Turnaj o pohár primátora mesta České Budějovice 2022
- Nominácia na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21
- Výzva Nadácie Markíza / Výzvy na podporu športu
- ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODULY
- Informácie z VV - klubom SZK
- Slávnostné prijatie úspešných športovcov na ministerstve - Nina Kvasnicová
- Nové váhové kategórie
- Seminár_TAKEJI OGAWA
- Karate1 Premier League - Baku, AZE
- 4 medaily pre Slovensko na EUSA
- Skúšky technickej vyspelosti
- Seminár rozhodcov pred súťažnou sezónou 2022/2023
- Rastislav Mráz získal v Japonsku 8.DAN
- Zahlasujte aj Vy za KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV
- Bronzová Ingrida Suchánková sa vrátila zo svetových hier
- Ingrida Suchánková vybojovala BRONZ !!!
- Športový klub Real team Trenčín oslávil 20.výročie
- Informácie z Volebnej konferencie
- Skúšky rozhodcov EKF - Praha
- SZK ocenil pretekárov a trénerov
- MODUL KARATE
- European Games 2023
- ANOC Beach Games 2023
- Majsterka Európy - Ninka Kvasnicová
- Majster Európy - Tomáš Kósa
- Ivan Husár na ZŠ Tupolevova, Petržalka/BA
- Úžasné výsledky našich reprezentantov na ME v Prahe
- Volebná Konferencia SZK
- I. Suchánková pre TV
- SLOVENSKÁ SENZÁCIA na ME seniorov !!!
- ZLATO + STRIEBRO + STRIEBRO na ME !!!
- Seminár "SUBJEKTÍVNA POHODA ŠPORTUJÚCICH OSÔB"
- Modré - Červené označenie kimona
- KONEČNÁ NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy Praha 2022
- Antidoping - Sprievodca čistým športom
- Online antidopingové vzdelávanie
- Nominácia na EUSA 2022
- Seminár - TAKEJI OGAWA
- Konferencia "Využitie športovej diagnostiky v praxi"
- UKÁŽ SA !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov
- Informácia z WKF !!!
- Medzinárodný seminár KRAV MAGA a LOCHAMA ZEIRA
- Špeciálny Seminár Goju Ryu Karate-do Seiwakai Slovakia
- Športovci z Ukrajiny
- VIDEA z OH Tokio 2020
- Live stream NŠC s názvom Práca s prehrou a psychickými zlyhaniami v športe
- GRAND PRIX SLOVAKIA 2022
- Slovenskí karatisti pomáhajú Ukrajine
- 14.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa - 14.5.2022 - Košice
- Odborná konferencia NŠC - Hormóny a ich vplyv na športový výkon
- Správy z WKF a EKF
- On-line Seminár rozhodcov
- Live stream NŠC s názvom TEAM SLOVAKIA po ZOH 2022
- Workshop sekcie klasického karate a kobudo
- NŠC ocenilo najlepších
- Pre záujemcov o tradičné karate
- Smutná správa.
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2022/2023
- Seminár - Okinawa Goju-Ryu Karate-Do
- Nové WKF RANKING pravidlá
- Stredoslovenský zväz karate - skúšky technickej vyspelosti na stupne 2. - 1. kyu a 1. - 6. dan
- WKF COMPETITION RULES BULLETIN
- Podpora Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- List z EKF ohľadne ME kadetov, juniorov, U21 Praha 2022.
- Smutná správa...
- World Games 2022 - Birmingham (USA)
- ONLINE - Videotréning pre kata
- Majstrovstvá Európy - PRELOŽENÉ !!!
- Skúšky rozhodcov WKF - Dubaj
- Karate klub Junior Prešov na STV
- Karate 1 Series A
- Majstrovstvá Slovenskej republiky 2021
- Majstrovstvá sveta seniorov, Dubaj 2021
- Fotogaléria z 25. Majstrovstiev sveta seniorov 2021
- Diplomatický úspech karate
- Športový podcast NŠC nielen pre športovcov
- Live stream - Duálna kariéra športovcov
- Výzva na dodržiavanie hygienických opatrení
- K1 PL Moscow: Highlights
- Informácia z Výkonného výboru SZK.
- ANTIDOPING - on-line míting
- Rozhýbme sa spoločne na Európskom týždni športu!
- Karate 1 Premier League Rabat/Maroko 2021
- K1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - 2021
- Seminár sekcie klasického karate a kobudo
- A.Vlasákovú nakoplo striebro z MS: Emócie zo stupňa víťazov mám v sebe dodnes
- Round Robin system in Premier League events 2021
- Fotogaléria z 48. Majstrovstiev Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- List riaditeľa NŠC - Blahoželanie
- MAJSTERKA EURÓPY - Nina Kvasnicová
- 48. Majstrovstvá Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- Fotogaléria z 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- Možnosť OČKOVANIA
- LETNÉ klubové sústredenia 2021
- 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- OCEŇOVANIE talentovanej mládeže
- Uznávanie odbornej spôsobilosti na výkon odbornej činnosti TRÉNER KARATE
- Grantový program NSOŠV - Ukáž sa!
