NOVINKY
- 44th GRAND PRIX SLOVAKIA 2024
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Youth League A Coruňa/ESP 2024
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2024
- K1 Premier League - Cairo 2024
- K1 Premier League - Antalya 2024
- Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Seminár kobudo - 09.03.2024
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach - 06.04.2024
- Nominácia na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Zmeny Súťažných pravidiel WKF 2024
- Antidopingová agentúra SR - Antidoping - 2024
- PLES karate - 50. rokov karate na východnom Slovensku
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2024
- Informácie z WKF - World Games
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2023
- Informácie z WKF.
- MAJSTROVSTVÁ SVETA SENIOROV 2023
- Work shop - Podstata cvičenia dýchacej kata Sanchin
- 2.seminár Ryuei-ryu kobudo
- Ples karatistov 2023 - ZRUŠENÉ !!!
- WORLD COMBAT GAMES 2023
- Skúšky technickej vyspelosti 14.01.2024
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá sveta seniorov
- BeActive Night a ŠTRBArace 2023
- 13. Sparing Camp a turnaj "O pohár primátorky mesta České Budějovice"
- Seminár kobudo
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach
- WEBINÁR o čerpaní príspevkov podľa počtu aktívnych športovcov do 23 rokov
- SZK/Sekcia tradičného karate a kobudo
- 2.International KARATE CAMP 2023
- Seminár pre ROZHODCOV
- Seminár pre TRÉNEROV
- WEBINÁR o čerpaní podpory pre reprezentantov a realizačné tímy SZK
- 2. International KARATE CAMP 2023
- Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách - 5. miesto
- 5.miesto - Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách
- Informácie z VV-SZK
- Konferencia SZK 2023
- Mediálna prezentácia - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Informácie z WKF
- Svetové hry - World Combat Games 2023
- Seminár GOJU RYU karate do SEIWAKAI Slovensko v Lučenci
- Svetový úspech rozhodcu Petra Paulínyho
- Smutná správa
- Nadácia SOŠV "Ukáž sa" - Predĺženie termínu do 31.05.2023!!!
- Seminár Takeji OGAWA
- Seminár kata - Majstri z Okinawy
- "PLAY TRUE DAY 2023"
- Workshop VUKABU
- Organizačné pravidlá WKF 2023
- Seminár Goju ryu Karate do SEIWAKAI.
- Výzva na ocenenie z Nitrianskeho samosprávneho kraja
- Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- Seminár - kobudo
- BRÁNA ÚCTY SZK - Ing. JÁN LONGA
- Naši medailisti v TV Markíza
- Mediálna prezentácia GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- 43.GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- Predbežný plán prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov 2023.
- NŠC ocenilo športovcov Národného športového centra za rok 2022
- Historický úspech Slovenského zväzu karate = 10 medailí z ME
- ŠKOLENIE ROZHODCOV - 24.- 26.02.2023
- NOVÉ INFO Z WKF /EKF !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2023
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ
- WEBINÁR - MODULY KARATE
- Mediálna prezentácia SVK KARATE - TV MARKÍZA
- ŠPORTOVEC ROKA 2022 v kategórii neolympijských športov
- Online webinár pre rozhodcov SZK
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2023
- K1 Premier League Cairo 2023
- SZK ocenil významné osobnosti slovenského karate, pretekárov, trénerov a rozhodcov
- Fotogaléria - 40.výročie karate v Močenku
- Informácie z VV SZK
- Antidopingová agentúra SR
- KK Junior Prešov - Manuel Laci v TV JOJ
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TV MARKÍZA
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TA3
- MAJSTROVSTVÁ SVETA kadetov, juniorov, U21
- Ples karatistov 2022
- Ocenenie I.Suchánkovej za BRONZ na svetových hrách
- Sparing camp a Turnaj o pohár primátora mesta České Budějovice 2022
- Nominácia na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21
- Výzva Nadácie Markíza / Výzvy na podporu športu
- ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODULY
- Informácie z VV - klubom SZK
- Slávnostné prijatie úspešných športovcov na ministerstve - Nina Kvasnicová
- Nové váhové kategórie
- Seminár_TAKEJI OGAWA
- Karate1 Premier League - Baku, AZE
- 4 medaily pre Slovensko na EUSA
- Skúšky technickej vyspelosti
- Seminár rozhodcov pred súťažnou sezónou 2022/2023
- Rastislav Mráz získal v Japonsku 8.DAN
- Zahlasujte aj Vy za KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV
- Bronzová Ingrida Suchánková sa vrátila zo svetových hier
- Ingrida Suchánková vybojovala BRONZ !!!
- Športový klub Real team Trenčín oslávil 20.výročie
- Informácie z Volebnej konferencie
- Skúšky rozhodcov EKF - Praha
- SZK ocenil pretekárov a trénerov
- MODUL KARATE
- European Games 2023
- ANOC Beach Games 2023
- Majsterka Európy - Ninka Kvasnicová
- Majster Európy - Tomáš Kósa
- Ivan Husár na ZŠ Tupolevova, Petržalka/BA
- Úžasné výsledky našich reprezentantov na ME v Prahe
- Volebná Konferencia SZK
- I. Suchánková pre TV
- SLOVENSKÁ SENZÁCIA na ME seniorov !!!
- ZLATO + STRIEBRO + STRIEBRO na ME !!!
- Seminár "SUBJEKTÍVNA POHODA ŠPORTUJÚCICH OSÔB"
- Modré - Červené označenie kimona
- KONEČNÁ NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy Praha 2022
- Antidoping - Sprievodca čistým športom
- Online antidopingové vzdelávanie
- Nominácia na EUSA 2022
- Seminár - TAKEJI OGAWA
- Konferencia "Využitie športovej diagnostiky v praxi"
- UKÁŽ SA !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov
- Informácia z WKF !!!
- Medzinárodný seminár KRAV MAGA a LOCHAMA ZEIRA
- Špeciálny Seminár Goju Ryu Karate-do Seiwakai Slovakia
- Športovci z Ukrajiny
- VIDEA z OH Tokio 2020
- Live stream NŠC s názvom Práca s prehrou a psychickými zlyhaniami v športe
- GRAND PRIX SLOVAKIA 2022
- Slovenskí karatisti pomáhajú Ukrajine
- 14.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa - 14.5.2022 - Košice
- Odborná konferencia NŠC - Hormóny a ich vplyv na športový výkon
- Správy z WKF a EKF
- On-line Seminár rozhodcov
- Live stream NŠC s názvom TEAM SLOVAKIA po ZOH 2022
- Workshop sekcie klasického karate a kobudo
- NŠC ocenilo najlepších
- Pre záujemcov o tradičné karate
- Smutná správa.
