Slovensko má dvoch víťazov svetového pohára v karate

Slovenská výprava v karate má dvoch víťazov 1.kola svetového pohára mládeže

Karate1 Youth League, Sofia/Bulharsko 2018

(26.-27.5.2018)

Slovenská reprezentácia sa zúčastnila Svetového pohára mládeže

v Bulharsku - Karate1 Youth League, Sofia vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

Svetového pohára v Bulharsku sa zúčastnilo 1818 pretekárov zo 72 krajín z celého sveta

(počet pretekárov v kategórií: 58)

Po štyroch kolách v novom systéme hodnotení kata na známky, získal Pavol zlatú medailu. GRATULUMEME !!!

ADI GYURIK - kumite juniori - 76 kg

(počet pretekárov v kategórií: 94)

1.kolo FREE, v 2.kole vyhral 2:0 s Radonjic Ilija (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE), v 3.kole vyhral 3:1 s ZLATKOV TEODOR (SLOVENIA,SLO), v 4.kole vyhral 2:0 s CAMACHO TORRES MARC (CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP), v 5.kole vyhral 1:0 s YAGUBOV TURAL (AZERBAIJAN,AZE), v 6.kole v boji o postup do finále vyhral 1:0 s Ech-chaabi Nabil (Morocco National Karate Team,MAR). Vo finále vyhral 3:1 s GAYVORONSKY MAXIM (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS). GRATULUJEME !!!

------------------------------------------------------------------------------------------------

!!! POZOR ZMENA V PROGRAME !!!

turnaj začína už v piatok 25.5.2018

Bulletin turnaja

Prihlásenie na turnaj (pretekár sa registruje cez klub), organizácia výjazdu ako aj ostatné náklady (štartovné) si hradí každý účastník sám, resp. na klubovej úrovni.

V prípade potreby kaučovania slovenských reprezentantov budú na mieste reprezentační tréneri:

Peter Macko, Jozef Poliak, Jaroslav Javorský

Minimálny level pre trénera, aby mohol kaučovať na turnaji Karate 1  je "Akreditovaný Coach"

Deadline na online registráciu je 11.5.2018 !!!

(je potrebné si urobiť klubové konto na sportdata - vo WKF KARATE)

Body získané na tomto turnaji sa budú započítavať do rankingu na Olympíjske hry mládeže 2018, Buenos Aires, Argentína 17.-18.10.2018