- Rozhovor s Adi Gyuríkom v Teleráne na Markíze
- OZNAM - KONFERENCIA SZK 2021
- Kvalifikačný turnaj na OH TOKIO - Paríž 2021
- Skúšky STV v Kanianke
- Rozhovor s Adim Gyuríkom, bronzovým medailistom ME v karate
- 1. Ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Seminár Goju ryu karate 2021
- Kvalifikačný turnaj - Tokyo 2020
- Smutná správa
- VÝSLEDKY z ME seniorov Poreč/CRO
- Fotogaléria z MAJSTROVSTIEV EURÓPY seniorov 2021
- Fotogaléria z ME seniorov 2021, Poreč, Chorvátsko
- VIDEOSÚŤAŽ – Trstenský pohár karate 2021
- K1 Premier League, Serie A, Youth League v r. 2022
- 56. Majstrovstvá Európy seniorov 2021
- LIVE - ONLINE prenos z M-SR seniorov
- Fotogaléria z M-SR seniorov 2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY seniorov + reprezentačné sústredenie
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE
- Ako zvládnuť postcovidový syndróm
- Amatérske športové kluby sa môžu uchádzať o financie na zmiernenie dopadov pandémie
- ONLINE míting k M-SR+reprez.sústredeniu
- M - SSHRKA 2021 - videosúťaž
- Miroslava Kopúňová trénovala v Srbsku
- Naši reprezentanti úspešní na svetovom pohári v Turecku
- Karate1 Premier League Rabat / Maroko 2021
- Olympic Games Tokyo 2020
- COVID šport info na webovom sídle MŠVVaŠ SR
- Pre športovcov platia prísnejšie opatrenia!
- Pozvánka na ONLINE školenie rozhodcov pre I., II., a III. kvalifikačný stupeň
- Grand Winners 2020-2021
- Grand Prix Žilina 2021 - video turnaj
- Hungarian Tatami Karate Cup
- Vzdelávania trénerov karate
- Ingrida Suchánková trénovala na Gran Canarii
- Karate1 Premier League Lisabon / Portugalsko 2021
- Spolupráca Slovenského zväzu karate a mySASY
- Projekt Juniorko
- Zvolen CUP 2021 - videosúťaž
- "ŽIVOT v BUBLINE"
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2021/2022
- WKF vydáva pamätný časopis k 50. výročiu
- Na REKORDNÝCH 2686 súťažných videí v súťaži „NATOČ TO!" sa oplatilo ČAKAŤ!!!
- !!! PRIPOMIENKA !!! do X-BIONIC
- Reprezentačné sústredenie 2021
- Prípravy na Reprezentačné sústredenie sú už v plnom prúde
- Šamorínska bublina pokračuje
- WKF - Covid 19
- ONLINE KATA tréning s reprezentačnými trénermi
- Informácia prezidenta SZK
- Tréner SVK reprezentantov Jaroslav Javorský
- Informácia prezidenta
- PARA KARATE
- K1 YOUTH LEAGUE VENICE 2020
- Majstrovstvá Európy sú preložené !!!
- ONLINE míting štatutárov klubov SZK
- WEBINÁR ROZHODOCOV SZK
- AKTUÁLNE OPATRENIA platné od 15.10.2020
- "ZAPNI SA A TRÉNUJ!"
- Sumarizácia COVID opatrení platných od októbra 2020
- I. kolo U21, juniorov a doratencov v Šuranoch je ZRUŠENÉ!!!
- New WKF communication initiative: Karate's Decades Best
- Výsledky testovania reprezentantov
- Aktuálne informácie WKF
- PROJEKT SOŠV - UKÁŽ SA
- Mimoriadna ponuka pre slovenský šport
- M-SR detí a žiakov sa odkladajú
- PARA KARATE - INFO NA KLUBY SZK
- Vzdelávanie trénerov 1. kvalifikačného stupňa
- Sústredenie JOT 2020
- Stretnutie SOŠV so zástupcami športových zväzov
- Online WKF kurz - akreditovaný coach
- Raciansky strapec 2020 - ZRUŠENÉ !!!
- Športová konferencia SOŠV
- ZRUŠENÉ domáce a medzinárodné súťaže
- Antidoping
- Fotogaléria z Letného reprezentačného sústredenia v Moštenici 07/2020 a 08/2020
- HRV diagnostika mySASY
- Nádejný karatista Roman Hrčka trénuje sedem dní v týždni, v izbe má aj vlastnú telocvičňu
- Bojovníčka na pohľadanie sa nikdy nevzdáva: Karate mi dodalo sebavedomie
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE Slovenského zväzu karate
- KONFERENCIA SZK 2020
- Aktuálne informácie SZK
- Grantový program Nadácie SOŠV
- Qualification System - Tokyo Olympic Games
- Od 20.5. - otvorenie vnútorných športovísk
- Usmernenie hlavného hygienika k prevádzke vonkajších športovísk
- PROJEKT SOŠV - DAMETO
- Informácie od hlavného kontrolóra športu
- Usmernenie ministerstva pre oblasť športu
- OH v Tokiu budú v r. 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa 2020
- Naši medailisti zaradení v NŠC
- Majstrovstvá Európy seniorov 2020
- SP detí a žiakov 2. kolo + Agility a M-SR kumite družstvá 8-9 r.
- Plán prípravy seniorov na kvalifikačný turnaj Paríž 2020
- Plán prípravy seniorov na ME 2020
- 40.VEĽKÁ CENA SLOVENSKA karate
- FOTOGALÉRIA z Majstrovstiev Európy 2020 - Budapešť
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020
- Ministerka Lubyová ocenila športovcov NŠC a ich trénerov za úspechy v roku 2019
- Slovenské karate v roku 2019
- WKF - EKF farebné označenie karate-gi
- Ples Karatistov 2020
- 30. ročník Karate Zvolen Cup 2020
- Seminár GOJU RYU Rastislav MRÁZ 15.02.2020
- Seminár HANSHI YOSHIO KUBA 10. DAN - 08.-09.05.2020
- Michaela Čukanová a Roman Hrčka súčasťou JOT !!!