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2022/2023
- Seminár - Okinawa Goju-Ryu Karate-Do
- Nové WKF RANKING pravidlá
- Stredoslovenský zväz karate - skúšky technickej vyspelosti na stupne 2. - 1. kyu a 1. - 6. dan
- WKF COMPETITION RULES BULLETIN
- Podpora Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- List z EKF ohľadne ME kadetov, juniorov, U21 Praha 2022.
- Smutná správa...
- World Games 2022 - Birmingham (USA)
- ONLINE - Videotréning pre kata
- Majstrovstvá Európy - PRELOŽENÉ !!!
- Skúšky rozhodcov WKF - Dubaj
- Karate klub Junior Prešov na STV
- Karate 1 Series A
- Majstrovstvá Slovenskej republiky 2021
- Majstrovstvá sveta seniorov, Dubaj 2021
- Fotogaléria z 25. Majstrovstiev sveta seniorov 2021
- Diplomatický úspech karate
- Športový podcast NŠC nielen pre športovcov
- Live stream - Duálna kariéra športovcov
- Výzva na dodržiavanie hygienických opatrení
- K1 PL Moscow: Highlights
- Informácia z Výkonného výboru SZK.
- ANTIDOPING - on-line míting
- Rozhýbme sa spoločne na Európskom týždni športu!
- Karate 1 Premier League Rabat/Maroko 2021
- K1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - 2021
- Seminár sekcie klasického karate a kobudo
- A.Vlasákovú nakoplo striebro z MS: Emócie zo stupňa víťazov mám v sebe dodnes
- Round Robin system in Premier League events 2021
- Fotogaléria z 48. Majstrovstiev Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- List riaditeľa NŠC - Blahoželanie
- MAJSTERKA EURÓPY - Nina Kvasnicová
- 48. Majstrovstvá Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- Fotogaléria z 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- Možnosť OČKOVANIA
- LETNÉ klubové sústredenia 2021
- 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- OCEŇOVANIE talentovanej mládeže
- Uznávanie odbornej spôsobilosti na výkon odbornej činnosti TRÉNER KARATE
- Grantový program NSOŠV - Ukáž sa!
- Rozhovor s Adi Gyuríkom v Teleráne na Markíze
- OZNAM - KONFERENCIA SZK 2021
- Kvalifikačný turnaj na OH TOKIO - Paríž 2021
- Skúšky STV v Kanianke
- Rozhovor s Adim Gyuríkom, bronzovým medailistom ME v karate
- 1. Ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Seminár Goju ryu karate 2021
- Kvalifikačný turnaj - Tokyo 2020
- Smutná správa
- VÝSLEDKY z ME seniorov Poreč/CRO
- Fotogaléria z MAJSTROVSTIEV EURÓPY seniorov 2021
- Fotogaléria z ME seniorov 2021, Poreč, Chorvátsko
- VIDEOSÚŤAŽ – Trstenský pohár karate 2021
- K1 Premier League, Serie A, Youth League v r. 2022
- 56. Majstrovstvá Európy seniorov 2021
- LIVE - ONLINE prenos z M-SR seniorov
- Fotogaléria z M-SR seniorov 2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY seniorov + reprezentačné sústredenie
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE
- Ako zvládnuť postcovidový syndróm
- Amatérske športové kluby sa môžu uchádzať o financie na zmiernenie dopadov pandémie
- ONLINE míting k M-SR+reprez.sústredeniu
- M - SSHRKA 2021 - videosúťaž
- Miroslava Kopúňová trénovala v Srbsku
- Naši reprezentanti úspešní na svetovom pohári v Turecku
- Karate1 Premier League Rabat / Maroko 2021
- Olympic Games Tokyo 2020
- COVID šport info na webovom sídle MŠVVaŠ SR
- Pre športovcov platia prísnejšie opatrenia!
- Pozvánka na ONLINE školenie rozhodcov pre I., II., a III. kvalifikačný stupeň
- Grand Winners 2020-2021
- Grand Prix Žilina 2021 - video turnaj
- Hungarian Tatami Karate Cup
- Vzdelávania trénerov karate
- Ingrida Suchánková trénovala na Gran Canarii
- Karate1 Premier League Lisabon / Portugalsko 2021
- Spolupráca Slovenského zväzu karate a mySASY
- Projekt Juniorko
- Zvolen CUP 2021 - videosúťaž
- "ŽIVOT v BUBLINE"
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2021/2022
- WKF vydáva pamätný časopis k 50. výročiu
- Na REKORDNÝCH 2686 súťažných videí v súťaži „NATOČ TO!" sa oplatilo ČAKAŤ!!!
- !!! PRIPOMIENKA !!! do X-BIONIC
- Reprezentačné sústredenie 2021
- Prípravy na Reprezentačné sústredenie sú už v plnom prúde
- Šamorínska bublina pokračuje
- WKF - Covid 19
- ONLINE KATA tréning s reprezentačnými trénermi
- Informácia prezidenta SZK
- Tréner SVK reprezentantov Jaroslav Javorský
- Informácia prezidenta
- PARA KARATE
- K1 YOUTH LEAGUE VENICE 2020
- Majstrovstvá Európy sú preložené !!!
- ONLINE míting štatutárov klubov SZK
- WEBINÁR ROZHODOCOV SZK
- AKTUÁLNE OPATRENIA platné od 15.10.2020
- "ZAPNI SA A TRÉNUJ!"
- Sumarizácia COVID opatrení platných od októbra 2020
- I. kolo U21, juniorov a doratencov v Šuranoch je ZRUŠENÉ!!!
- New WKF communication initiative: Karate's Decades Best
- Výsledky testovania reprezentantov
- Aktuálne informácie WKF
- PROJEKT SOŠV - UKÁŽ SA
- Mimoriadna ponuka pre slovenský šport
- M-SR detí a žiakov sa odkladajú
- PARA KARATE - INFO NA KLUBY SZK
- Vzdelávanie trénerov 1. kvalifikačného stupňa
- Sústredenie JOT 2020
- Stretnutie SOŠV so zástupcami športových zväzov
- Online WKF kurz - akreditovaný coach
- Raciansky strapec 2020 - ZRUŠENÉ !!!
