KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

7. ZAGREB KARATE CUP 2018

7th ZAGREB KARATE CUP 2018

 

Dňa 8.9.2018 sa v chorvátskom Záhrebe uskutočnil 7. ročník medzinárodného turnaja Zagreb Karate Cup 2018, ktorý bol sledovaným turnajom pre kategórie 10.-11. a 12.-13. ročných reprezentantov širšej reprezentácie.

 

 

Výsledky našich reprezentantov:

 

1.miesto - N. Gamová - Kata U14 Female

1.miesto - L. Bohunický - Kumite U12 Male +46kg

1.miesto - V. Jalowiczorová - Kumite U12 Female -32kg

1.miesto - N. Špániková - Kumite U12 Female -40kg

1.miesto - B. Glatzová - Kumite U12 Female -44kg

1.miesto - V. Jalowiczorová - Kumite U14 Female -50kg

1.miesto - A. Vaczy - Kumite U14 Female -55kg

 

2.miesto - L. Predanocy - Kata U12 Female

2.miesto - Š. Sečkár - Kata U14 Male

2.miesto - L. Lišková - Kata U14 Female

2.miesto - S. Cisár - Kumite U12 Male -30kg

2.miesto - O. Ivančík - Kumite U12 Male -38kg

2.miesto - R. Geršic - Kumite U14 Male +57kg

2.miesto - N. Kvasnicová - Kumite U14 Female -40kg

 

3.miesto - L. Pavlíková - Kata U12 Female

3.miesto - S. Mišejová - Kata U14 Female

3.miesto - D. Kotek - Kumite U10 Male -26kg

3.miesto - L. Mečír - Kumite U12 Male -30kg

3.miesto - P. Horaček - Kumite U12 Male -42kg

3.miesto - V. Borisová - Kumite U12 Female -32kg

3.miesto - M. Laciová - Kumite U12 Female -44kg

 

 


Bulletin turnaja

 

Dňa 30.8.2018 bola nominácia reprezentantov uzavretá !!!


Nominácia reprezentantov bola doplnená:

 

Kata U14 Female: Mišejová S. (ŠŠK Prievidza), Lišková L. (ŠŠK Prievidza), Pavlíková I. (ŠK Real Team TN)

Kumite U12 Male - 30 kg: Mečír L. (Slovšport TT)

Kumite U12 Male - 42 kg: Krajňák M. (Junior Prešov)

Kata U12 Male: Cisár S. (ŠŠK)

Kata U12 Male: Papcun M. (ŠK Keido KE)

 

Reprezentanti, ktorí potvrdili svoju účasť:

Kata U12 Female: Fialková S. (KK TRIUMPH Šurany), Predanocy L. (Ekonóm TN), Grznárová M. (ŠK Real Team TN), Pavlíková L. (ŠK Real Team TN), Borisová V. (KK Slovšport TT)

Kata U14 Female: Gamová N. (ŠŠK)

Kata U14 Male: Sečkár Š. (MŠK Žiar nad Hronom)

 

Kumite U12 Female - 32 kg: Borisová V. (KK Slovšport TT), Jalowiczorová V. (KK SHIHAN PP)

Kumite U12 Female - 40 kg: Špániková N. (KK DRAP Partizánske)

Kumite U12 Female - 44 kg: Laciová M. (KK Junior PO), Glatzová B. (KK SHIHAN PP)

Kumite U14 Female - 40 kg: Mišovýchová Z. (KK DRAP Partizánske), Kvasnicová N. (ŠKK Kachi NR)

Kumite U14 Female - 45 kg: Luptáková N. L. (ŠK UMB BB)

Kumite U12 Male - 30 kg: Cisár S. (ŠŠK)

Kumite U12 Male - 38 kg: Ivančík O. (KK Slovšport TT), Kurčina E. (KK Dolný Kubín), Váczy P. (KK Slávia UPJŠ KE)

Kumite U12 Male - 42 kg: Lehotský G. (KK Junior PO), Horaček P. (KK Slovšport TT)

Kumite U12 Male - 46+ kg: Bohunický L. (TJ Rapid BA)

Kumite U14 Male - 36 kg: Papcun M. (ŠK Keido KE)

Kumite U14 Male - 41 kg: Sečkár Š. (MŠK Žiar nad Hronom)

Kumite U14 Male - 45 kg: Zaťko M. (KK Farmex NR)

Kumite U14 Male - 48 kg: Vavro Š. (KK Farmex NR)

Kumite U14 Male - 57+ kg: Geršic R. (KK Slovšport TT)


Organizačné informácie:

 

Odchod na turnaj je dňa 7.9.2018 (PIATOK):

 

v Nitre o 8:15 hod. - stretnutie reprezentantov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
                o 8:30 hod. - odchod autobusu

v Bratislave o 9:45 hod. - stretnutie reprezentantov (pri Dome Športu, Junácka ul. 6, vedľa Polusu)
                         o 10:00 hod. - odchod autobusu

 

Účastnícky poplatok je 50 € (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu).

Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (8.9.2018) ako aj cestovné poistenie na dni 7.-9.9.2018.


!!! Účastníci musia mať platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz !!!


Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.

 

Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v slovenskom aj v anglickom jazyku. Nie je potrebné overenie notárom.

 

Reprezentantky - dievčatá = je potrebné splnomocniť trénera PETRA BAĎURU

údaje na trénera

 

Reprezentanti - chlapci = je potrebné splnomocniť trénera PETRA MACKA

údaje na trénera

 

splnomocnenie dieťa_SVK

splnomocnenie dieťa_ENG

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 28.8.2018 (UTOROK) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:
MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI


Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba obratom nahlásiť na macko@karate.sk.


 Nominovaní rezprezenti, ktorí nepotvrdia svoju účasť písomne mailom na macko@karate.sk, do 28.8.2018, budú nahradení ďalšími reprezentantami.

 

Nominácia reprezentantov:

 

Kata U12 Female: Fialková S. (KK TRIUMPH Šurany), Predanocy L. (Ekonóm TN), Grznárová M. (ŠK Real Team TN), Pavlíková L. (ŠK Real Team TN), Borisová V. (KK Slovšport TT)

Kata U14 Female: Gamová N. (ŠŠK)

Kata U12 Male: Hudec A. (MŠK Žiar nad Hronom), Muller J. (ŠKK Kachi NR), Dávid M. (ŠKK Kachi NR)

Kata U14 Male: Sečkár Š. (MŠK Žiar nad Hronom, Filip D. (TJ Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)

Kumite U12 Female - 32 kg: Borisová V. (KK Slovšport TT), Jalowiczorová V. (KK SHIHAN PP)

Kumite U12 Female - 40 kg: Čela A. N. (MŠK Žiar nad Hronom), Špániková N. (KK DRAP Partizánske)

Kumite U12 Female - 44 kg: Laciová M. (KK Junior PO), Glatzová B. (KK SHIHAN PP)

Kumite U14 Female - 40 kg: Mišovýchová Z. (KK DRAP Partizánske), Černáková B. (MŠK Žiar nad Hronom), Kvasnicová N. (ŠKK Kachi NR)

Kumite U14 Female - 45 kg: Kováčová V. (ŠK Real team TN), Luptáková N. L. (ŠK UMB BB)

Kumite U14 Female - 50 kg: Polónyová B. (ŠK CMK BB), Bolečková V. (ŠKK Kachi NR), Černická Z. (KK IGLOW SNV)

Kumite U14 Female - 55 kg: Hóková E. (KK Farmex NR), Helferová V. (KK Farmex NR)

Kumite U14 Female - 55+ kg: Pápištová E. (KK Ekonóm TN)

Kumite U12 Male - 30 kg: Bartoš V. (ŠŠK), Gašpar M. (ŠK CMK BB), Cisár S. (ŠŠK)

Kumite U12 Male - 34 kg: Kiš A. (TJ Rapid BA)

Kumite U12 Male - 38 kg: Turčaník R. (KK TORADE LM), Pirčák V. (KKK KE), Ivančík O. (KK Slovšport TT), Kurčina E. (KK Dolný Kubín)

Kumite U12 Male - 42 kg: Lehotský G. (KK Junior PO), Váczy P. (KK Slávia UPJŠ KE), Horaček P. (KK Slovšport TT)

Kumite U12 Male - 46 kg: Turaz L. (KK Slovšport TT)

Kumite U12 Male - 46+ kg: Králik T. (AC UNIZA Žilina), Bohunický L. (TJ Rapid BA)

Kumite U14 Male - 36 kg: Papcun M. (ŠK Keido KE)

Kumite U14 Male - 41 kg: Sečkár Š. (MŠK Žiar nad Hronom)

Kumite U14 Male - 45 kg: Zaťko M. (KK Farmex NR)

Kumite U14 Male - 48 kg: Vavro Š. (KK Farmex NR)

Kumite U14 Male - 52 kg: Mácha R. (KK KATSUDO Sabinov)

Kumite U14 Male - 57 kg: Sedlár A. (KK Kumade TO)

Kumite U14 Male - 57+ kg: Vereš P. (KK TORASHIRO NR), Geršic R. (KK Slovšport TT)