- Pripravení na Tokio
- !!! Svetový pohár mládeže - 4 zlaté medaily pre Slovensko !!!
- Máme pre Vás skvelú správu!!!
- Adventný kalendár
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na ME 2020
- Zoznam zakázaných látok a metód 2020
- Strieborná Adelka na MS v Chile !!!
- Vzdelávanie TRÉNEROV 1. kv. stupňa - všeobecná časť
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2019
- 1. Svetové plážové hry
- Tréningová prezentácia - KOBUDO
- Tokio 2020 - kvalifikačný turnaj - Paríž, Francúzsko
- Gifu 2019
- Školenie trénerov na FTVŠ UK
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- Školenie trénerov na Prešovskej univerzite
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- Ázijský víkend
- WKF - nové informácie
- JOT Games
- Japonský deň
- EUSA European university combat championship 2019
- Karate1 Series A - Santiago 2019
- SEMINÁR PRE ROZHODCOV A TRÉNEROV
- Európske hry Minsk 2019 - Výsledky Miroslava Kopúňová
- Novinky pre Kluby na stránke SZK - info
- Európsky týždeň športu 2019 (23. - 30. september)
- Ukáž sa!
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa
- Sezóna 2019 - Poďakovanie klubom SZK
- Oznámenie aktuálnych údajov o štatutárnom orgáne alebo členoch štatutárneho orgánu občianskeho združenia
- Konferencia SZK 2019
- MENTÁLNA PRÍPRAVA V KARATE
- Video a Fotogaléria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na MS 2019
- Vystúpenie pre Ruskú hokejovú reprezentáciu
- * Hanshi Seiichi FUJIWARA na Slovensku *
- Majstrovstvá Európy seniorov 2019
- Pavol Dubček oslávil jubileum
- Nezabudnime na slušnosť !
- MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ a EMA BRÁZDOVÁ sú nominované !!!
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV 2019
- Zostrih z M-SR seniorov
- 39. ročník Veľkej ceny Slovenska
- Úspešní ROZHODCOVIA na skúškach EKF a WKF
- Majstrovstvá Európy 2019 - Aalborg - Dánsko
- Plán prípravy seniorov na ME 2019
- Naši pretekári v rankingu WKF - Janovčík prvý
- Oceňovanie úspešných športovcov NŠC a ich trénerov za rok 2018
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ - NEW WKF RULES
- Plán prípravy na ME kadet, junior, U21 2019
- Naši mládežníci dominovali na SVETOVOM POHÁRI v Taliansku !!!
- Pár záberov z M-SR v Trnave
- SLOVENSKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR OCENIL KK JUNIOR PREŠOV !!!
- Hlasovanie o NAJ sympatickejšieho športovca 2018
- BRONZ-ová MIROSLAVA KOPÚŃOVÁ
- SZK - INFO
- BRONZ pre SLOVENSKO
- Videá - Olympíjske hry mládeže - Buenos Aires 2018
- Olympíjske hry mládeže 2018 - TOMÁŠ KÓSA
- USMERNENIE pre členské kluby SZK
- Štátny informačný systém
- Európsky týždeň športu 2018
- Pravidlá WKF
- Dôležité upozornenie!!!
- ANOC World Beach Games, San Diego 2019
- Rozhovor s prezidentom WKF
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- TOMÁŠ KÓSA je nominovaný !!!
- Svetový pohár - WKF UMAG, Chorvátsko 2018
- KONFERENCIA SZK 2018
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Istanbul 2018
- Často kladené otázky - WKF KARATE
- Kvalifikácia na TOKYO, Olympíjske hry 2020
- Slovensko má dvoch víťazov svetového pohára v karate
- Mediálna prezentácia ME v karate na TA3
- BRONZ na Majstrovstvách Európy seniorov, Srbsko 2018
- Kvalifikačný systém na OH mládeže 2018.
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Rabat 2018
- Mediálna prezentácia karate v TA3
- 38th Grand Prix Slovakia
- Plán prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov 2018
- Karate1 Premier League, Rotterdam / Holandsko
- Mediálna prezentácia - Oravský pohár + Ples karatistov
- Karate1 Series A Salzburg
- Úspešní karatisti - TV JOJ
- Výsledky z ME kadetov, juniorov, U21 2018
- Skúšky rozhodcov EKF (Sochi 2018)
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Dubaj 2018
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Paris 2018
- Študijný program - špeciálna pohybová príprava v bezpečnostných zložkách
- Študijný program - trénerstvo a trénerstvo a učiteľstvo TV
- NŠC ocenilo najúspešnejších športovcov a ich trénerov za rok 2017
- Zimná univerziáda 2018
- VÍZA do Ruskej federácie - PODMIENKY
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko
- Strieborná I.Suchánková na svetovom pohári v Japonsku
- Oceňovanie najúspešnejších športovcov neolympijských športov za rok 2017
- Plán prípravy na ME kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko 2018
- Mediálna prezentácia z MS Tenerife 2017
- Bronz z MS pre Zimnikovalovú
- Výsledky z MS kadetov, juniorov, U21 2017
- Skúšky rozhodcov WKF (Tenerife 2017)
- Karate1 Series A - Salzburg, Rakúsko 2017
- Olympijska solidarita podporuje KARATE
- Nadácia SOV podporuje KARATE
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Series A - Istanbul, Turecko 2017
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Premier League - Leipzig, Nemecko 2017
- Upozornenie z ANTIDOPINGU
- 3rd Inoue-Ha Summer Camp 2017
- 32.ročník Európskeho seminára IKGA
- BRONZ zo Svetových hier
- Plán prípravy kadetov, juniorov, U21 na Majstrovstvá sveta Tenerife
- THE WORLD GAMES - WROCLAW 2017
- European Universities Championships 2017
- Karate1 Premier League - nové pravidlá na r. 2018
- KONFERENCIA SZK
- KARATE 1 WKF YOUTH CUP
- Karate1 - Series A, Toledo, Spain 2017
- Nadácia SOV - Projekt UKÁŽ SA !