- Športová konferencia SOŠV
- ZRUŠENÉ domáce a medzinárodné súťaže
- Antidoping
- Fotogaléria z Letného reprezentačného sústredenia v Moštenici 07/2020 a 08/2020
- HRV diagnostika mySASY
- Nádejný karatista Roman Hrčka trénuje sedem dní v týždni, v izbe má aj vlastnú telocvičňu
- Bojovníčka na pohľadanie sa nikdy nevzdáva: Karate mi dodalo sebavedomie
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE Slovenského zväzu karate
- KONFERENCIA SZK 2020
- Aktuálne informácie SZK
- Grantový program Nadácie SOŠV
- Qualification System - Tokyo Olympic Games
- Od 20.5. - otvorenie vnútorných športovísk
- Usmernenie hlavného hygienika k prevádzke vonkajších športovísk
- PROJEKT SOŠV - DAMETO
- Informácie od hlavného kontrolóra športu
- Usmernenie ministerstva pre oblasť športu
- OH v Tokiu budú v r. 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa 2020
- Naši medailisti zaradení v NŠC
- Majstrovstvá Európy seniorov 2020
- SP detí a žiakov 2. kolo + Agility a M-SR kumite družstvá 8-9 r.
- Plán prípravy seniorov na kvalifikačný turnaj Paríž 2020
- Plán prípravy seniorov na ME 2020
- 40.VEĽKÁ CENA SLOVENSKA karate
- FOTOGALÉRIA z Majstrovstiev Európy 2020 - Budapešť
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020
- Ministerka Lubyová ocenila športovcov NŠC a ich trénerov za úspechy v roku 2019
- Slovenské karate v roku 2019
- WKF - EKF farebné označenie karate-gi
- Ples Karatistov 2020
- 30. ročník Karate Zvolen Cup 2020
- Seminár GOJU RYU Rastislav MRÁZ 15.02.2020
- Seminár HANSHI YOSHIO KUBA 10. DAN - 08.-09.05.2020
- Michaela Čukanová a Roman Hrčka súčasťou JOT !!!
- Pripravení na Tokio
- !!! Svetový pohár mládeže - 4 zlaté medaily pre Slovensko !!!
- Máme pre Vás skvelú správu!!!
- Adventný kalendár
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na ME 2020
- Zoznam zakázaných látok a metód 2020
- Strieborná Adelka na MS v Chile !!!
- Vzdelávanie TRÉNEROV 1. kv. stupňa - všeobecná časť
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2019
- 1. Svetové plážové hry
- Tréningová prezentácia - KOBUDO
- Tokio 2020 - kvalifikačný turnaj - Paríž, Francúzsko
- Gifu 2019
- Školenie trénerov na FTVŠ UK
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- Školenie trénerov na Prešovskej univerzite
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- Ázijský víkend
- WKF - nové informácie
- JOT Games
- Japonský deň
- EUSA European university combat championship 2019
- Karate1 Series A - Santiago 2019
- SEMINÁR PRE ROZHODCOV A TRÉNEROV
- Európske hry Minsk 2019 - Výsledky Miroslava Kopúňová
- Novinky pre Kluby na stránke SZK - info
- Európsky týždeň športu 2019 (23. - 30. september)
- Ukáž sa!
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa
- Sezóna 2019 - Poďakovanie klubom SZK
- Oznámenie aktuálnych údajov o štatutárnom orgáne alebo členoch štatutárneho orgánu občianskeho združenia
- Konferencia SZK 2019
- MENTÁLNA PRÍPRAVA V KARATE
- Video a Fotogaléria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na MS 2019
- Vystúpenie pre Ruskú hokejovú reprezentáciu
- * Hanshi Seiichi FUJIWARA na Slovensku *
- Majstrovstvá Európy seniorov 2019
- Pavol Dubček oslávil jubileum
- Nezabudnime na slušnosť !
- MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ a EMA BRÁZDOVÁ sú nominované !!!
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV 2019
- Zostrih z M-SR seniorov
- 39. ročník Veľkej ceny Slovenska
- Úspešní ROZHODCOVIA na skúškach EKF a WKF
- Majstrovstvá Európy 2019 - Aalborg - Dánsko
- Plán prípravy seniorov na ME 2019
- Naši pretekári v rankingu WKF - Janovčík prvý
- Oceňovanie úspešných športovcov NŠC a ich trénerov za rok 2018
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ - NEW WKF RULES
- Plán prípravy na ME kadet, junior, U21 2019
- Naši mládežníci dominovali na SVETOVOM POHÁRI v Taliansku !!!
- Pár záberov z M-SR v Trnave
- SLOVENSKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR OCENIL KK JUNIOR PREŠOV !!!
- Hlasovanie o NAJ sympatickejšieho športovca 2018
- BRONZ-ová MIROSLAVA KOPÚŃOVÁ
- SZK - INFO
- BRONZ pre SLOVENSKO
- Videá - Olympíjske hry mládeže - Buenos Aires 2018
- Olympíjske hry mládeže 2018 - TOMÁŠ KÓSA
- USMERNENIE pre členské kluby SZK
- Štátny informačný systém
- Európsky týždeň športu 2018
- Pravidlá WKF
- Dôležité upozornenie!!!
- ANOC World Beach Games, San Diego 2019
- Rozhovor s prezidentom WKF
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- TOMÁŠ KÓSA je nominovaný !!!
- Svetový pohár - WKF UMAG, Chorvátsko 2018
- KONFERENCIA SZK 2018
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Istanbul 2018
- Často kladené otázky - WKF KARATE
- Kvalifikácia na TOKYO, Olympíjske hry 2020
- Slovensko má dvoch víťazov svetového pohára v karate
- Mediálna prezentácia ME v karate na TA3
- BRONZ na Majstrovstvách Európy seniorov, Srbsko 2018
- Kvalifikačný systém na OH mládeže 2018.
