KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

4th Zagreb Karate Cup 2015

4rd ZAGREB KARATE CUP 2015


Dňa 12.09.2015 sa v chorvátskom Záhrebe uskutočnil 4. ročník medzinárodného turnaja Zagreb Karate Cup 2015, ktorý bol nominačný pre kategórie kadetov, juniorov a U21 na Majstrovstvá sveta 2015 (Jakarta, Indonezia) a zároveň na Majstrovstvá Európy 2016 (Limassol, Cyprus)

 

Výsledky našich reprezentantov:

http://karate.com.hr/Tournament/4th-zagreb-karate-cup/Results/30?dg=86

 

 

Výsledky:

Kata žiaci (U12): 1. ALEXANDER LICHNER
Kata kadeti A (U16): 1. PAVOL SZOLÁR, 2. ENRIKO DUŠKA
Kata U21 muži: 1. DOMINIK JANKECH, 2. TOMÁŠ HAJDU
Kata žiačky (U12): 3. ROMANA OBOŇOVÁ
Kata kadetky (U16): 1. NIKOLETA MERAŠICKÁ, 3. JANA VAŇUŠANIKOVÁ
Kata U21 ženy: 1. DENISA PEŠKO, 3. ALŽBETA OVEČKOVÁ
Kata juniori: 1. DANIEL HAVLÍČEK, 3. JULIAN ENRIK SMOLIGA
Kata seniori: 1. JULIAN ENRIK SMOLIGA, 2. TOMÁŠ HAJDU
Kata juniorky: 1. EMA BRÁZDOVÁ, 2. ĽUDMILA BÁČIKOVÁ

Kumite - žiaci -46 kg: 2. ALEXANDER LICHNER
Kumite - Ml. kadetky (U14) -40 kg: 1. KATARÍNA LANGOVÁ, 2. EMMA PODOBOVÁ
Kumite - Kadeti (U16) -63 kg: 3. DAVID PODSKLAN
Kumite - Kadeti (U16) +70 kg: 2. TOMÁŠ KÓSA
Kumite - kadetky (U16) +54 kg: 3. PETRA PICHOVA
Kumite - Juniori (U18) -55 kg: 1. DOMINIK IMRICH
Kumite - Juniori (U18) -68 kg: 1. MARTIN HAČKO, 3. MARTIN FEDOR
Kumite - Juniori (U18) +76 kg: 3. ATTILA JOBA, 3. NORBERT FALTUS
Kumite - Juniorky (U18) -48 kg: 2. REBECCA CICHROVÁ, 3. TEREZKA SPÁLOVÁ
Kumite - Juniorky (U18) -59 kg: 2. LENKA ŤAŽKÁ, 3. HANA KUKLOVÁ
Kumite - Ml. seniori (U21) -60 kg: 2. DOMINIK IMRICH
Kumite - Ml. seniori (U21) -75 kg: 3. JÁN FUZER
Kumite - Ml. seniorky (U21) -50 kg: 3. INA MACEJKOVÁ
Kumite - Ml. seniorky (U21) -61 kg: 1. MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ, 2. VIKTORIA PILLÁROVÁ
Kumite - Ml. seniorky (U21) +68 kg: 3. LENKA SAHUĽOVÁ
Kumite - Seniorky -55 kg: 2. ZUZANA SCHWARTZOVÁ
Kumite - Seniorky -68 kg: 2. VERONIKA SEMANÍKOVÁ

Kumite - žiaci -42 kg: 1. LUKÁŠ SAMUEL LOCH
Kumite - žiaci (U12) +46 kg: 2. MALIK BAGAEV
Kumite - Ml. kadeti (U14) -57 kg: 3. RÓBERT SCHWARTZ
Kumite - Kadeti (U16) -57 kg: 1. DAVID MAROŠI, 2. PAVEL SUTIAK
Kumite - Kadeti (U16) -70 kg: 1. ADI GYURIK, 2. PATRIK ŠEBOK
Kumite - Kadetky (U16) -54 kg: 3. DOMINIKA VEISOVA
Kumite - Juniori (U18) -76 kg: 3. ĽUBOŠ DŽAČOVSKÝ, 3. DOMINIK BUDAY
Kumite - Juniorky (U18) -53 kg: 3. REBEKA VIDOVA
Kumite - Ml. seniori (U21) -67 kg: 1. MATEJ HOMOLA
Kumite - Ml. seniori (U21) -84 kg: 2. ERIK ERDÉSZ
Kumite - Ml. seniorky (U21) -55 kg: 3. DOMINIKA KUCHÁROVÁ
Kumite - Ml. seniorky (U21) -68 kg: 1. LENKA ŤAŽKÁ, 3. JAROSLAVA BAŇASOVÁ
Kumite - Seniorky -61 kg: 1. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ
Kumite - Seniorky -OPEN: 2. INGRIDA SUCHÁNKOVÁ, 3. ZUZANA SCHWARTZOVÁ, 3. VERONIKA SEMANÍKOVÁ