- BRONZ na Majstrovstvách Európy regiónov - družstiev
- Promo video z Majstrovstiev Európy seniorov 2017
- Majstrovstvá Európy seniorov, Turecko 2017
- Školenie trénerov karate I. kvalifikačného stupňa
- Seminár s Goshim Yamaguchim
- Seminár karate s Takeji Ogawa (10. Dan)
- Zlato, striebro, bronz na svetovom pohári v Maroku
- Ingrida Suchánková - získala striebro na svetovom pohári
- Plán prípravy na ME seniorov 2017 Turecko, Kocaeli
- Juniorskí majstri Európy v karate prešli testami Národného športového centra
- Usmernenie pre koučov
- Informácia z ministerstva školstva
- Aktuálne postavenie našich reprezentantov v Rankingu WKF
- Dušana Čierna členkou Technickej komisie EKF
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21, Sofia - Bulharsko 2017
- Identifikačné karty kaučov a ich asistentov
- Informácie k reprezentačným výjazdom seniorov - užšia a širšia reprezentácia
- Školenie rozhodcov karate I. a II. kvalifikačného stupňa - SsZK
- Upozornenie na zmenu v KARATE AGILITY
- Víťazi SP v karate agility
- Karate1 Premier League - Paris open 2017
- Návšteva ministra a oceňovanie športovcov
- Karate na Olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games) 2018 v Buenos Aires
- Úspech karate v olympijskom hnutí
- Ples karate 2017
- Skúšky rozhodcov WKF, Linz 2016
- 2x BRONZ na Majstrovstvách sveta seniorov v Linzi 2016
- Majstrovstvá sveta seniorov - Linz 2016
- Vzdelávací program pre získanie kvalifikácie tréner/inštruktor
- Informácie o kaučovských kartách pre trénerov
- 4 medaile pre SR a celkové prvenstvo pre Suchánkovú na svetovom pohári v Japonsku
- Dve zemiakové medaily na svetovom pohári v Nemecku
- Trojnásobné slovenské zastúpenie vo finále na svetovom pohári v Brazílií
- Zemiaková medaila na svetovom pohári v Turecku
- Informácie k zmenám klubových stanov
- Informácie z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- Upozornenie o používaní olympijskej symboliky
- V TOP 12-tke grantového programu "UKÁŽ SA!" má zastúpenie aj karate
- Akademické Majstrovstvá sveta, Portugalsko 2016
- Karate na Olympijských hrách v Tokiu 2020!!!
- Novinky z WKF
- European Universities Games Rijeka-Zagreb 2016
- Výročná správa SZK za rok 2015
- Mimoriadna konferencia SZK
- Konal sa seminár s Takeji Ogawom
- BRONZ pre Slovensko na Majstrostvách Európy regiónov 2016 Kocaeli/Turecko
- Skúšky rozhodcov EKF, Kocaeli 2016
- Minister obrany vo VŠC Dukla Banská Bystrica
- ZLATO a STRIEBRO pre Slovensko na svetovom pohári v Maroku.
- Reportáž z M-SR detí a žiakov 2016
- A.OVEČKOVÁ a I.SUCHÁNKOVÁ - dve zemiakové medaily na ME 2016
- VÝSLEDKY našich reprezentantov na Majstrovstvách Európy seniorov, FRA 2016
- Projekt nadácie SOV
- Máme ZLATO na svetovom pohári Karate 1 Premier League Salzburg 2016
- Seminár karate - T.OGAWA, 9.DAN
- Medailový zisk pre Slovensko na svetovom pohári v Dubaji
- Reportáž z M-SR seniorov v Žiline 2016
- Bronz na svetovom pohári v Rotterdame!!!
- Dve cenné medaily na SVETOVOM POHÁRI v Slovinsku - Karate1 World Cup Laško 2016
- Organizačné pokyny k súťaži - Slovenský pohár detí a žiakov
- Veľkú cenu Slovenska otvoril minister školstva, vedy, výskumu a športu
- Reportáž z Grand Prix Slovakia 2016
- International seminar in Slovakia - TSUGUO SAKUMOTO
- Reportáž z ME kadetov, juniorov, U21 na TA3
- ME Cyprus NOVINKY
- COACH KARTA
- Reportáž TA3
- Informácie z Výkonného výboru SZK (2.1.2016)
- Slávnostné odovzdávanie cien - ŠPORTOVEC BRATISLAVY 2015
- INGRIDA SUCHÁNKOVÁ na TA3
- Informácie z WKF, EKF o homologizácii chráničov
- Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa a rozhodcov 1. a 2. kvalifilačného stupňa
- Hajime - tréningový denník
- Fotogaléria - MS kadetov, juniorov, U21 2015
- Ministerská návšteva
- Celkové prvenstvo v svetovom pohári a bronzová medaila pre SR na svetovom pohári v Japonsku
- Skúšky rozhodcov WKF, Jakarta 2015
- Zimná univerziáda SR 2016
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Jakarta/Indonézia 2015
- European Masters Game - Nice - France
- KARATE na OLYMPIÁDE v TOKYU 2020 !!!