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Rabat 2018
- Mediálna prezentácia karate v TA3
- 38th Grand Prix Slovakia
- Plán prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov 2018
- Karate1 Premier League, Rotterdam / Holandsko
- Mediálna prezentácia - Oravský pohár + Ples karatistov
- Karate1 Series A Salzburg
- Úspešní karatisti - TV JOJ
- Výsledky z ME kadetov, juniorov, U21 2018
- Skúšky rozhodcov EKF (Sochi 2018)
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Dubaj 2018
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Paris 2018
- Študijný program - špeciálna pohybová príprava v bezpečnostných zložkách
- Študijný program - trénerstvo a trénerstvo a učiteľstvo TV
- NŠC ocenilo najúspešnejších športovcov a ich trénerov za rok 2017
- Zimná univerziáda 2018
- VÍZA do Ruskej federácie - PODMIENKY
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko
- Strieborná I.Suchánková na svetovom pohári v Japonsku
- Oceňovanie najúspešnejších športovcov neolympijských športov za rok 2017
- Plán prípravy na ME kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko 2018
- Mediálna prezentácia z MS Tenerife 2017
- Bronz z MS pre Zimnikovalovú
- Výsledky z MS kadetov, juniorov, U21 2017
- Skúšky rozhodcov WKF (Tenerife 2017)
- Karate1 Series A - Salzburg, Rakúsko 2017
- Olympijska solidarita podporuje KARATE
- Nadácia SOV podporuje KARATE
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Series A - Istanbul, Turecko 2017
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Premier League - Leipzig, Nemecko 2017
- Upozornenie z ANTIDOPINGU
- 3rd Inoue-Ha Summer Camp 2017
- 32.ročník Európskeho seminára IKGA
- BRONZ zo Svetových hier
- Plán prípravy kadetov, juniorov, U21 na Majstrovstvá sveta Tenerife
- THE WORLD GAMES - WROCLAW 2017
- European Universities Championships 2017
- Karate1 Premier League - nové pravidlá na r. 2018
- KONFERENCIA SZK
- KARATE 1 WKF YOUTH CUP
- Karate1 - Series A, Toledo, Spain 2017
- Nadácia SOV - Projekt UKÁŽ SA !
- BRONZ na Majstrovstvách Európy regiónov - družstiev
- Promo video z Majstrovstiev Európy seniorov 2017
- Majstrovstvá Európy seniorov, Turecko 2017
- Školenie trénerov karate I. kvalifikačného stupňa
- Seminár s Goshim Yamaguchim
- Seminár karate s Takeji Ogawa (10. Dan)
- Zlato, striebro, bronz na svetovom pohári v Maroku
- Ingrida Suchánková - získala striebro na svetovom pohári
- Plán prípravy na ME seniorov 2017 Turecko, Kocaeli
- Juniorskí majstri Európy v karate prešli testami Národného športového centra
- Usmernenie pre koučov
- Informácia z ministerstva školstva
- Aktuálne postavenie našich reprezentantov v Rankingu WKF
- Dušana Čierna členkou Technickej komisie EKF
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21, Sofia - Bulharsko 2017
- Identifikačné karty kaučov a ich asistentov
- Informácie k reprezentačným výjazdom seniorov - užšia a širšia reprezentácia
- Školenie rozhodcov karate I. a II. kvalifikačného stupňa - SsZK
- Upozornenie na zmenu v KARATE AGILITY
- Víťazi SP v karate agility
- Karate1 Premier League - Paris open 2017
- Návšteva ministra a oceňovanie športovcov
- Karate na Olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games) 2018 v Buenos Aires
- Úspech karate v olympijskom hnutí
- Ples karate 2017
- Skúšky rozhodcov WKF, Linz 2016
- 2x BRONZ na Majstrovstvách sveta seniorov v Linzi 2016
- Majstrovstvá sveta seniorov - Linz 2016
- Vzdelávací program pre získanie kvalifikácie tréner/inštruktor
- Informácie o kaučovských kartách pre trénerov
- 4 medaile pre SR a celkové prvenstvo pre Suchánkovú na svetovom pohári v Japonsku
- Dve zemiakové medaily na svetovom pohári v Nemecku
- Trojnásobné slovenské zastúpenie vo finále na svetovom pohári v Brazílií
- Zemiaková medaila na svetovom pohári v Turecku
- Informácie k zmenám klubových stanov
- Informácie z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- Upozornenie o používaní olympijskej symboliky
- V TOP 12-tke grantového programu "UKÁŽ SA!" má zastúpenie aj karate
- Akademické Majstrovstvá sveta, Portugalsko 2016
- Karate na Olympijských hrách v Tokiu 2020!!!
- Novinky z WKF
- European Universities Games Rijeka-Zagreb 2016
- Výročná správa SZK za rok 2015
- Mimoriadna konferencia SZK
- Konal sa seminár s Takeji Ogawom
- BRONZ pre Slovensko na Majstrostvách Európy regiónov 2016 Kocaeli/Turecko
- Skúšky rozhodcov EKF, Kocaeli 2016
- Minister obrany vo VŠC Dukla Banská Bystrica
- ZLATO a STRIEBRO pre Slovensko na svetovom pohári v Maroku.
- Reportáž z M-SR detí a žiakov 2016
- A.OVEČKOVÁ a I.SUCHÁNKOVÁ - dve zemiakové medaily na ME 2016
- VÝSLEDKY našich reprezentantov na Majstrovstvách Európy seniorov, FRA 2016
- Projekt nadácie SOV
- Máme ZLATO na svetovom pohári Karate 1 Premier League Salzburg 2016
- Seminár karate - T.OGAWA, 9.DAN
- Medailový zisk pre Slovensko na svetovom pohári v Dubaji
- Reportáž z M-SR seniorov v Žiline 2016
- Bronz na svetovom pohári v Rotterdame!!!
- Dve cenné medaily na SVETOVOM POHÁRI v Slovinsku - Karate1 World Cup Laško 2016
- Organizačné pokyny k súťaži - Slovenský pohár detí a žiakov
- Veľkú cenu Slovenska otvoril minister školstva, vedy, výskumu a športu
- Reportáž z Grand Prix Slovakia 2016
- International seminar in Slovakia - TSUGUO SAKUMOTO
- Reportáž z ME kadetov, juniorov, U21 na TA3
- ME Cyprus NOVINKY
- COACH KARTA
- Reportáž TA3
- Informácie z Výkonného výboru SZK (2.1.2016)
- Slávnostné odovzdávanie cien - ŠPORTOVEC BRATISLAVY 2015
- INGRIDA SUCHÁNKOVÁ na TA3
- Informácie z WKF, EKF o homologizácii chráničov
- Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa a rozhodcov 1. a 2. kvalifilačného stupňa
- Hajime - tréningový denník
- Fotogaléria - MS kadetov, juniorov, U21 2015
- Ministerská návšteva
- Celkové prvenstvo v svetovom pohári a bronzová medaila pre SR na svetovom pohári v Japonsku
- Skúšky rozhodcov WKF, Jakarta 2015
- Zimná univerziáda SR 2016
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Jakarta/Indonézia 2015
- European Masters Game - Nice - France
- KARATE na OLYMPIÁDE v TOKYU 2020 !!!