 


 

Svoju účasť nepotvrdili reprezentanti:


Kumite kadeti - 70 kg: Varga František (Katsudo Sabinov)

Kata kadetky: Bahledová Patrícia (Budokan ZV)


Títo reprezentanti boli nahradení ďalšími pretekármi.


Doplnená nominácia reprezentantov:


Kata kadetky: Jakubechová Nikola (ŠŠK Prievidza) + team, Vaňová Vanda (ŠŠK Prievidza) + team

Kata kadeti: Šarišský Michal (TJ Metropol Košice)

Kata U12: Oboňová Romana (ŠŠK Prievidza) + team, Franková Simona (ŠŠK Prievidza)

Kumite U12 + 46 kg: Bagaev Malik (ŠŠK BA) + U14

Kumite kadeti - 57 kg: Schwartz Robert (Union KE) + U14

Kumite kadetky + 54 kg: Hrnková Sara (AC UNIZA Žilina), Langová Marcela (Kumade Topoľčany)

Kumite kadetky - 47 kg: Langová Katarína (Kumade Topoľčany) + U14
Kumite st. juniorky U21 - 55 kg: Schwartzová Zuzana (Union KE) + OPEN

Kumite seniorky - 68 kg: Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov)

 

!!! OZNAM !!!

Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.

 

Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v slovenskom aj v anglickom jazyku. Nie je potrebné overenie notárom.

 

Reprezentanti z AKB, BUK, Zapadoslovenského zväzu karate = je potrebné splnomocniť trénera TOMASA KLEMANA.

Splnomocnenie na sprevádzanie dieťaťa cudzou osobou pri ceste do zahraničia - vzor potvrdenia v slovenskom a anglickom jazyku.

 

Reprezentanti Stredoslovenského zväzu karate, individuálny členovia = je potrebné splnomocniť trénerku DUŠANU ČIERNU.

Splnomocnenie na sprevádzanie dieťaťa cudzou osobou pri ceste do zahraničia - vzor potvrdenia v slovenskom a anglickom jazyku.

 

Reprezentanti Vukabu, Tatranskej únie = je potrebné splnomocniť trénera PETRA BOZOGÁŇA.

Splnomocnenie na sprevádzanie dieťaťa cudzou osobou pri ceste do zahraničia - vzor potvrdenia v slovenskom a anglickom jazyku.

 

 

!!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 6.9.2015 (NEDEĽA) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:


MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI


Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba obratom nahlásiť na macko@karate.sk


!!! Nominovaní rezprezenti, ktorí nepotvrdia svoju účasť písomne mailom na macko@karate.sk, do 6.9.2015 (NEDEĽA), budú nahradení ďalšími reprezentantami !!!

 

Bulletin turnaja

 

Nominácia reprezentantov:

 

Nominácia reprezentantov môže byť doplnená.


Kumite kadetky - 47 kg:
Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo), Rajčanová Natália (MŠK Žiar n/Hronom), Palinkášová Laura (Triumph Šurany)
Kumite kadetky - 54 kg: Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Pillárová Tatiana (KKK Košice), Krošláková Monika (Kumade Topoľčany)
Kumite kadetky +54 kg: Píchová Petra (Shihan Poprad), Pekarčíková Monika (Shihan Poprad), Nehilová Mercedes (Union KE), Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom), Hamšíková Alexa (CMK BB)


Kumite kadeti - 52 kg: Bagaev Mimolat (ŠŠK Tupolevova BA), Pončka Marek (ŠKP Čadca)
Kumite kadeti - 57 kg: Šutiak Pavel (Rapid Bratislava), Kajánek Dávid (ŠKP Čadca), Vanka Zdenko (MŠK Žiar n Hronom), Hajdu Matej (ŠŠK BA), Bobocky Denis (Kumade Topoľčany), Maroši David (ŠŠK Tupolevova BA)
Kumite kadeti - 63 kg: Podsklan David (Farmex NR), Masrna Michal (Union KE)
Kumite kadeti - 70 kg: Gyurik Adi (Rapid Bratislava), Majirský Adam (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Varga František (Katsudo Sabinov), Šebok Patrik (Farmex NR)
Kumite kadeti +70 kg: Kósa Tomáš (KK ABC Komárno)