- Materiály z reprezentačného sústredenia spojeného so seminárom
- Ďakovný list k EH v Baku 2015
- 1.Európske hry v Baku - pre I.Suchánkovú 5.miesto
- 1.Európske hry v Baku - Azerbajdžan 2015
- Zoznam širšej reprezentácie 2015
- Majstrovstvá Európy regiónov - družstiev 2015
- Skúšky rozhodcov EKF, Paríž 2015
- Školenie trénerov SZK
- 8th WKF Youth Training Camp & Karate 1 WKF Youth Cup
- Nový zákon o športe
- Informácie z Výkonného výboru SZK, 2015
- Súťažné pravidlá SZK - kata a kumite - pre kategórie do 13 rokov
- Fotogaléria z ME seniorov 2015
- Výsledky ME seniorov 2015 - Istanbul (Turecko)
- Nové video z ME kadetov, juniorov, U21 2015 + výsledky
- Fotogaléria z ME kadetov, juniorov, U21 2015
- Plán prípravy seniorov na ME Istanbul 2015
- Výklad k súťažným pravidlám WKF verzia 9.0 2015
- KARATE AGILITY
- Zmeny schválené Výkonným výborom SZK
- Zmeny pravidiel WKF + slovenská verzia!
- PODPORME KARATE NA OH 2020 !!!
- Školenie rozhodcov SZK všetkých kvalifikačných stupňov
- Oceňovanie univerzitných športovcov za rok 2014
- TOP TEN 2014 - Zagreb
- Skúšky rozhodcov WKF, MS Brémy 2014
- Majstrovstvá sveta seniorov v Brémach / Nemecko 2014
- 15-th Euro Grand Prix Pilsen - fotogaléria
- Croatia open 2014 - fotogaléria
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014 - Fotogaléria
- Reprezentačné sústredenie seniorov
- Informácia z WKF o homologizácii chráničov
- Training Camp & K1 WKF Youth Cup, Umag (Chorvátsko)
- Seminár pre trénerov - Košice
- Inšpiratívne tréningové videa
- Fotogaléria z Akademických majstrovstiev sveta 2014
- Fotogaléria z Veľkej ceny MLÁDEŽE 2014
- Domov si naši akademici odnášajú 5 medailí
- Informácia z Výkonného výboru SZK
- WKF Ranking
- Rozhovor s Alžbetou Ovečkovou
- Skúšky rozhodcov EKF, Turecko 2014
- Homologizované chrániče
- M-SR družstiev - fotogaléria
- Fotogaléria z M-SR detí, žiakov a ml.dorastencov
- Monitoring Trénersko-metodickej komisie
- Ocenení medailisti z ME a MS 2013.
- Seniori na reprezentačnom sústredení v Moštenici
- 39th EKF Junior & Cadet Championships - Baku (AZE)
- 44th European Karate Championships - SENIORS
- 35th European Junior & Cadet Championships
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020 (1)
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
Nové video z ME kadetov, juniorov, U21 2015 + výsledky
Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 v Zurichu (Švajčiarsko)
6. - 8. 2. 2015
VÝSLEDKY reprezentantov
V konkurencii 47 krajín Európy sa na turnaji predstavilo 947 pretekárov.
Bilancia Slovenska na tomto šampionáte: 1-4-3
Slovensko skončilo v celkovom hodnotení na 6. mieste.
Video 42nd EKF Junior & Cadet and U21 Championships - SLOVAKIA 2015 pre Vás zhotovil Peter Fabian.
Hudba: Delcroix & Delatour - Memory (Original Mix)
Videomateriál: Dušana Čierna
Mediálna prezentácia výsledkov - v spolupráci s V. Polúchom:
- relácia v TA3:
3. deň šampionátu:
Kumite ženy U21 -50 kg:
Dominika Kuchárová - 1. kolo: free, 2. kolo: porazila WABER FRANCINE (SUI) 4:0, 3. kolo: prehrala s MORALES_OZUNA GEMA (ESP) 0:5. Śpanielka postúpila do finále. 1. kolo repasáže: prehrala s RADICEVSKA SARA (MKD) 0:9. Obsadia tak 7. miesto.
Kumite ženy U21 -55 kg:
Zuzana Schwartzová - 1. kolo: prehrala s FINASHKINA VALERIA (RUS) 4:4. Ruska postúpila do finále. 1. kolo repasáže: porazila CATLAK LUCIJA (CRO) 8:0,2. kolo repasáže: prehrala s VAJDA LILIEN (HUN)1:1. Obsadila tak 7. miesto.
Kumite ženy U21 -61 kg:
Viktória Pillárová - 1. kolo: free, 2. kolo: prehrala s LALLO VIOLA (ITA) 1:3. Talianka prehrala následne na to so Slovinkou.
