KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Croatia Open Karate 2015

Dňa 03. - 04.10. 2015 sa v Chorvátsku, v Rijeke uskutočnil 15. ročník Croatia Open Karate, ktorý je nominačným turnajom pre kategórie kadetov, juniorov a U21 na Majstrovstvá sveta 2015 (Jakarta, Indonezia) a zároveň na Majstrovstvá Európy 2016 (Limassol, Cyprus).

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

Kata kadeti - Pavol Szolár- 3. miesto

Kata kadetky - Nina Hlavačková - 3. miesto

Kata juniori - Julian Enrik Smoliga - 3. miesto

Kata juniorky - Ema Brázdová - 1. miesto

Kata st. juniorky U21 - Alžbeta Ovečková, Denisa Peško - 3. miesto

Kata seniori - Peter Fabián - 2. miesto

Kata družstvá kadetky+juniorky - Brázdová, Merašická, Báčiková - 2. miesto

Kumite kadeti -57 kg - Dávid Maroši - 3. miesto

Kumite kadeti +70 kg - Tomáš Kósa - 1. miesto

Kumite kadetky -47 kg - Dominika Bogárová - 3. miesto

Kumite kadetky -54 kg - Dominika Veisová - 3. miesto

Kumite juniori -55 kg - Dominik Imrich - 1. miesto

Kumite juniori -68 kg - Martin Fedor - 3. miesto

Kumite juniorky -48 kg - Rebecca Cichrová - 3. miesto

Kumite st. juniori U21 +84 kg - Ilir Kabashi - 2. miesto

Kumite st. juniorky U21 -50 kg - Ina Macejková - 3. miesto

 

Oficiálne výsledky: http://www.ekarate.eu/en/?option=com_matournaments&view=tournamentresults&tournament_id=26

 



Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.

 

Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v slovenskom aj v anglickom jazyku. Nie je potrebné overenie notárom.

 

Reprezentanti z AKB, BUK, Zapadoslovenského zväzu karate = je potrebné splnomocniť trénera TOMÁŠA KLEMANA.

Reprezentanti Stredoslovenského zväzu karate, individuálny členovia = je potrebné splnomocniť trénera ĽUBOMÍRA STRIEŽOVSKÉHO.

Reprezentanti Vukabu, Tatranskej únie = je potrebné splnomocniť trénera JOZEFA SEMANÍKA.

 

Svoju účasť na turnaj nepotvrdili:

 

Kumite juniorky - 53 kg: Kaletová Viera (ŠKM-KK St. Ľubovňa)

Kumite juniorky + 59 kg: Szaráz Lívia (Farmex NR)

Kumite juniori - 76 kg: Buday Dominik (Drap Partizánske)
Kumite st. juniori U21 - 84 kg: Glatz Filip (Shihan Poprad)

 

Títo reprezentanti boli nahradení ďalšími pretekármi.


Doplnená nominácia reprezentantov:

KUMITE:

Kumite kadetky + 54 kg: Hrnková Sara (AC UNIZA Žilina), Nehilová Mercedes (Union KE)

Kumite juniori - 76 kg: Fuzer Tomáš (Union KE)
Kumite st. juniorky U21 - 55 kg: Chovancová Alexandra (Farmex NR)

Kumite seniorky - 68 kg: Semaníková Veronika (Katsudo Sabinov)

 

KATA:

Kata kadetky: Hlavačková Nina (Kachi Nitra)

Kata seniori: Fabián Peter (Goju-Kai Prešov)

 

 

NOMINOVANÍ REPREZENTANTI:

 

Kumite kadetky - 47 kg: Bogárová Dominika (Taiyo Kolárovo), Rajčanová Natália (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadetky - 54 kg: Veisová Dominika (MŠK Žiar n/Hronom), Pillárová Tatiana (KKK Košice)
Kumite kadetky +54 kg: Píchová Petra (Shihan Poprad), Pekarčíková Monika (Shihan Poprad), Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom)


Kumite kadeti - 52 kg: Bagaev Mimolat (ŠŠK Tupolevova BA), Pončka Marek (ŠKP Čadca)
Kumite kadeti - 57 kg: Šutiak Pavel (Rapid Bratislava), Vanka Zdenko (MŠK Žiar n Hronom), Maroši David (ŠŠK Tupolevova BA)
Kumite kadeti - 63 kg: Podsklan David (Farmex NR), Masrna Michal (Union KE)
Kumite kadeti - 70 kg: Gyurik Adi (Rapid Bratislava), Šebok Patrik (Farmex NR)
Kumite kadeti +70 kg: Kósa Tomáš (KK ABC Komárno), Buchta Denis (Spartak Myjava)


Kumite juniorky - 48 kg: Cichrová Rebecca (ŠŠK Tupolevova BA), Spálová Terezka (Kachi NR)
Kumite juniorky - 53 kg: Vidová Rebeka (Dukla BB), Hubáčeková Kristína (CMK BB), Kaletová Viera (ŠKM-KK St. Ľubovňa), Smetanová Terézia (KKK KE),
Kumite juniorky - 59 kg: Ťažká Lenka (CMK BB), Kuklová Hana (Kachi NR)

