KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

LINKY

43rd GRAND PRIX SLOVAKIA

17. - 19. február 2023

 


 

 

ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE

"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"

 

FOTOGALÉRIA

www.sutazekarate.sk

Online registrácia

 

 

 

 

 

WKF Ranking

 

 EKF
Európska federácia karate

 

 WKF
Svetová federácia karate

 

 

  Facebook

  Fanpage SZK

 

 

 

YOUTUBE

WKF Karate World Champ

 

Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu

 

   IOC
 Medzinárodný olympijský výbor

 

 

 

 

Sústredenie výberu talentovanej mládeže U14 - kumite

SÚSTREDENIE VÝBERU TALENTOVANEJ MLÁDEŽE U14 - KUMITE


Dňa 3. - 5. februára 2023 (piatok až nedeľa) sa v Sport Resort Slovenka, v Moštenici (pri Banskej Bystrici) uskutoční sústredenie výberu talentovanej mládeže v kateg. ml.kadetky/ml.kadeti U14 v kumite.


Organizačné informácie:

Zraz účastníkov (KUMITE v kateg. ml.kadet U14):

3.2.2023 (PIATOK) o 16:00 hod. v Sport Resort Slovenka - Moštenica.


Ukončenie sústredenia bude 5.2.2023 (NEDEĽA) na obed.

 

Príspevok účastníka je: 40 eur, ktorý treba uhradiť do 30.1.2023  (PONDELOK) na účet SZK:


Bankové spojenie: UniCredit Bank a.s., Bratislava
Číslo účtu: SK61 1111 0000 0066 1721 0005
Var. Symbol: 0302

Poznámka: Moštenica - meno reprezentanta

 

- v prípade záujmu o bezlepkovú stravu sa treba písomne nahlásiť na mail: office@karate.sk

- na sústredenie si treba priniesť kimono a všetky povinné chrániče (rúk, nôh, body-protector, hrudný chránič-dievčatá, chránič na zuby).


!!! účasť treba PÍSOMNE potvrdiť najneskôr do 27.01.2023 (PIATOK) na mail: office@karate.sk !!!


Súčasťou sústredenia, bude aj výjazd U14 kumite na súťaž - Zvolen Cup 4.2.2023 (SOBOTA). Pretekári budú mať zabezpečenú dopravu zo Sport Resort Slovenka na súťaž  a po súťaži späť na sústredenie.

Je potrebné sa zaregistrovať cez kluby na súťaž Zvolen Cup 2023.


NOMINÁCIA:

 

kumite ml.kadetky U14:

-42 kg:

Galbavá L. (Imperium NR), Hrušecká Z. (CMK BB), Klempová La. (SHIHAN PP), Nádašdiová N. (Farmex NR), Streicherová R. (Kumade TO), Ševčíková N. (Tornado), Ševčíková V. (Tornado)


-47 kg:

Badrnová T. (Rapid BA), Gašparová J. (KK Mugen), Klempová Li. (SHIHAN PP), Lachkovičová L.P. (Junior Prešov), Vrabcová V. (KK Žilina)


-52 kg:

Ilavská K. (Farmex NR), Kollárová P. (KKK KE), Kretovičová R. (KKK KE), Imrichová T. (SKM L.Hrádok), Zelmanová A. (KK Krupina)


+52 kg:

Benešová N. (Budokan Samaria), Gubová K. (KKK KE), Halecká S. (Junior Prešov), Hulinová E. (KK Detva)

 

kumite ml. kadeti U14:
-40 kg:

Gašpar M. (CMK BB), Jablonský M. (CMK BB), Kováčik Š. (Tornado), Pirčák R. (KKK KE), Rejda J. (ŠŠK BA), Žabka O. (CMK BB)


-45 kg:

Doncs E. (ŠŠK BA), Lehocký A. (CMK BB), Novák K. (MŠK Kežmarok)


-50 kg:

Dado A. (KK Krupina), Hyben B. (SHIHAN PP), Chrenko S. (CMK BB), Koval D. (ŠŠK BA), Krivoňák K. (ŠKM-KK SL), Petráš R. (Spartak Myjava)


-55 kg:

Foltín M. (Spartak Myjava), Kvasnica M. (Tornado), Naňo T. (Kumade TO)


+55 kg:

Chovanec D. (KK Detva), Jesenič P. (Tornado), Michálek J. (Spartak Myjava)