Kumite ženy U21 -68 kg:
Jaroslava Baňasová - 1. kolo: free, 2. kolo: porazila LATORRE_BANARES MILENA (ESP) 0:0, 3. kolo: prehrala s PEDERSEN KATRINE (DEN) 0:3. Dánka postúpila do finále. 1. kolo repasáže: prehrala so ZARETSKA IRYNA (UKR) 0:8. Obsadila tak 7. miesto.
Kumite ženy U21 +68 kg:
Lenka Sahulová - 1. kolo: prehrala s KARALIK NURIJA (SUI) 0:3. Švajčiarka následne na to prehrala s Chorvátkou.
Kumite muži U21 -67 kg:
Matej Homola - 1. kolo: free, 2. kolo: porazil ROURET MARC_ALEXIS (FRA) 8:0, 3. kolo: porazil KORIAHIN YEHOR (UKR) 2:1, 4. kolo: prehral s JOVIC VLADIMIR (MNE) 0:2. Černohorec postúpil do finále. 1. kolo repasáže: prehral s SZEGEDI DOME (HUN) 1:8. Obsadil tak 7. miesto.
Kumite muži U21 -75 kg:
Matúš Lieskovský - 1. kolo: porazil CEVAHIR EMRE (TUR) 7:3, 2. kolo: prehral s HARSPATAKI GABOR (HUN) 3:9. Maďar postúpil do finále. 1. kolo repasáže: porazil RETTENBACHER ROBIN (AUT) 4:0, 2. kolo repasáže: porazil OTRIN TEO (SLO) 7:5. Boj o tretie miesto: porazil SARGSYAN SERYOZHA (ARM) 3:1. Matúš tak získal tretie miesto!!! Gratulujeme.
Kumite muži U21 -84 kg:
Miroslav Škvarek - 1. kolo: prehral s MALOKU NAIM (KOS) 0:3. Pretekár z Kosova následne na to prehral s Chorvátom.
Kumite muži U21 +84 kg:
Ilir Kabashi - 1. kolo: prehral s KOSIAK OLEKSANDR (UKR) 0:2. Ukrajinec následne na to prehral s Azerbajdžancom.
2. deň šampionátu:
Kata družstvá kadetky a juniorky:
Báčiková, Brázdová, Merašická - 1. kolo: prehrali s Nemkami 0:5. Nemky prehrali v semifinále s Taliankami.
Kata družstvá kadeti a juniori:
Murcko, Subovics, Šarišský - 1. kolo prehrali s Macedóncami 0:5. Macedónci prehrali následne na to s Nemcami.
Juniorky -48 kg:
Ina Macejková - 1. kolo: free, 2. kolo: porazila DE_SANDE_COLLADO ELENA (ESP) 2:1, 3. kolo: porazila REITER JULIA (AUT) 1:0, v semifinále: porazila GRDENIC INES (CRO) 2:0. Ina vo večernom finále prehrala s BOURCOIS AURORE (FRA) 0:4 a stala sa tak VICEMAJSTERKOU EURÓPY!!! Gratulujeme.
Juniorky -53 kg:
Rebeka Vidová - 1. kolo: prehrala s BRITO ANDREA (FRA) 0:7. Francúzka sa prebojovala do finále, čím dostala Rebeka šancu na repasáž. 1. kolo repasáže: porazila MULLANEY SHAUNA (IRL) 8:0, 2. kolo repasáže: porazila CAVALLARO FRANCESCA (ITA) 3:1, v boji o tretie miesto: prehrala s PENDAROVSKA MONIKA (MKD) 0:3. Rebeka tak obsadila nepopulárne 4.-5. miesto.
Juniorky -59 kg:
Hana Kuklová - 1. kolo: porazila ZAQOOMI MARJAM (DEN) 3:0, 2. kolo: porazila BOUSSEBAA AICHA_ZAKIA (HUN) 3:1, 3. kolo: porazila SIVERT LAURA (FRA) 2:0, v semifinále: prehrala s MIGGOU ANNA (GER) 0:1. V boji o tretie miesto: prehrala s KLAPPE LIZZY (NED) 1:4. Hana tak obsadila nepopulárne 4.-5. miesto.
Juniorky +59 kg:
Miriama Kozmová - 1. kolo: free, 2. kolo: prehrala s SIMONOSKA SARA (MKD) 1:3. Macedónka následne na to prehrala so Srbkou.
Juniori -55 kg:
Dominik Imrich - 1. kolo: free, 2. kolo: porazil BELLARAJ SABRY (BEL) 4:0, 3. kolo: porazil PRGA MARIO (CRO) 4:0, v semifinále: prehral s SAMDAN ERAY (TUR) 0:5. V boji o tretie miesto: porazil DAY SAMUEL (ENG) 2:0 a získava tak cenné tretie miesto!!! Gratulujeme.
Juniori -61 kg:
Pavol Bitto - 1. kolo: porazil NEAGA SEFAN_ANDREI (ROU) 2:0, 2. kolo: prehral s PINTO FRANCESCO (ITA) 1:2. Talian sa prebojoval do finále. 1. kolo repasáže: porazil DUNNE KEVIN (IRL) 1:0, 2. kolo repasáže: prehral s GUTNIK ALEXANDR (RUS) 0:1. Obsadil tak 7. miesto.
Juniori -68 kg:
Martin Fedor - 1. kolo: porazil EKMECIC BOGDAN (SRB) 5:0, 2. kolo: porazil VLCEK JAROSLAV (CZE) 2:0, 3. kolo: prehral s REBOULLEAU CLEMENT (FRA) 1:2. Francúz prehral v semifinále s Dánom. Martin tak stratil možnosť zabojovať v repasáži.
