KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Zoznam širšej reprezentácie 2015

ZOZNAM ŠIRŠEJ REPREZENTÁCIE

 

Komisia štátnej reprezentácie (KŠR) vydáva zoznam širších reprezentácií SZK v jednotlivých kategóriách. Zostavený bol na základe výsledkov na Majstrovstvách Slovenska seniorov 2015, Majstrovstvách Slovenska ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 2014, Majstrovstvách Slovenska detí a mládeže 2015, víťazov Slovenského pohára detí a mládeže za r. 2015 a sledovaných súťaži.


Uvedený zoznam je podkladom KŠR na zostavovanie nominácii na turnaje v nasledujúcej sezóne. Zoznam môže byť na základe rozhodnutia KŠR dopĺňaný alebo menený. Ak sa niekomu zmenila kategória (veková, alebo váhová), alebo nastali iné zmeny, treba ich písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk


Seniori:
Kumite seniorky -50 kg:
Macejková Ina (Katsudo SB), Kuchárová Dominika (Kretovič KE), Kováčiková Lucia (CMK BB), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina)
Kumite seniorky -55 kg:
Semaníková Viktória (Rapid BA), Schwartzová Zuzana (Union KE), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Mehmeti Marigona (Kretovič KE)
Kumite seniorky -61 kg:
Pillárová Viktória (KK Kretovič KE), Suchánková Ingrid (Rapid Bratislava), Bello Zuzana (AC UNIZA CVČ Žilina), Ťažká Lenka (CMK BB)
Kumite seniorky -68 kg:
Semaníková Veronika (Katsudo SB), Langošová Lucia (Kretovič KE), Valentovičová Terézia (Rapid BA), Baňasová Jaroslava (Kretovič KE)
Kumite seniorky +68 kg:
Tatárová Dominika (CMK BB)

 

Kumite seniori -60 kg:
Adler René (Kachi Nitra), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom), Tkáč Matúš (Pivovarník Hanušovce)
Kumite seniori -67 kg:
Homola Matej (Farmex NR), Dobrotka Richard (CMK BB), Siladi František (Union KE), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite seniori -75 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Michalec Kristián (TJ ZZO Čadca), Barányi Milan (Kumade TO), Ďurček Tibor (Drap Partizánske)
Kumite seniori -84 kg:
Pupkay Tomáš (ŠŠK BA), Garaj Michal (ŠŠK BA), Smik František (Shinan PP), Škvarek Miroslav (KK Trstená)
Kumite seniori +84 kg:
Kostolník Dávid (CMK BB), Radúch Marek (AC UNIZA CVČ Žilina), Kabashi Ilir (Farmex NR), Vorobeľ Roman (ŠKM-KK St.Ľubovňa)

 

Kata seniori:
Urik Matej (Kachi Nitra), Toure Michal (Hanko Senica), Gažík Martin (Kumade TO), Rebro Marcel (Rapid BA)
Kata seniorky:
Longová Katarína (Rapid BA), Balciarová Dorota (indiv. člen), Mátyásová Simona (Rapid BA), Ďurovcová Barbora (ŠŠK BA)

 

Ml. kadeti, kadeti, juniori, U21:

Kumite ml. kadetky -40 kg:
Šimčíková Kristína (Katsudo SB), Čukanová Michaela (Rapid BA), Hlavačková Nina (Kachi NR), Podobová Emma (Kumade TO)
Kumite ml. kadetky -45 kg:
Vargová Natália (Torashiro NR), Pálinkášová Laura (Triumph Šurany), Krivdová Sára (IGLOW SNV), Kotruchová Terézia (KK Detva)
Kumite ml. kadetky -50 kg:
Krošláková Monika (Kumade TO), Lobotková Andrea (Ekonóm TN), Blizmanová Patrícia (Katsudo SB), Smižanská Jelena (Radpid BA)
Kumite ml. kadetky +50 kg:
Pekarčíková Monika (Shihan PP), Píchová Petra (Shihan PP), Bryndzová Michaela (Katsudo SB), Valková Adriana (Farmex NR)

 

Kumite kadetky -47 kg:
Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Smetanová Terézia (KK Kretovič KE), Vargová Daniela (Union KE), Puchlová Dajana (Torashiro NR), Rajčanová Natália (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadetky -54 kg:
Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Spálová Terezka (Kachi NR), Dujavová Veronika (Katsudo SB), Miksaiová Nikola (MTK Žarnovica), Pillárová Tatiana (KKK KE)
Kumite kadetky +54 kg:
Hamšíková Alexa (CMK BB), Langová Marcela (Kumade TO), Száraz Lívia (Farmex NR), Jelžová Nina (MŠK Žiar), Nehilová Mercedes (Union KE)