Kumite juniorky + 59 kg: Kollárová Karolína (Shihan Poprad), Tapajčíková Tatiana (MP Brezno), Szaráz Lívia (Farmex NR)


Kumite juniori - 55 kg: Imrich Dominik (Iglow SNV)
Kumite juniori - 61 kg: Riedl Denis (CMK BB), Siladi Matúš (Union KE), Bafrnec Samuel (Kachi NR)
Kumite juniori - 68 kg: Fedor Martin (KKK KE), Výrostko Michal (MŠK Žiar n/Hronom), Hačko Martin (Slovšport TT), Bitto Pavol (Slovšport TT)
Kumite juniori - 76 kg: Džačovský Ľuboš (CMK BB), Buday Dominik (Drap Partizánske)
Kumite juniori +76 kg: Jóba Attila (Taiyo Kolárovo), Faltus Norbert (Farmex NR)


Kumite st. juniorky U21 - 50 kg: Macejková Ina (Katsudo Sabinov)
Kumite st. juniorky U21 - 55 kg: Kuchárová Dominika (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 - 61 kg: Kopúňová Miroslava (Ekonóm TN), Pillárová Viktória (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 - 68 kg: Baňasová Jaroslavava (KKK KE)
Kumite st. juniorky U21 +68 kg: Sahuľová Lenka (KK Miyagi Lučenec)


Kumite st. juniori U21 - 67 kg: Homola Matej (Farmex NR)
Kumite st. juniori U21 - 75 kg: Michalec Kristián (KK pri TJ ZZO Čadca), Bíreš Andrej (CMK BB), Fuzer Ján (Union KE)
Kumite st. juniori U21 - 84 kg: Erdész Erik (Union KE), Glatz Filip (Shihan Poprad)

Kumite st. juniori U21 + 84 kg: Kabashi Ilír (Farmex NR), Kostolník Dávid (CMK BB)


Kata kadetky: Vaňušaniková Jana (ŠŠK Tupolevova BA), Radošinská Nikola (ŠŠK Tupolevova BA)
Kata juniorky: Brázdová Ema (ŠŠK Prievidza), Báčiková Ľudmila (ŠŠK Prievidza), Merašická Nikoleta (ŠŠK Prievidza)
Kata st. juniorky U21: Ovečková Alžbeta (Hanko Senica), Peško Denisa (Budokan ZV)
Kata družstvá kadetky-juniorky: ŠŠK Prievidza (Báčiková, Merašická, Brázdová)


Kata kadeti: Szolár Pavol (Budokan ZV), Duška Enriko (Kachi NR)
Kata juniori: Smoliga Julian Enrik (ŠŠK Tupolevova BA), Havlíček Daniel (Rapid Bratislava)
Kata st. juniori U21: Jankech Dominik (Kachi NR), Hajdu Tomáš (ŠŠK BA), Samuel Dávid (Kachi NR)

 

Nominácia reprezentantov môže byť doplnená.

 

!!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 27.09.2015 (NEDEĽA) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:

MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI + miesto nástupu do autobusu

 

Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba obratom nahlásiť na macko@karate.sk


!!! Nominovaní rezprezenti, ktorí nepotvrdia svoju účasť písomne mailom na macko@karate.sk, do 27.09.2015 (NEDEĽA), budú nahradení ďalšími reprezentantami !!!

 

 

Bulletin turnaja

 

 

 



Organizačné informácie:

 

Odchod na turnaj je dňa 02.10.2015 (PIATOK): KUMITE

 

v Nitre o 8:15 hod. - stretnutie reprezentantov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

o 8:30 hod. - odchod autobusu

 

v Bratislave o 9:45 hod. - stretnutie reprezentantov pri Dome Športu, Junácka ul. 6 (vedľa Polusu)

- o 10.00 hod. - odchod autobusu

- o 10.30 hod. - odchod autobusu z hlavnej železničnej stanice v Bratislave

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 4.10.2015 v skorých ranných hodinách pred Dom športu v Bratislave a následne do Nitry.

 

 

Odchod na turnaj je dňa 03.10.2015 (SOBOTA): KATA


v Bratislave o 7:30 hod. - stretnutie reprezentantov pri Dome Športu, Junácka ul. 6 (vedľa Polusu)

- o 8:00 hod. - odchod autobusu

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 4.10.2015 vo večerných hodinách pred Dom športu v Bratislave a následne do Nitry.

 

Účastnícky poplatok 50 € je  (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu). Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (3. - 4.10.2015) ako aj cestovné poistenie na dni 2. - 4.10.2015.


!!! Účastníci musia mať platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz + splnomocnenie na cestu do zahraničia pre osoby mladšie ako 18 rokov !!!