Juniori -76 kg:
Ľuboš Džačovský - 1. kolo: porazil AMOSSI RON_MORDEHAI (ISR) 4:2, 2. kolo: prehral s DJORDJE SALAPURA (SRB)1:4. Srb následne na to prehral so Švédom.
Juniori +76 kg:
Dávid Kostolník - 1. kolo: prehral na hansoku s DUDAK MAKSYM (UKR). Ukrajinec prehral v semifinále s Bielorusom.
1. deň šampionátu:
Kata kadetky:
Ema Brázdová - 1. kolo: porazila MALCEC SARA (CRO) 5:0, 2. kolo: porazila DJURDJEVIC NIKOLINA (SRB) 4:1, 3. kolo: porazila MARIC JOVANA (MNE) 4:1, v semifinále porazila TASSCI MELEK ECEM (TUR) 3:2. Ema vo večernom finále porazila AMATO CAROLINA (ITA) 3:2 a stala sa po druhýkrát MAJSTERKOU EURÓPY!!! Gratulujeme.
Kata kadeti:
Julian Enrik Smoliga - 1. kolo: porazil EASTON LUKE (ENG) 4:1, 2. kolo: porazil ZHUMYHA OLEKSANDR (UKR) 4:1, 3. kolo: porazil BOKARICA LUKA (CRO) 4:1, v semifinále porazil PEREDA ELORDUY XABIER (ESP) 3:2. Julian vo večernom finále prehral s OZDEMIR MEHMET BATUHAN (TUR) 2:3 a stal sa tak VICEMAJSTROM EURÓPY!!! Gratulujeme.
Kata juniorky:
Ľudmila Báčiková - 1. kolo: free, 2. kolo: porazila RADUNOVIC TAMARA (MNE) 3:2, 3. kolo: prehrala s BOZAN DILARA (TUR) 0:5. 1. kolo repasáže: porazila ALCALDE BOLANOS PAULA (ESP) 3:2. Boj o tretie miesto: prehrala s PIVI LISA (ITA) 2:3. Ľudmila obsadila nepopulárne 4.-5. miesto.
Kata juniori:
Daniel Havlíček - 1. kolo: porazil ZECEVIC BORIS (MNE) 4:1, 2. kolo: porazil BUCHINGER LUKAS (AUT) 4:1, 3. kolo: prehral s SIMIC JOVAN (SRB) 2:3. Srb prehral v semifinále s NUNKOO KIERAN (ENG) 2:3, čím nepotiahol Daniela do repasáže.
Kata ženy U21:
Dorota Balciarová - 1. kolo: porazila GALIC NASTJA (SLO) 5:0, 2. kolo: porazila KARLSSON MIA (SWE) 5:0, 3. kolo: porazila SELL AIMEE (ENG) 3:2, v semifinále porazila SAHIN GIZEM (TUR) 3:2. Dorota vo večernom finále prehrala s D ONOFRIO TERRYANA (ITA) 0:5 a stala sa tak VICEMAJSTERKOU EURÓPY. Gratulujeme.
Kata muži U21:
Peter Fabian - 1. kolo: free, 2. kolo: porazil VIT FILIP (CZE) 4:1, 3. kolo: porazil KULYK VITALIY (UKR) 4:1, v semifinále porazil METER ANDJELKO (CRO) 3:2. Peter vo večernom finále prehral s MONTARELLO ENZO (FRA) 1:4 a stal sa tak VICEMAJSTROM EURÓPY. Gratulujeme.
Kumite kadeti -52 kg:
František Kostolník - 1. kolo: prehral s BAKHSHALIYEV HUMMAT (AZE) 0:6. Azerbajdžanec prehral v semifinále, a teda nepotiahne Františka do repasáže.
Kumite kadeti -57 kg:
Dávid Podsklan - 1. kolo: free, 2. kolo: prehral s AZOUZ TOMMY (FRA) 0:1. Francúz postúpil do finále, čo dáva možnosť Dávidovi na repasáž. 1. kolo repasáže: porazil DIMOV BOJAN (MKD) 6:0, 2. kolo repasáže: porazil MARQUEZ_MERINO ANGEL (ESP) 1:0, boj o tretie miesto: porazil MUSANOVIC EMIN (BIH) 2:0. Dávid získava tretie miesto!!! Gratulujeme.
Kumite kadeti -63 kg:
Michal Výrostko - 1. kolo: prehral s CAZINKIC TARIK (BIH) 0:1. Bosniak následne prehral s Francúzom.
Kumite kadeti -70 kg:
Tomáš Fuzer - 1. kolo: porazil USTINOV ALEKSEI (EST), 2. kolo: prehral s GIENOV MYKOLA (UKR) 0:3. Ukrajinec prehral následne s Čechom.
Kumite kadeti +70 kg:
Attila Joba - 1. kolo: free, 2. kolo: prehral s GOKCEN OZAN (TUR) 0:2. Turek sa prebojoval do finále. 1. kolo repasáže: porazil RIGAS DIMITRIOS (GRE) 1:0, 2. kolo repasáže: prehral s LEDEVIN ALEXANDRE (FRA) 0:2 a obsadil tak 7. miesto.
Kumite kadetky -47 kg:
Dominika Bogárová - 1. kolo: porazila SUSAC KATARINA (BIH) 3:0, 2. kolo: prehrala s MUSANOVIC EMIN (BIH) 0:3. Estónka následne prehrala s Francúzkou.