 

Kumite ml. kadeti -40 kg:
Štetina Jakub (Spartak Myjava), Masrna Matúš (Union KE), Hauser Igor SHIHAN PP, Walusza Marek (TJ ZZO Čadca)
Kumite ml. kadeti -45 kg:
Čela Aris Nikolas (MŠK Žiar n/Hronom), Javorský Šimon (IGLOW SNV), Vašíček Tomáš (Ekonóm TN)
Kumite ml. kadeti -50 kg:
Vanka Zdenko (MŠK Žiar n/Hronom), Masrna Michal KK Union KE), Tapajčík Samuel (CMK BB), Janovčík Maroš (IGLOW SNV)
Kumite ml. kadeti -55 kg:
Maroši David (ŠŠK BA), Hajdu Matej (ŠŠK BA), Jurák Adam (KK St.Ľubovňa), Kajánek David (ŠKP Čadca)
Kumite ml. kadeti +55 kg:
Kósa Tomáš (ABC Komárno), Hudec Matúš (ŠKP Čadca), Šebők Patrik (Farmex NR), Kubajda Dominik (CMK BB)

 

Kumite kadeti -52 kg:
Šutiak Pavel (Rapid BA), Kostolník František (Katsudo SB), Pončka Marek (ŠKP Čadca), Tchur Patrik (KK Kretovič KE), Bagaev Mimolat (ŠŠK BA), Tvrdoň Andrej (ŠŠK BA)
Kumite kadeti -57 kg:
Bafrnec Samuel (Kachi NR), Gažo Michal Henrich (IGLOW SNV), Bobocký Boris (Kumade TO), Sado Daniel (KK Vranov n/Topľou)
Kumite kadeti -63 kg:
Podsklan Dávid (Farmex NR), Gyurík Adi (Rapid BA), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Masrna Martin (Union KE)
Kumite kadeti -70 kg:
Baňas Martin (UNION KE), Fuzer Tomáš (UNION KE), Varga František (Katsudo SB), Lacko Peter (CENTRAL Poprad), Majirský Adam (KK St.Ľubovňa)
Kumite kadeti +70 kg:
Jóba Attila (Taiyo Kolárovo), Faltus Norbert (Farmex NR), Valovič Dominik ( IPPON BA), Korienek Martin ( IPPON BA)

 

Kumite juniorky -48 kg:
Macejková Ina (Katsudo Sabinov), Cichrová Rebecca (ŠŠK BA), Červená Silvia (Kachi Nitra), Kormaníková Kristína (MŠK Stará Ľubovňa), Bodnárová Nikola (ŠKP Prešov)
Kumite juniorky -53 kg:
Vidová Rebeka (Farmex Nitra), Hubáčeková Kristína (CMK BB), Ducká Kristína (KK Drap Partizánske), Forró Réka Dorina (Taiyo Kolárovo), Kaletová Viera (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniorky -59 kg:
Kuklová Hana (Kachi NR), Ťažká Lenka (CMK BB), Tatárová Martina (MŠK Žiar n/Hronom), Hurychová Veronika (Kumade TO), Trokšiarová Timea (CMK BB), Juráková Diana (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniorky +59 kg:
Kozmová Miriama (Farmex Nitra), Forrová Lucia (Rapid BA), Korbeľová Evamária (CMK Banská Bystrica), Kollárová Karolína (Shihan PP), Valentová Viktória (TJ Metropol Košice), Tapajčíková Tatiana (MP Brezno)

 

Kumite juniori -55 kg:
Imrich Dominik (IGLOW SNV), Foľvarský Peter (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniori -61 kg:
Bitto Pavol (Slovšport TT),Riedl Denis (CMK BB), Franko Andrej (CMK BB)
Kumite juniori -68 kg:
Fedor Martin (KK Kretovič KE), Mazúch Adam (Kachi NR), Hačko Martin (Slovšport TT), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite juniori -76 kg:
Džačovský Ľuboš (CMK BB), Michalec Kristián (TJ ZZO Čadca), Buday Dominik (KK Drap Partizánske), Hatala Richard (KK Vranov n./Top.)
Kumite juniori +76 kg:
Kostolník Dávid (CMK BB), Erdész Erik (Union KE), Palušák Patrik (Union KE), Šajánek Adrián (JAPOKA BA)

