KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

ME Cyprus NOVINKY

Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - Limassol, Cyprus

5.-7.februára 2016

 

na šampionáte sa prezentovalo celkovo 973 pretekárov z 48 krajín Európy

 

Slovensko skončilo s medailovou bilanciou 0-1-4 na 16. mieste

https://www.sportdata.org/wkf/set-online/popup_main.php?popup_action=medals&vernr=69&active_menu=calendar

 

 

Fotogaléria TU

LIVE STREAM TU

Videá zo šampionátu nájdete TU

 

 

 

Výsledky našich reprezentantov:

https://www.sportdata.org/wkf/set-online/popup_main.php?popup_action=results&vernr=69&active_menu=calendar

 

2. miesto - VAŇUŠANIKOVÁ JANA - kata cadet female

3. miesto - BRÁZDOVÁ EMA - kata junior female

3. miesto - GYURIK ADI - kumite cadet - 70 kg

3. miesto - IMRICH DOMINIK - kumite junior - 55 kg

3. miesto - VEISOVÁ DOMINIKA - kumite junior - 48 kg

4. miesto - PONČKA MAREK - kumite cadet male - 52 kg

4. miesto - BOGÁROVÁ DOMINIKA - kumite cadet female - 47 kg

4. miesto - KOSA TOMÁŠ - kumite cadet male + 70 kg

4. miesto - KUKLOVÁ HANA - kumite junior female - 59 kg

4. miesto - HAČKO MARTIN - kumite junior male - 68 kg

4. miesto - KOPÚŇOVÁ MIROSLAVA - kumite U21 female - 61 kg

7. miesto - SMOLIGA JULIAN ENRIK - kata junior male

7. miesto - SZOLÁR PAVOL - kata cadet male

9. miesto - PODSKLAN DAVID - kumite cadet male - 63 kg

9. miesto - JELŽOVÁ NINA - kumite cadet female + 54 kg

9. miesto - RIEDL DENIS - kumite junior male - 61 kg

9. miesto - SAHUĽOVÁ LENKA - kumite U21 female + 68 kg

9. miesto - ŠKVAREK MIROSLAV - kumite U21 - 84 kg

 

 

 

 

7.2. Tretí deň šampionátu

 

Výsledky:

 

Kumite ženy U21 -50 kg: Rebecca Cichrová

1. kolo - free, 2. kolo - prehrala s  Palkovits Nikolett (HUN) 0:5

 

Kumite ženy U21 -55 kg: Ina Macejková

1. kolo - prehrala s Brito Andrea (FRA) 0:1

 

Kumite ženy U21 -61 kg: Miroslava Kopúňová

1. kolo - porazila ABIYEVA FARIDA (AZE) 5:0, 2. kolo - porazila SUAREZ SUAREZ TANIA (ESP) 8:0,v semifinále prehrala s PREKOVIC JOVANA (SRB) 0:4. V boji o tretie miesto prehrala s MIGGOU ANNA (GER) za stavu 1:1 na zastávky. Obsadila tak 4. miesto.

 

Kumite ženy U21 - 68 kg: Viktória Pillárová

1. kolo - porazila VASILEVA MARIJA (MKD) 4:0, 2. kolo - prehrala s RASMUSSON LISA (SWE) 1:3

 

Kumite ženy +68 kg: Lenka Sahuľová

1. kolo - prehrala s TORRES GARCIA MARIA (ESP) 0:8. V repasáži 1. kolo - prehrala s ALIYEVA FARIDA (AZE) 0:3. Obsadila tak 9. miesto.

 

Kumite muži U21 -67 kg: Matej Homola

1. kolo - prehral s ENNKHAILI ANQOUD SAMY (ESP) 0:6

 

Kumite muži U21 -75 kg: Ján Fuzer

1. kolo - prehral s MARUSEVICH DZIANIS (BLR) 3:8

 

Kumite Muži U21 -84 kg: Miroslav Škvarek

1. kolo - prehral s KORTE KEVIN (DEN) 0:3. V repasáži 1. kolo - prehral s MARIAN MILAHACHE (ROU) 1:6. Obsadil tak 9. miesto.