Kumite kadetky -54 kg:
Tereza Spálová - 1. kolo: porazila TUROVSKI MISHEL (ISR) 4:0, 2. kolo: prehrala s GORANOVA IVET (BUL) 0:8. Bulharka prehrala v semifinále s Macedónkou, čím stratila Tereza možnosť na repasáž.
Kumite kadetky +54 kg:
Alexa Hamšíková - 1. kolo: free, 2. kolo: prehrala s SCHROETER MADELEINE (GER) 0:2. Nemka prehrala v ďalšom kole s Ruskou.
Nominácia pretekárov:
U21 juniorky kumite :
-50 kg: Kuchárová Dominika - KK Kretovič KE
-55 kg: Schwartzová Zuzana - Union Košice
-61 kg: Pillárová Viktória - KKK KE
-68 kg: Baňasová Jaroslava - KK Kretovič KE
+68 kg: Sahuľová Lenka - KK Miyagi Lučenec
U21 juniorky kata :
Balciarová Dorota - indiv. člen SZK
U21 juniori kumite :
-67 kg: Homola Matej - Farmex Nitra
-75 kg: Lieskovský Matúš - Rapid Bratislava
-84 kg: Škvarek Miroslav - KK Trstená
+84 kg: Kabashi Ilir - Farmex Nitra
U21 juniori kata :
Fabián Peter - Goju-Kai Prešov
Kadetky kumite :
-47 kg: Bogárová Dominika - Taiyo Kolárovo
-54 kg: Hrnková Sarah - AC UNIZA Žilina
+54 kg: Hamšíková Alexa - CMK BB
Kadetky kata :
Brázdová Ema - ŠŠK Prievidza
Kadetky/Juniorky družstvo kata :
Brázdová E., Merašická N., Báčiková Ľ. - ŠŠK Prievidza
Kadeti/Juniori družstvo kata :
Murcko V., Šarišský M., Subovics F. - TJ Metropol KE
Kadeti kumite :
-52 kg: Kostolník František - Katsudo Sabinov
-57 kg: Podsklan Dávid - Farmex NR
-63 kg: Výrostko Michal - MŠK Žiar n/Hronom
-70 kg: Fuzer Tomáš - Union KE
+70 kg: Jóba Attila - Taiyo Kolárovo
Kadeti kata :
Smoliga Julian Enrik - ŠŠK Bratislava
Juniorky kumite :
-48 kg: Macejková Ina - Katsudo Sabinov
-53 kg: Vidová Rebeka - Farmex Nitra
-59 kg: Kuklová Hana - Kachi Nitra
+59 kg: Kozmová Miriama - Farmex Nitra
Juniorky kata :
Báčiková Ľudmila - ŠŠK Prievidza
Juniori kumite :
-55 kg: Imrich Dominik - Iglow SNV
-61 kg: Bitto Pavol - Slovšport Trnava
-68 kg: Fedor Martin - KK Kretovič KE
-76 kg: Džačovský Ľuboš - CMK BB
+76 kg: Kostolník Dávid - CMK BB
Juniori kata :
Havlíček Daniel - Rapid Bratislava
Bodový rebríček kadetov, juniorov, U21 pred Majstovstvami Európy v Zurichu / Švajčiarsko 2015
Plán prípravy na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 Zurich/Švajčiarsko 6-7-8.2.2015:
29.-31.8.2014 - Sústredenie reprezentácie
- výber reprezentácie (U21)
14.9.2014 - Zahreb Karate Cup 2014
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
20.-21.9. 2014 - Budapest Open 2014
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
26.-28.9. 2014 - K1 Premier League /Frankfurt/Hanau, Nemecko
- výber reprezentácie (U21)
4.-5.10. 2014 - Croatia Open /Rijeka, Chorvátsko
- širšia reprezentácia (kadet, junior)
11.-12.10. 2014 - Karate 1 Premier League /Salzburg, Rakúsko
- výber reprezentácie (U21)
18.10.2014 - 1.kolo Slovenský pohár / Galanta
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
18.-19.10.2014 - Grand Prix Plzeň/Česko
- súťaž bude sledovaná v prípade potreby pre kateg. detí a seniorov
24.-26.10.2014 - Sústredenie reprezentácie
- výber reprezentácie (U21)
5.-9.11.2014 - Majstrovstvá sveta seniorov
- výber reprezentácie (U21)
22.11.2014 - 2.kolo Slovenský pohár
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
6.12.2014 - Majstrovstvá Slovenska
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
2.-4.1.2015 - Sústredenie reprezentácie
- širšia reprezentácia (kadet, junior,U21)
17.-18.1.2015 - Grand Prix Croatia/Samobor
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21 - doplnená kategória)
24.-25.1.2015 - Karate 1 Premier League /Paris, Francuzsko
- výber reprezentácie (U21) - pre reprezentantov, ktorí sa uchádzajú o účasť na ME seniorov 2015
24.1.2015 - Memoriál M. Bozogáňa
- širšia reprezentácia (kadet, junior, U21)
6-7-8. 2.2015 - Majstrovstvá Európy (Švajčiarsko) - European championships, Zurich 2015
Poznámky:
• Výber reprezentácie - SZK zabezpečuje účasť na turnajoch vybranným reprezentantov podľa výkonnosti a po dohode.
• Plán prípravy na ME cadetov, juniorov, U21 2015 môže byť podľa potreby priebežne upravený komisiou reprezentácie alebo výkonným výborom.