 

Kumite ženy U21 -50 kg:
Kuchárová Dominika (KK Kretovič KE), Lešová Dana (Shihan PP), Kormošová Zuzana (KK Trstená), Pidychová Eliška (Drap Partizánske)
Kumite ženy U21 -55 kg:
Schwartzová Zuzana (Union Košice), Chovancová Alexandra (Farmex NR), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina)
Kumite ženy U21 -61 kg:
Mehmeti Marigona (KK Kretovič KE), Pillárová Viktória (KK Kretovič KE), Zsolnaiová Kitti (TAIYO Kolárovo), Kopúňová Miroslava (Ekonóm TN)
Kumite ženy U21 -68 kg:
Baňasová Jaroslava (KK Kretovič KE), Mičiaková Helena (AC UNIZA CVČ Žilina), Zouharová Monika (IGLOW SNV)
Kumite  U21 +68 kg:
Sahuľová Lenka (KK Miyagi Lúčenec)

 

Kumite muži U21 -67 kg:
Homola Matej (Farmex NR), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom), Orlický Lukáš (Slovšport TT), Kafrík Jakub (MP Brezno)
Kumite muži U21 -75 kg:
Garaj Michal (ŠŠK BA), Tomka Milan (MTK Žarnovica), Hoľan Andrej (AC UNIZA CVČ Žilina), Ďurček Tibor (Drap Partizánske)
Kumite muži U21 -84 kg:
Bíreš Andrej (CMK BB), Škvarek Miroslav (KK Trstená), Glatz Filip (Shihan PP), Križma Matúš (Drap Partizánske)
Kumite muži U21 +84 kg:
Kabashi Ilir (Farmex Nitra)

 

Kata ml. kadeti:
Urda Oliver (Goju-kai PO), Štelcl Adam (TJ Metropol KE), Duhan Dárius (ŠŠK BA), Bohunický Dominik (Rapid BA)
Kata ml. kadetky:
Hlavačková Nina (Kachi NR), Niznerová Kristínka (Rapid BA), Maruniaková Gabriela (Budokan ZV), Radošinská Nikola (ŠŠK BA)
Kata kadeti:
Smoliga Julian Enrik (ŠŠK BA), Duška Enriko (Kachi NR), Szolár Pavol (Budokan ZV), Šípek Martin (KK Topoľčany)
Kata kadetky:
Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza), Prpičová Simona (Real TN), Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Vaňušaniková Jana (ŠŠK BA), Bahledová Patrícia (Budokan ZV)
Kata juniori:
Havlíček Daniel (Rapid BA), Jankech Dominik (Kachi Nitra), Roman Jakub (ŠŠK BA)
Kata juniorky:
Bačíková Ľudmila (ŠŠK Prievidza), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Niznerová Zuzana (Rapid BA), Bodnárová Nikola (ŠKP PO)
Kata ženy U21:
Balciarová Dorota (indiv. čl.), Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Matyásová Simona (Rapid BA), Servilová Laura (TJ Metropol KE), Peško Denisa (Budokan ZV)
Kata muži U21:
Fabián Peter (Goju-Kai Prešov), Dávid Samuel (Kachi NR), Vančo Dominik (Kachi NR), Hajdu Tomáš (ŠŠK BA)


Deti a mládež:

Kumite dievčatá 6-7 ročné -20kg:
Krnáčová Natália (KK DETVA), Blizmanová Denisa (KATSUDO Sabinov), Repková Juliana (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Smreková Vanesa (ŠKM-KK St.Ľubovňa)
Kumite dievčatá 6-7 ročné -24kg:
Bytčanek Stella (Sokol Žilina), Švolíková Sára (ŠŠK Tupol Bratislava), Vašíčková Viktória (Ekonóm Trenčín), Koníková Hana (Rapid Bratislava)
Kumite dievčatá 6-7 ročné -28kg:
Malchová Karin (Torashiro Nitra), Kráľovska Júlia (UNION Košice), Jeseničová Nina (Torashiro Nitra), Sekelská Alexandra (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Domoráková Nina (FARMEX Nitra)
Kumite dievčatá 6-7 ročné +28kg:
Budzáková Emma (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Fidora Irene (KACHI Nitra), Horanská Elena (KRETOVIČ KE)

 

Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -27kg:
Kvasnicová Nina (indiv. člen), Medveďová Viktória (KK URAKEN Zvolen), Korčoková Petra (Rapid Bratislava), Zacharová Ema (SHIHAN Poprad), Jalowiczorová (SHIHAN Poprad)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -32kg:
Málková Lea (KK Spartak Myjava), Glatzová Barbora (SHIHAN Poprad), Lakatoš Erika (CORVIN HE Kolárovo), Mišová Michaela (KK Osa Bratislava), Černická Zuzana (KK IGLOW Spiš.N.Ves)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -37kg:
Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín), Vaczy Anna (UPJŠ Košice), Študencová Soňa (KT NALÍ Budmerice), Poliaková Erika (KK Zvolen)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné +37kg:
Nová Lucia (KACHI Nitra), Gáhírová Ivana (MŠK Žiar n/Hronom), Švihoríková Karolína (KACHI Nitra), Buchtová Stefania (KK Spartak Myjava)

 

Kumite st. žiačky 10-11 ročné -30kg:
Vlasáková Adela (Ekonóm Trenčín), Hlavačková Barbora (KACHI Nitra), Mrázová Lucia (Ekonóm Trenčín), Mišeje Sylvia (ŠŠK Prievidza)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné -35kg:
Mesárošová Nina (KACHI Nitra), Piatničková Zuzana (KACHI Nitra), Gavorová Terezia (FARMEX Nitra), Helferová Veronika (FARMEX Nitra)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné -40kg:
Falatová Barbora (KATSUDO Sabinov), Bolečková Viktória (indiv. člen SZK), Hóková Ella (FARMEX Nitra), Herditzká Vivien (UPJŠ Košice), Snopková Viktória (MŠK Žiar n/Hronom), Ťažká Terézia (MP Brezno)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné +40kg:
Pigová Ema (KATSUDO Sabinov), Bakayová Zita (Torashiro Nitra), Krátka Veronika (KUMADE Topoľčany), Hanáková Karina (MŠK Žiar n/Hronom)

 

Kumite chlapci 6-7 roční -22kg:
Bartoš Viliam (ŠŠK Tupol Bratislava), Kvasnica Martin (KACHI Nitra), Matulík Lukáš (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Cisár Samuel (ŠŠK Tupol Bratislava)
Kumite chlapci 6-7 roční -26kg:
Pecen Štefan (KK Spartak Myjava), Langa Jozef (SHINAN PP), Buša Tomáš (UPJŠ Košice), Pechota Jakub (AC UNIZA CVČ Žilina), Marko Martin (ŠK Keido Košice)
Kumite chlapci 6-7 roční -30kg:
Kostelný Lukáš (REAL Trenčín), Bolla Patrik (KACHI Nitra), Ševce Markus (Torashiro Nitra), Gravendeel Kristián (KK Osa Bratislava), Dufala Lukáš (ŠKM-KK St.Ľubovňa)
Kumite chlapci 6-7 roční +30kg:
Jánošík Matúš (KK TREND Bánovce), Hatina Matúš (KK Osa Bratislava), Chovanec Martin (KK TORADE LM), Rusnák Samuel (KK URAKEN Zvolen)

 

Kumite ml. žiaci 8-9 roční -24kg:
Baláž Nikolas (AC UNIZA CVČ Žilina), Papcun Michael (ŠK Keido Košice), Majcher Adam (KACHI Nitra), Chalupčík Samuel (ŠŠK Prievidza), Mališ Filip (KK DETVA)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční -28kg:
Zaťko Michal (ŠŠK Prievidza), Filip Denis (Rapid Bratislava), Kochan Branko (KATSUDO Sabinov), Papp Zoltán (UPJŠ Košice)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční -32kg:
Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava), Antoš Vojtech (KK IGLOW Spiš.N.Ves), Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom SsZKe), Kukuľa Andrej (Rapid Bratislava)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční +32kg:
Vavro Šimon (FARMEX Nitra), Krafčík Adam (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Sedlár Andrej (KUMADE Topoľčany), Širgel Adam (KK URAKEN Zvolen), Mácha Richard (KATSUDO Sabinov)

 