 

Kumite muži U21 +84 kg: Ilir Kabashi

1. kolo - prehral s KANLIC SANIN (BIH) 0:5

 

6.2. Druhý deň šampionátu

Výsledky:

 

Kata team kadetky-juniorky: Brázdová, Merašická, Báčiková

1. kolo - prehrali s RUS 1:4

 

Kumite juniorky -48 kg: Dominika Veisová

1. kolo - porazila na vlajky 1:1 Teymurova Fidan (AZE), 2. kolo - porazila 3:1 Tzur Yuval (ISR). V treťom kole prehrala 3:5 s Sokk Anna (EST). V 1. kole repasáže vyhrala nad Kyrou Sofia (CYR) 7:1. V boji o tretie miesto porazila Grdenic Ines (CRO) 5:1 a získala tak bronzovú medaiu!!! Gratulujeme!!!

 

Kumite juniorky -53 kg: Terézia Smetanová

1. kolo - prehrala 0:3 s Omerovic Belma (BIH)

 

Kumite juniorky -59 kg: Hana Kuklová

1. kolo - porazila 2:0 Lelis Mariana (POR), 2. kolo -  porazila 5:2 Goranova Gabriela (BUL), 3. kolo - prehrala 0:1 s Philippe Gwendoline (FRA). V repasáži 1. kolo - porazila TURMANIDZE TAMARI (GEO) 2:0. V boji o tretie miesto prehrala s RADJENOVIC NINA (SUI) 0:2 a obsadila tak 4. miesto.

 

Kumite juniorky +59 kg: Kollárová Karolína

1. kolo - prehrala s ELTEMUR EDA (TUR) 0:7

 

Kumite juniori -55 kg: Dominik Imrich

1. kolo - porazil Spott Niclas (GER) 1:0, 2. kolo - porazil Busk-Mathiasen Lucas (DEN) za stavu 0:0 na zastávky, 3. kolo - porazil DULOVIC NENAD (MNE) 3:0, v semifinále prehral 1:4 s Merienne Arthur (FRA). V boji o tretie miesto porazil Gabriela Tomasa (CZE) a vybojoval tak pre SR bronzovú medailu!!! Gratulujeme!!!

 

Kumite juniori -61 kg: Denis Riedl

1. kolo - prehral 0:3 s Kucherenko Vitali (GEO). V repasáži prehral 0:6 s Rush Dylan (SCO) a obsadil tak 9. miesto.

 

Kumite juniori -68 kg: Martin Hačko

1. kolo - porazil KOTTIAS DIMKOPOULOS AGGELOS TAXIARCHIS (GRE) 3:2, 2. kolo - porzail LUSSE BRYAN (NED) 3:2, 3. kolo - porazil SKUYINSH HENRY KLAIDS (LAT) 3:0, 4. kolo - prehral s HODZIC MARIO (MNE) 0:7. V repasáži porazil CEMAN ASIM (BIH) 3:1, v boji o tretie miesto prehral s YAMBURENKO IVAN (UKR) 1:3 a obsadil tak 4. miesto.

 

Kumite juniori -76 kg: Ľuboš Džačovský

1. kolo - prehral s REBOULLEAU CLEMENT (FRA) 3:6

 

Kumite juniori +76 kg: Attila Jóba

1. kolo - prehral s DIAZ JACOB (DEN) 0:2

 

5.2. Prvý deň šampionátu

Výsledky:

 

Kata kadetky: Jana Vaňušániková (25 štartujúcich)

1. kolo - free, 2. kolo - porazila SWE ADLER LOUISE 3:2, 3. kolo - porazila GRE ZERVOU NIKOLETA 3:2, 4. kolo - porazila CRO MALCEC SARA 3:2. Jana prehrala vo finále s ITA AMATO CAROLINA a stala sa tak VICEMAJSTERKOU Európy!!!

 

Kata kadeti: Pavol Szolár (26 štartujúcich)

1. kolo - free, 2. kolo - prehral s TUR GUNGEL SELAHATTIN 0:5. V repasáži v prvom kole porazil ITA SEMBINELLI GIULIO 4:1, v druhom kole prehral so SRB CEROVIC LUKA 1:4 a obsadil tak 7. miesto.

 

Kata juniorky: Ema Brázdová (23 štartujúcich)

1. kolo - porazila POR Belo Mariana 5:0, 2. kolo - porazila FRA FERACCI LAETITIA 5:0, 3. kolo - prehrala s ITA PIVI LISA 1:4. V repesáži porazila MKD DIMOSKA MARIJANA 4:1. V boji o tretie miesto porazila CZE AUGUSTINOVA ZUZANA 5:0 a získala bronzovú medailu!!!