- Materiály z reprezentačného sústredenia spojeného so seminárom
- Ďakovný list k EH v Baku 2015
- 1.Európske hry v Baku - pre I.Suchánkovú 5.miesto
- 1.Európske hry v Baku - Azerbajdžan 2015
- Zoznam širšej reprezentácie 2015
- Majstrovstvá Európy regiónov - družstiev 2015
- Skúšky rozhodcov EKF, Paríž 2015
- Školenie trénerov SZK
- 8th WKF Youth Training Camp & Karate 1 WKF Youth Cup
- Nový zákon o športe
- Informácie z Výkonného výboru SZK, 2015
- Súťažné pravidlá SZK - kata a kumite - pre kategórie do 13 rokov
- Fotogaléria z ME seniorov 2015
- Výsledky ME seniorov 2015 - Istanbul (Turecko)
- Nové video z ME kadetov, juniorov, U21 2015 + výsledky
- Fotogaléria z ME kadetov, juniorov, U21 2015
- Plán prípravy seniorov na ME Istanbul 2015
- Výklad k súťažným pravidlám WKF verzia 9.0 2015
- KARATE AGILITY
- Zmeny schválené Výkonným výborom SZK
- Zmeny pravidiel WKF + slovenská verzia!
- PODPORME KARATE NA OH 2020 !!!
- Školenie rozhodcov SZK všetkých kvalifikačných stupňov
- Oceňovanie univerzitných športovcov za rok 2014
- TOP TEN 2014 - Zagreb
- Skúšky rozhodcov WKF, MS Brémy 2014
- Majstrovstvá sveta seniorov v Brémach / Nemecko 2014
- 15-th Euro Grand Prix Pilsen - fotogaléria
- Croatia open 2014 - fotogaléria
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014 - Fotogaléria
- Reprezentačné sústredenie seniorov
- Informácia z WKF o homologizácii chráničov
- Training Camp & K1 WKF Youth Cup, Umag (Chorvátsko)
- Seminár pre trénerov - Košice
- Inšpiratívne tréningové videa
- Fotogaléria z Akademických majstrovstiev sveta 2014
- Fotogaléria z Veľkej ceny MLÁDEŽE 2014
- Domov si naši akademici odnášajú 5 medailí
- Informácia z Výkonného výboru SZK
- WKF Ranking
- Rozhovor s Alžbetou Ovečkovou
- Skúšky rozhodcov EKF, Turecko 2014
- Homologizované chrániče
- M-SR družstiev - fotogaléria
- Fotogaléria z M-SR detí, žiakov a ml.dorastencov
- Monitoring Trénersko-metodickej komisie
- Ocenení medailisti z ME a MS 2013.
- Seniori na reprezentačnom sústredení v Moštenici
- EMIN DARČEK OD PILOTA: NAŠTARTOVALA SI BOEING
- 47 KILOVÁ KUMIŤÁČKA: JEM ASI VŠETKO, ČO SA DÁ
- 39th EKF Junior & Cadet Championships - Baku (AZE)
- 44th European Karate Championships - SENIORS
- 35th European Junior & Cadet Championships
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020 (1)
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
Zoznam širšej reprezentácie 2015
ZOZNAM ŠIRŠEJ REPREZENTÁCIE
Komisia štátnej reprezentácie (KŠR) vydáva zoznam širších reprezentácií SZK v jednotlivých kategóriách. Zostavený bol na základe výsledkov na Majstrovstvách Slovenska seniorov 2015, Majstrovstvách Slovenska ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 2014, Majstrovstvách Slovenska detí a mládeže 2015, víťazov Slovenského pohára detí a mládeže za r. 2015 a sledovaných súťaži.
Uvedený zoznam je podkladom KŠR na zostavovanie nominácii na turnaje v nasledujúcej sezóne. Zoznam môže byť na základe rozhodnutia KŠR dopĺňaný alebo menený. Ak sa niekomu zmenila kategória (veková, alebo váhová), alebo nastali iné zmeny, treba ich písomne nahlásiť na mail: macko@karate.sk
Seniori:
Kumite seniorky -50 kg:
Macejková Ina (Katsudo SB), Kuchárová Dominika (Kretovič KE), Kováčiková Lucia (CMK BB), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina)
Kumite seniorky -55 kg:
Semaníková Viktória (Rapid BA), Schwartzová Zuzana (Union KE), Nováková Eva (AC UNIZA CVČ Žilina), Mehmeti Marigona (Kretovič KE)
Kumite seniorky -61 kg:
Pillárová Viktória (KK Kretovič KE), Suchánková Ingrid (Rapid Bratislava), Bello Zuzana (AC UNIZA CVČ Žilina), Ťažká Lenka (CMK BB)
Kumite seniorky -68 kg:
Semaníková Veronika (Katsudo SB), Langošová Lucia (Kretovič KE), Valentovičová Terézia (Rapid BA), Baňasová Jaroslava (Kretovič KE)
Kumite seniorky +68 kg:
Tatárová Dominika (CMK BB)
Kumite seniori -60 kg:
Adler René (Kachi Nitra), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom), Tkáč Matúš (Pivovarník Hanušovce)
Kumite seniori -67 kg:
Homola Matej (Farmex NR), Dobrotka Richard (CMK BB), Siladi František (Union KE), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite seniori -75 kg:
Lieskovský Matúš (Rapid BA), Michalec Kristián (TJ ZZO Čadca), Barányi Milan (Kumade TO), Ďurček Tibor (Drap Partizánske)
Kumite seniori -84 kg:
Pupkay Tomáš (ŠŠK BA), Garaj Michal (ŠŠK BA), Smik František (Shinan PP), Škvarek Miroslav (KK Trstená)
Kumite seniori +84 kg:
Kostolník Dávid (CMK BB), Radúch Marek (AC UNIZA CVČ Žilina), Kabashi Ilir (Farmex NR), Vorobeľ Roman (ŠKM-KK St.Ľubovňa)
Kata seniori:
Urik Matej (Kachi Nitra), Toure Michal (Hanko Senica), Gažík Martin (Kumade TO), Rebro Marcel (Rapid BA)
Kata seniorky:
Longová Katarína (Rapid BA), Balciarová Dorota (indiv. člen), Mátyásová Simona (Rapid BA), Ďurovcová Barbora (ŠŠK BA)
Ml. kadeti, kadeti, juniori, U21:
Kumite ml. kadetky -40 kg:
Šimčíková Kristína (Katsudo SB), Čukanová Michaela (Rapid BA), Hlavačková Nina (Kachi NR), Podobová Emma (Kumade TO)
Kumite ml. kadetky -45 kg:
Vargová Natália (Torashiro NR), Pálinkášová Laura (Triumph Šurany), Krivdová Sára (IGLOW SNV), Kotruchová Terézia (KK Detva)
Kumite ml. kadetky -50 kg:
Krošláková Monika (Kumade TO), Lobotková Andrea (Ekonóm TN), Blizmanová Patrícia (Katsudo SB), Smižanská Jelena (Radpid BA)
Kumite ml. kadetky +50 kg:
Pekarčíková Monika (Shihan PP), Píchová Petra (Shihan PP), Bryndzová Michaela (Katsudo SB), Valková Adriana (Farmex NR)
Kumite kadetky -47 kg:
Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Smetanová Terézia (KK Kretovič KE), Vargová Daniela (Union KE), Puchlová Dajana (Torashiro NR), Rajčanová Natália (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadetky -54 kg:
Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Spálová Terezka (Kachi NR), Dujavová Veronika (Katsudo SB), Miksaiová Nikola (MTK Žarnovica), Pillárová Tatiana (KKK KE)
Kumite kadetky +54 kg:
Hamšíková Alexa (CMK BB), Langová Marcela (Kumade TO), Száraz Lívia (Farmex NR), Jelžová Nina (MŠK Žiar), Nehilová Mercedes (Union KE)
Kumite ml. kadeti -40 kg:
Štetina Jakub (Spartak Myjava), Masrna Matúš (Union KE), Hauser Igor SHIHAN PP, Walusza Marek (TJ ZZO Čadca)
Kumite ml. kadeti -45 kg:
Čela Aris Nikolas (MŠK Žiar n/Hronom), Javorský Šimon (IGLOW SNV), Vašíček Tomáš (Ekonóm TN)
Kumite ml. kadeti -50 kg:
Vanka Zdenko (MŠK Žiar n/Hronom), Masrna Michal KK Union KE), Tapajčík Samuel (CMK BB), Janovčík Maroš (IGLOW SNV)
Kumite ml. kadeti -55 kg:
Maroši David (ŠŠK BA), Hajdu Matej (ŠŠK BA), Jurák Adam (KK St.Ľubovňa), Kajánek David (ŠKP Čadca)
Kumite ml. kadeti +55 kg:
Kósa Tomáš (ABC Komárno), Hudec Matúš (ŠKP Čadca), Šebők Patrik (Farmex NR), Kubajda Dominik (CMK BB)
Kumite kadeti -52 kg:
Šutiak Pavel (Rapid BA), Kostolník František (Katsudo SB), Pončka Marek (ŠKP Čadca), Tchur Patrik (KK Kretovič KE), Bagaev Mimolat (ŠŠK BA), Tvrdoň Andrej (ŠŠK BA)
Kumite kadeti -57 kg:
Bafrnec Samuel (Kachi NR), Gažo Michal Henrich (IGLOW SNV), Bobocký Boris (Kumade TO), Sado Daniel (KK Vranov n/Topľou)
Kumite kadeti -63 kg:
Podsklan Dávid (Farmex NR), Gyurík Adi (Rapid BA), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Masrna Martin (Union KE)
Kumite kadeti -70 kg:
Baňas Martin (UNION KE), Fuzer Tomáš (UNION KE), Varga František (Katsudo SB), Lacko Peter (CENTRAL Poprad), Majirský Adam (KK St.Ľubovňa)
Kumite kadeti +70 kg:
Jóba Attila (Taiyo Kolárovo), Faltus Norbert (Farmex NR), Valovič Dominik ( IPPON BA), Korienek Martin ( IPPON BA)
Kumite juniorky -48 kg:
Macejková Ina (Katsudo Sabinov), Cichrová Rebecca (ŠŠK BA), Červená Silvia (Kachi Nitra), Kormaníková Kristína (MŠK Stará Ľubovňa), Bodnárová Nikola (ŠKP Prešov)
Kumite juniorky -53 kg:
Vidová Rebeka (Farmex Nitra), Hubáčeková Kristína (CMK BB), Ducká Kristína (KK Drap Partizánske), Forró Réka Dorina (Taiyo Kolárovo), Kaletová Viera (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniorky -59 kg:
Kuklová Hana (Kachi NR), Ťažká Lenka (CMK BB), Tatárová Martina (MŠK Žiar n/Hronom), Hurychová Veronika (Kumade TO), Trokšiarová Timea (CMK BB), Juráková Diana (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniorky +59 kg:
Kozmová Miriama (Farmex Nitra), Forrová Lucia (Rapid BA), Korbeľová Evamária (CMK Banská Bystrica), Kollárová Karolína (Shihan PP), Valentová Viktória (TJ Metropol Košice), Tapajčíková Tatiana (MP Brezno)
Kumite juniori -55 kg:
Imrich Dominik (IGLOW SNV), Foľvarský Peter (KK St.Ľubovňa)
Kumite juniori -61 kg:
Bitto Pavol (Slovšport TT),Riedl Denis (CMK BB), Franko Andrej (CMK BB)
Kumite juniori -68 kg:
Fedor Martin (KK Kretovič KE), Mazúch Adam (Kachi NR), Hačko Martin (Slovšport TT), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite juniori -76 kg:
Džačovský Ľuboš (CMK BB), Michalec Kristián (TJ ZZO Čadca), Buday Dominik (KK Drap Partizánske), Hatala Richard (KK Vranov n./Top.)