Kumite st. žiaci 10-11 roční -30kg:
Lipták Márius (FARMEX Nitra), Karabín Viktor (FARMEX Nitra), Čiaky Martin (CMK Banská Bystrica), Slivka Oliver (KK IGLOW Spiš.N.Ves)
Kumite st. žiaci 10-11 roční -35kg:
Hrdlovič Matúš (1.KC Pezinok), Žbodák Timotej (1.KC Pezinok), Černický Jakub (KK IGLOW Spiš.N.Ves), Ružička Daren (FARMEX Nitra), Jalowiczor Marko (SHIHAN Poprad)
Kumite st. žiaci 10-11 roční -40kg:
Poliak Jakub (CMK Banská Bystrica), Bohunický Dominik (Rapid Bratislava), Marko Erik (KK DETVA), Drobňák Martin (KK Vranov n./Top.)
Kumite st. žiaci 10-11 roční +40kg:
Bagaev Malik (ŠŠK Tupol Bratislava), Jánošík Benedikt (KK TREND Bánovce), Hupcej Peter (KK Vranov n./Top.), Cuker Oliver (KATSUDO Sabinov), Nagy Viktor (KK TAIYO Kolárovo)

 

Kata dievčatá do 5 rokov Z:
Mjartanová Eliza Mina (ŠŠK Prievidza), Knižatová Ester (KACHI Nitra), Horanská Terézia (Kretovič KE)
Kata dievčatá 6-7 ročné Z:
Majdlenová Katarína (TJ STROJÁR MALACKY), Predanocy Linda (REAL Trenčín), Marková Ingrid (KK Topoľčany), Horanská Elena (KRETOVIČ Košice)
Kata dievčatá 6-7 ročné:
Štefáneková Sofia (REAL Trenčín), Jeseničová Nina (Torashiro Nitra), Malchová Karin (Torashiro Nitra)
Kata ml. žiačky 8-9 ročné Z:
Mišejová Simonka (ŠŠK Prievidza), Kňazovčíková Nina (REAL Trenčín), Hrnčáriková Marika (REAL Trenčín), Korčoková Petra (Rapid Bratislava)
Kata ml. žiačky 8-9 ročné:
Kvasnicová Nina (indiv. člen), Bednárčíková Simona (SHIHAN Poprad), Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín), Hrubcová Klára (KK Trstená), Šišková Ester (MŠK Žiar n/Hronom)
Kata st. žiačky 10-11 ročné Z:
Šaligová Michaela (KK Topoľčany), Bruňanská Kristína (ŠŠK Prievidza), Pavlová Viktória (MŠK Žiar n/Hronom), Valová Annamária (Seigokan Piešťany)
Kata st. žiačky 10-11 ročné:
Vlasáková Adela (Ekonóm TN), Mrázová Lucia (Ekonóm TN), Kubišová Emma (Ekonóm TN), Kimáková Júlia (ŠK Keido Košice), Hlavačková Barbora (KACHI Nitra)


Kata chlapci do 5 rokov Z:
Gendeš Dávid (ŠŠK Tupol Bratislava), Benko Rastislav (REAL Trenčín), Landa Tomáš (ŠK Keido Košice), Beňo Viktor (REAL Trenčín)
Kata chlapci 6-7 roční Z:
Lipták Matej (Rapid Bratislava), Marko Martin (ŠK Keido Košice), Urgošik Šimon (ŠŠK Prievidza), Muller Juraj (KACHI Nitra), Kosík Kristián (REAL Trenčín)
Kata chlapci 6-7 roční:
Jánošík Matúš (KK TREND Bánovce), Kostelný Lukáš (REAL Trenčín), Ševce Markus (Torashiro Nitra), Málik Marcus (ASAHI Ružomberok)
Kata ml. žiaci 8-9 roční Z:
Sedlár Andrej (KUMADE Topoľčany), Dávid Matúš (KACHI Nitra), Gašpar Timotej (MŠK Žiar n/Hronom), Kodaj Simon (ŠŠK Tupol Bratislava)
Kata ml. žiaci 8-9 roční:
Filip Denis (Rapid Bratislava), Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava), Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom), Hlavačka Samuel (KACHI Nitra)
Kata st. žiaci 10-11 roční Z:
Melichárek Dávid (KK DRAP Partizánske), Maňko Jakub (CMK Banská Bystrica), Páleš Róbert (REAL Trenčín), Skaličan Radovan (KK Topoľčany)
Kata st. žiaci 10-11 roční:
Kunik Denis Juraj (KACHI Nitra), Jánošík Benedikt (KK TREND Bánovce), Hrčka Roman (ŠŠK Tupol Bratislava), Škulec Viktor (ŠŠK Tupol Bratislava), Štelcl Adam (TJ Metropol Košice)