 

Kata juniori: Julián Enrik Smoliga (29 štartujúcich)

1. kolo - porazil ENG EASTON LUKE 4:1, 2. kolo - prehral s GER TELLOCKE MORRIS 1:4. V repasáži prehral s ITA PANAGIA GIUSEPPE 1:4 a obsadil tak 7. miesto.

 

Kata ženy U21: Alžbeta Ovečková (22 štartujúcich)

1. kolo - free, 2. kolo - prehrala so SUI MARK MELINDA 2:3

 

Kata muži U21: Tomáš Hajdu (32 štartujúcich)

1. kolo - prehral s MNE Vukovic Srdjan 2:3

 

Kumite kadeti: -52 kg: Marek Pončka (32 štartujúcich)

1. kolo - porazil GRE Xenos Christos Stefanos 3:0, 2. kolo - porazil MNE MILICKOVIC BALSA 4:1, 3. kolo - porazil ESP ORTIZ FERNANDEZ ALEJANDRO 4:0. V semifinále prehral s TUR OZER OMER ABDURRAHIM 0:5. V boji o tretie miesto prehral s BIH HAJDARPASIC ELDIN 0:2 a obsadil tak 4. miesto.

 

Kumite kadeti -57 kg: Dávid Maroši (30 štartujúcich)

1. kolo - porazil GRE Simitzis Spyridon 3:0, porazil SLO DVORJAK GAL 1:0, 3. kolo - prehral s BEL MAHAUDEN QUENTIN 0:3. Belgičan v semifinále prehral s ESP.

 

Kumite kadeti -63 kg: Dávid Podsklan (30 štartujúcich)

1. kolo - prehral s CRO Obrazovic Kristijan 2:6. V repasáži prehral v prvom kole s TUR SAGIR ALICAN 0:3. Obsadil tak 9. miesto.

 

Kumite kadetky - 47 kg: Dominika Bogárová (22 štartujúcich)

1. kolo - porazila za stavu 0:0 na vlajky SLO Potisk Laura, 2. kolo - prehrala za stavu 0:0 na vlajky s RUS KOZERENKO KRISTINA. V repasáži v prvom kole porazila CRO VUKOJA LEA 3:2. V boji o tretie miesto prehrala s UKR KMIT SOLOMIYA 1:6. Obsadila tak 4. miesto.

 

Kumite kadetky -54 kg: Laura Palinkášová (33 štartujúcich)

1. kolo - prehrala s POR Barros Tania 0:8

 

Kumite kadetky +54 kg: Nina Jelžová (29 štartujúcich)

1. kolo - porazila MKD Simovska Simona 4:0, 2. kolo - prehrala so SRB DURMIS DINA 0:3. V repasáži v prvom kole prehrala s GRE GOK SAMED 0:2. Obsadila tak 9. miesto.

 

Kumite kadeti +70 kg: Tomi Kósa (28 štartujúcich)

1. kolo - free, 2. kolo - prehral s BIH CAJIC HAMZA 0:1. V repasáži v prvom kole porazil AUT KOVACEVIC FILIP 5:0, v druhom kole porazil LAT SHILONOSOVS VLADISLAVS za 2:2 na zastávky, v boji o tretie miesto prehral s TUR ARSLAN OMER FARUK 0:5. Obsadil tak 4. miesto.

 

Kumite kadeti -70 kg: Adi Gyurik (28 štartujúcich)

1. kolo - porazil RUS Sheptitckij Danil 2:0, 2. kolo - prehral s TUR GOK SAMED za stavu 2:1 na C2 hansoku. V repasáži v prvom kole porazil ROU BRATAN VLAD 5:0, v druhom kole porazil CRO DOLCIC LUKA 1:0, v boji o tretie miesto porazil ESP CANO MUNOZ ABRAHAM. Získal tak bronzovú medailu!!!

 

 

4.2.2016 výprava absolvovala 3. tréning

VIDEO Z TRÉNINGU

 

 

 

 

3.2. 2016 Výlet na Limassolský hrad

 

 

3.2. 2016 Výprava absolvovala druhý tréning

 

 

2.2.2016 Výprava absolvovala prvý tréning

 

 

 

 

 

 

1.2.2016 Výprava šťastne dorazila do hotela Atlantic Miramare beach ****