Kumite juniori +76 kg:
Kostolník Dávid (CMK BB), Erdész Erik (Union KE), Palušák Patrik (Union KE), Šajánek Adrián (JAPOKA BA)
Kumite ženy U21 -50 kg:
Kuchárová Dominika (KK Kretovič KE), Lešová Dana (Shihan PP), Kormošová Zuzana (KK Trstená), Pidychová Eliška (Drap Partizánske)
Kumite ženy U21 -55 kg:
Schwartzová Zuzana (Union Košice), Chovancová Alexandra (Farmex NR), Chajdáková Silvia (AC UNIZA CVČ Žilina)
Kumite ženy U21 -61 kg:
Mehmeti Marigona (KK Kretovič KE), Pillárová Viktória (KK Kretovič KE), Zsolnaiová Kitti (TAIYO Kolárovo), Kopúňová Miroslava (Ekonóm TN)
Kumite ženy U21 -68 kg:
Baňasová Jaroslava (KK Kretovič KE), Mičiaková Helena (AC UNIZA CVČ Žilina), Zouharová Monika (IGLOW SNV)
Kumite U21 +68 kg:
Sahuľová Lenka (KK Miyagi Lúčenec)
Kumite muži U21 -67 kg:
Homola Matej (Farmex NR), Štyriak Rastislav (MŠK Žiar n/Hronom), Orlický Lukáš (Slovšport TT), Kafrík Jakub (MP Brezno)
Kumite muži U21 -75 kg:
Garaj Michal (ŠŠK BA), Tomka Milan (MTK Žarnovica), Hoľan Andrej (AC UNIZA CVČ Žilina), Ďurček Tibor (Drap Partizánske)
Kumite muži U21 -84 kg:
Bíreš Andrej (CMK BB), Škvarek Miroslav (KK Trstená), Glatz Filip (Shihan PP), Križma Matúš (Drap Partizánske)
Kumite muži U21 +84 kg:
Kabashi Ilir (Farmex Nitra)
Kata ml. kadeti:
Urda Oliver (Goju-kai PO), Štelcl Adam (TJ Metropol KE), Duhan Dárius (ŠŠK BA), Bohunický Dominik (Rapid BA)
Kata ml. kadetky:
Hlavačková Nina (Kachi NR), Niznerová Kristínka (Rapid BA), Maruniaková Gabriela (Budokan ZV), Radošinská Nikola (ŠŠK BA)
Kata kadeti:
Smoliga Julian Enrik (ŠŠK BA), Duška Enriko (Kachi NR), Szolár Pavol (Budokan ZV), Šípek Martin (KK Topoľčany)
Kata kadetky:
Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza), Prpičová Simona (Real TN), Bogárová Dominika (KK Taiyo Kolárovo), Vaňušaniková Jana (ŠŠK BA), Bahledová Patrícia (Budokan ZV)
Kata juniori:
Havlíček Daniel (Rapid BA), Jankech Dominik (Kachi Nitra), Roman Jakub (ŠŠK BA)
Kata juniorky:
Bačíková Ľudmila (ŠŠK Prievidza), Kučerová Viktória (Budokan Zvolen), Niznerová Zuzana (Rapid BA), Bodnárová Nikola (ŠKP PO)
Kata ženy U21:
Balciarová Dorota (indiv. čl.), Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Matyásová Simona (Rapid BA), Servilová Laura (TJ Metropol KE), Peško Denisa (Budokan ZV)
Kata muži U21:
Fabián Peter (Goju-Kai Prešov), Dávid Samuel (Kachi NR), Vančo Dominik (Kachi NR), Hajdu Tomáš (ŠŠK BA)
Deti a mládež:
Kumite dievčatá 6-7 ročné -20kg:
Krnáčová Natália (KK DETVA), Blizmanová Denisa (KATSUDO Sabinov), Repková Juliana (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Smreková Vanesa (ŠKM-KK St.Ľubovňa)
Kumite dievčatá 6-7 ročné -24kg:
Bytčanek Stella (Sokol Žilina), Švolíková Sára (ŠŠK Tupol Bratislava), Vašíčková Viktória (Ekonóm Trenčín), Koníková Hana (Rapid Bratislava)
Kumite dievčatá 6-7 ročné -28kg:
Malchová Karin (Torashiro Nitra), Kráľovska Júlia (UNION Košice), Jeseničová Nina (Torashiro Nitra), Sekelská Alexandra (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Domoráková Nina (FARMEX Nitra)
Kumite dievčatá 6-7 ročné +28kg:
Budzáková Emma (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Fidora Irene (KACHI Nitra), Horanská Elena (KRETOVIČ KE)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -27kg:
Kvasnicová Nina (indiv. člen), Medveďová Viktória (KK URAKEN Zvolen), Korčoková Petra (Rapid Bratislava), Zacharová Ema (SHIHAN Poprad), Jalowiczorová (SHIHAN Poprad)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -32kg:
Málková Lea (KK Spartak Myjava), Glatzová Barbora (SHIHAN Poprad), Lakatoš Erika (CORVIN HE Kolárovo), Mišová Michaela (KK Osa Bratislava), Černická Zuzana (KK IGLOW Spiš.N.Ves)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné -37kg:
Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín), Vaczy Anna (UPJŠ Košice), Študencová Soňa (KT NALÍ Budmerice), Poliaková Erika (KK Zvolen)
Kumite ml. žiačky 8-9 ročné +37kg:
Nová Lucia (KACHI Nitra), Gáhírová Ivana (MŠK Žiar n/Hronom), Švihoríková Karolína (KACHI Nitra), Buchtová Stefania (KK Spartak Myjava)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné -30kg:
Vlasáková Adela (Ekonóm Trenčín), Hlavačková Barbora (KACHI Nitra), Mrázová Lucia (Ekonóm Trenčín), Mišeje Sylvia (ŠŠK Prievidza)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné -35kg:
Mesárošová Nina (KACHI Nitra), Piatničková Zuzana (KACHI Nitra), Gavorová Terezia (FARMEX Nitra), Helferová Veronika (FARMEX Nitra)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné -40kg:
Falatová Barbora (KATSUDO Sabinov), Bolečková Viktória (indiv. člen SZK), Hóková Ella (FARMEX Nitra), Herditzká Vivien (UPJŠ Košice), Snopková Viktória (MŠK Žiar n/Hronom), Ťažká Terézia (MP Brezno)
Kumite st. žiačky 10-11 ročné +40kg:
Pigová Ema (KATSUDO Sabinov), Bakayová Zita (Torashiro Nitra), Krátka Veronika (KUMADE Topoľčany), Hanáková Karina (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite chlapci 6-7 roční -22kg:
Bartoš Viliam (ŠŠK Tupol Bratislava), Kvasnica Martin (KACHI Nitra), Matulík Lukáš (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Cisár Samuel (ŠŠK Tupol Bratislava)
Kumite chlapci 6-7 roční -26kg:
Pecen Štefan (KK Spartak Myjava), Langa Jozef (SHINAN PP), Buša Tomáš (UPJŠ Košice), Pechota Jakub (AC UNIZA CVČ Žilina), Marko Martin (ŠK Keido Košice)
Kumite chlapci 6-7 roční -30kg:
Kostelný Lukáš (REAL Trenčín), Bolla Patrik (KACHI Nitra), Ševce Markus (Torashiro Nitra), Gravendeel Kristián (KK Osa Bratislava), Dufala Lukáš (ŠKM-KK St.Ľubovňa)
Kumite chlapci 6-7 roční +30kg:
Jánošík Matúš (KK TREND Bánovce), Hatina Matúš (KK Osa Bratislava), Chovanec Martin (KK TORADE LM), Rusnák Samuel (KK URAKEN Zvolen)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční -24kg:
Baláž Nikolas (AC UNIZA CVČ Žilina), Papcun Michael (ŠK Keido Košice), Majcher Adam (KACHI Nitra), Chalupčík Samuel (ŠŠK Prievidza), Mališ Filip (KK DETVA)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční -28kg:
Zaťko Michal (ŠŠK Prievidza), Filip Denis (Rapid Bratislava), Kochan Branko (KATSUDO Sabinov), Papp Zoltán (UPJŠ Košice)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční -32kg:
Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava), Antoš Vojtech (KK IGLOW Spiš.N.Ves), Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom SsZKe), Kukuľa Andrej (Rapid Bratislava)
Kumite ml. žiaci 8-9 roční +32kg:
Vavro Šimon (FARMEX Nitra), Krafčík Adam (ŠKM-KK St.Ľubovňa), Sedlár Andrej (KUMADE Topoľčany), Širgel Adam (KK URAKEN Zvolen), Mácha Richard (KATSUDO Sabinov)
Kumite st. žiaci 10-11 roční -30kg:
Lipták Márius (FARMEX Nitra), Karabín Viktor (FARMEX Nitra), Čiaky Martin (CMK Banská Bystrica), Slivka Oliver (KK IGLOW Spiš.N.Ves)
Kumite st. žiaci 10-11 roční -35kg:
Hrdlovič Matúš (1.KC Pezinok), Žbodák Timotej (1.KC Pezinok), Černický Jakub (KK IGLOW Spiš.N.Ves), Ružička Daren (FARMEX Nitra), Jalowiczor Marko (SHIHAN Poprad)
Kumite st. žiaci 10-11 roční -40kg:
Poliak Jakub (CMK Banská Bystrica), Bohunický Dominik (Rapid Bratislava), Marko Erik (KK DETVA), Drobňák Martin (KK Vranov n./Top.)
Kumite st. žiaci 10-11 roční +40kg:
Bagaev Malik (ŠŠK Tupol Bratislava), Jánošík Benedikt (KK TREND Bánovce), Hupcej Peter (KK Vranov n./Top.), Cuker Oliver (KATSUDO Sabinov), Nagy Viktor (KK TAIYO Kolárovo)
Kata dievčatá do 5 rokov Z:
Mjartanová Eliza Mina (ŠŠK Prievidza), Knižatová Ester (KACHI Nitra), Horanská Terézia (Kretovič KE)
Kata dievčatá 6-7 ročné Z:
Majdlenová Katarína (TJ STROJÁR MALACKY), Predanocy Linda (REAL Trenčín), Marková Ingrid (KK Topoľčany), Horanská Elena (KRETOVIČ Košice)
Kata dievčatá 6-7 ročné:
Štefáneková Sofia (REAL Trenčín), Jeseničová Nina (Torashiro Nitra), Malchová Karin (Torashiro Nitra)
Kata ml. žiačky 8-9 ročné Z:
Mišejová Simonka (ŠŠK Prievidza), Kňazovčíková Nina (REAL Trenčín), Hrnčáriková Marika (REAL Trenčín), Korčoková Petra (Rapid Bratislava)
Kata ml. žiačky 8-9 ročné:
Kvasnicová Nina (indiv. člen), Bednárčíková Simona (SHIHAN Poprad), Pápištová Ema (Ekonóm Trenčín), Hrubcová Klára (KK Trstená), Šišková Ester (MŠK Žiar n/Hronom)
Kata st. žiačky 10-11 ročné Z:
Šaligová Michaela (KK Topoľčany), Bruňanská Kristína (ŠŠK Prievidza), Pavlová Viktória (MŠK Žiar n/Hronom), Valová Annamária (Seigokan Piešťany)
Kata st. žiačky 10-11 ročné:
Vlasáková Adela (Ekonóm TN), Mrázová Lucia (Ekonóm TN), Kubišová Emma (Ekonóm TN), Kimáková Júlia (ŠK Keido Košice), Hlavačková Barbora (KACHI Nitra)
Kata chlapci do 5 rokov Z:
Gendeš Dávid (ŠŠK Tupol Bratislava), Benko Rastislav (REAL Trenčín), Landa Tomáš (ŠK Keido Košice), Beňo Viktor (REAL Trenčín)
Kata chlapci 6-7 roční Z:
Lipták Matej (Rapid Bratislava), Marko Martin (ŠK Keido Košice), Urgošik Šimon (ŠŠK Prievidza), Muller Juraj (KACHI Nitra), Kosík Kristián (REAL Trenčín)
Kata chlapci 6-7 roční:
Jánošík Matúš (KK TREND Bánovce), Kostelný Lukáš (REAL Trenčín), Ševce Markus (Torashiro Nitra), Málik Marcus (ASAHI Ružomberok)
Kata ml. žiaci 8-9 roční Z:
Sedlár Andrej (KUMADE Topoľčany), Dávid Matúš (KACHI Nitra), Gašpar Timotej (MŠK Žiar n/Hronom), Kodaj Simon (ŠŠK Tupol Bratislava)
Kata ml. žiaci 8-9 roční:
Filip Denis (Rapid Bratislava), Bohunický Lukáš (Rapid Bratislava), Sečkár Šimon (MŠK Žiar n/Hronom), Hlavačka Samuel (KACHI Nitra)
Kata st. žiaci 10-11 roční Z:
Melichárek Dávid (KK DRAP Partizánske), Maňko Jakub (CMK Banská Bystrica), Páleš Róbert (REAL Trenčín), Skaličan Radovan (KK Topoľčany)
Kata st. žiaci 10-11 roční:
Kunik Denis Juraj (KACHI Nitra), Jánošík Benedikt (KK TREND Bánovce), Hrčka Roman (ŠŠK Tupol Bratislava), Škulec Viktor (ŠŠK Tupol Bratislava), Štelcl Adam (TJ Metropol Košice)