Kumite juniorky - 48 kg: Cichrová Rebecca (ŠŠK Tupolevova BA), Spálová Terezka (Kachi NR)
Kumite juniorky - 53 kg: Vidová Rebeka (Dukla BB), Hubáčeková Kristína (CMK BB), Kaletová Viera (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Smetanová Terézia (KKK KE)
Kumite juniorky - 59 kg: Ťažká Lenka (CMK BB), Trokšiarová Timea (CMK BB), Kuklová Hana (Kachi NR), Juráková Diana (ŠKM-KK St. Ľubovňa)

Kumite juniorky + 59 kg: Kollárová Karolína (Shihan Poprad), Valentová Viktória (TJ Metropol Košice), Tapajčíková Tatiana (MP Brezno)


Kumite juniori - 55 kg:
Imrich Dominik (Iglow SNV)
Kumite juniori - 61 kg: Riedl Denis (CMK BB), Bafrnec Samuel (Kachi NR), Laurov Milan (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite juniori - 68 kg: Fedor Martin (KKK KE), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Hačko Martin (Slovšport TT), Bitto Pavol (Slovšport TT), Masrna Martin (Union KE)
Kumite juniori - 76 kg: Džačovský Ľuboš (CMK BB), Buday Dominik (Drap Partizánske), Baňas Martin (Union KE), Fuzer Tomáš (Union KE)
Kumite juniori +76 kg: Jóba Attila (Taiyo Kolárovo), Faltus Norbert (Farmex NR), Palušák Patrik (Union KE)


Kumite st. juniorky U21 - 50 kg: Macejková Ina (Katsudo Sabinov)
Kumite st. juniorky U21 - 55 kg: Chovancová Alexandra (Farmex NR), Kuchárová Dominika (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 - 61 kg: Kopúňová Miroslava (Ekonóm TN), Pillárová Viktória (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 - 68 kg: Baňasová Jaroslavava (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 +68 kg: Sahuľová Lenka (KK Miyagi Lučenec)


Kumite st. juniori U21 - 67 kg: Homola Matej (Farmex NR)
Kumite st. juniori U21 - 75 kg: Michalec Kristián (KK pri TJ ZZO Čadca), Bíreš Andrej (CMK BB), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite st. juniori U21 - 84 kg: Erdész Erik (Union KE), Glatz Filip (Shihan Poprad)


Kata kadetky: Vaňušaniková Jana (ŠŠK Tupolevova BA), Radošinská Nikola (ŠŠK Tupolevova BA), Bahledová Patrícia (Budokan ZV), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)
Kata juniorky: Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Báčiková Ľudmila (ŠŠK Prievidza)
Kata st. juniorky U21: Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Peško Denisa (Budokan ZV)
Kata družstvá kadetky-juniorky: ŠŠK Prievidza (Báčiková, Merašická, Brázdová)


Kata kadeti: Szolár Pavol (Budokan ZV), Duška Enriko (Kachi NR), Urda Oliver (Goju-Kai Prešov)
Kata juniori: Smoliga Julian Enrik (ŠŠK Tupolevova BA), Havlíček Daniel (Rapid Bratislava)
Kata st. juniori U21: Jankech Dominik (Kachi NR), Hajdu Tomáš (ŠŠK BA), Samuel Dávid (Kachi NR)

 

Organizačné informácie:


Odchod na turnaj je dňa 11.9.2015 (PIATOK):

v Nitre   o 8:15 hod. - stretnutie reprezentantov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
               o 8:30 hod. - odchod autobusu

v Bratislave o   9:45 hod. - stretnutie reprezentantov pri Dome Športu, Junácka ul. 6 (vedľa Polusu)
                     o 10:00 hod. - odchod autobusu
                    o 10:30 hod. - odchod autobusu z hlavnej železničnej stanice v Bratislave

Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 13.9.2015 v skorých ranných hodinách pred Dom športu v Bratislave a následne do Nitry.

Účastnícky poplatok je 50 € (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu). Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (12.9.2015) ako aj cestovné poistenie na dni 11.-13.9.2015.

 

!!! Účastníci musia mať platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz + splnomocnenie na cestu do zahraničia pre osoby mladšie ako 18 rokov !!!