NOVINKY
- 44th GRAND PRIX SLOVAKIA 2024
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Youth League A Coruňa/ESP 2024
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2024
- K1 Premier League - Cairo 2024
- K1 Premier League - Antalya 2024
- Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Seminár kobudo - 09.03.2024
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach - 06.04.2024
- Nominácia na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2024
- Zmeny Súťažných pravidiel WKF 2024
- Antidopingová agentúra SR - Antidoping - 2024
- PLES karate - 50. rokov karate na východnom Slovensku
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2024
- Informácie z WKF - World Games
- Plán prípravy a sledovania talentovanej mládeže U14 - 2023
- Informácie z WKF.
- MAJSTROVSTVÁ SVETA SENIOROV 2023
- Work shop - Podstata cvičenia dýchacej kata Sanchin
- 2.seminár Ryuei-ryu kobudo
- Ples karatistov 2023 - ZRUŠENÉ !!!
- WORLD COMBAT GAMES 2023
- Skúšky technickej vyspelosti 14.01.2024
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá sveta seniorov
- BeActive Night a ŠTRBArace 2023
- 13. Sparing Camp a turnaj "O pohár primátorky mesta České Budějovice"
- Seminár kobudo
- Seminár - Vnútorné princípy v bojových umeniach
- WEBINÁR o čerpaní príspevkov podľa počtu aktívnych športovcov do 23 rokov
- SZK/Sekcia tradičného karate a kobudo
- 2.International KARATE CAMP 2023
- Seminár pre ROZHODCOV
- Seminár pre TRÉNEROV
- WEBINÁR o čerpaní podpory pre reprezentantov a realizačné tímy SZK
- 2. International KARATE CAMP 2023
- Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách - 5. miesto
- 5.miesto - Ingrida BAKOS SUCHÁNKOVÁ na Európskych hrách
- Informácie z VV-SZK
- Konferencia SZK 2023
- Mediálna prezentácia - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Informácie z WKF
- Svetové hry - World Combat Games 2023
- Seminár GOJU RYU karate do SEIWAKAI Slovensko v Lučenci
- Svetový úspech rozhodcu Petra Paulínyho
- Smutná správa
- Nadácia SOŠV "Ukáž sa" - Predĺženie termínu do 31.05.2023!!!
- Seminár Takeji OGAWA
- Seminár kata - Majstri z Okinawy
- "PLAY TRUE DAY 2023"
- Workshop VUKABU
- Organizačné pravidlá WKF 2023
- Seminár Goju ryu Karate do SEIWAKAI.
- Výzva na ocenenie z Nitrianskeho samosprávneho kraja
- Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- Seminár - kobudo
- BRÁNA ÚCTY SZK - Ing. JÁN LONGA
- Naši medailisti v TV Markíza
- Mediálna prezentácia GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov 2023
- 43.GRAND PRIX SLOVAKIA 2023
- Predbežný plán prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov 2023.
- NŠC ocenilo športovcov Národného športového centra za rok 2022
- Historický úspech Slovenského zväzu karate = 10 medailí z ME
- ŠKOLENIE ROZHODCOV - 24.- 26.02.2023
- NOVÉ INFO Z WKF /EKF !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2023
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ
- WEBINÁR - MODULY KARATE
- Mediálna prezentácia SVK KARATE - TV MARKÍZA
- ŠPORTOVEC ROKA 2022 v kategórii neolympijských športov
- Online webinár pre rozhodcov SZK
- Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2023
- K1 Premier League Cairo 2023
- SZK ocenil významné osobnosti slovenského karate, pretekárov, trénerov a rozhodcov
- Fotogaléria - 40.výročie karate v Močenku
- Informácie z VV SZK
- Antidopingová agentúra SR
- KK Junior Prešov - Manuel Laci v TV JOJ
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TV MARKÍZA
- Mediálna prezentácia SVK KARATE v TA3
- MAJSTROVSTVÁ SVETA kadetov, juniorov, U21
- Ples karatistov 2022
- Ocenenie I.Suchánkovej za BRONZ na svetových hrách
- Sparing camp a Turnaj o pohár primátora mesta České Budějovice 2022
- Nominácia na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21
- Výzva Nadácie Markíza / Výzvy na podporu športu
- ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODULY
- Informácie z VV - klubom SZK
- Slávnostné prijatie úspešných športovcov na ministerstve - Nina Kvasnicová
- Nové váhové kategórie
- Seminár_TAKEJI OGAWA
- Karate1 Premier League - Baku, AZE
- 4 medaily pre Slovensko na EUSA
- Skúšky technickej vyspelosti
- Seminár rozhodcov pred súťažnou sezónou 2022/2023
- Rastislav Mráz získal v Japonsku 8.DAN
- Zahlasujte aj Vy za KARATE KLUB JUNIOR PREŠOV
- Bronzová Ingrida Suchánková sa vrátila zo svetových hier
- Ingrida Suchánková vybojovala BRONZ !!!
- Športový klub Real team Trenčín oslávil 20.výročie
- Informácie z Volebnej konferencie
- Skúšky rozhodcov EKF - Praha
- SZK ocenil pretekárov a trénerov
- MODUL KARATE
- European Games 2023
- ANOC Beach Games 2023
- Majsterka Európy - Ninka Kvasnicová
- Majster Európy - Tomáš Kósa
- Ivan Husár na ZŠ Tupolevova, Petržalka/BA
- Úžasné výsledky našich reprezentantov na ME v Prahe
- Volebná Konferencia SZK
- I. Suchánková pre TV
- SLOVENSKÁ SENZÁCIA na ME seniorov !!!
- ZLATO + STRIEBRO + STRIEBRO na ME !!!
- Seminár "SUBJEKTÍVNA POHODA ŠPORTUJÚCICH OSÔB"
- Modré - Červené označenie kimona
- KONEČNÁ NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy Praha 2022
- Antidoping - Sprievodca čistým športom
- Online antidopingové vzdelávanie
- Nominácia na EUSA 2022
- Seminár - TAKEJI OGAWA
- Konferencia "Využitie športovej diagnostiky v praxi"
- UKÁŽ SA !!!
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy seniorov
- Informácia z WKF !!!
- Medzinárodný seminár KRAV MAGA a LOCHAMA ZEIRA
- Špeciálny Seminár Goju Ryu Karate-do Seiwakai Slovakia
- Športovci z Ukrajiny
- VIDEA z OH Tokio 2020
- Live stream NŠC s názvom Práca s prehrou a psychickými zlyhaniami v športe
- GRAND PRIX SLOVAKIA 2022
- Slovenskí karatisti pomáhajú Ukrajine
- 14.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa - 14.5.2022 - Košice
- Odborná konferencia NŠC - Hormóny a ich vplyv na športový výkon
- Správy z WKF a EKF
- On-line Seminár rozhodcov
- Live stream NŠC s názvom TEAM SLOVAKIA po ZOH 2022
- Workshop sekcie klasického karate a kobudo
- NŠC ocenilo najlepších
- Pre záujemcov o tradičné karate
- Smutná správa.
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2022/2023
- Seminár - Okinawa Goju-Ryu Karate-Do
- Nové WKF RANKING pravidlá
- Stredoslovenský zväz karate - skúšky technickej vyspelosti na stupne 2. - 1. kyu a 1. - 6. dan
- WKF COMPETITION RULES BULLETIN
- Podpora Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- List z EKF ohľadne ME kadetov, juniorov, U21 Praha 2022.
- Smutná správa...
- World Games 2022 - Birmingham (USA)
- ONLINE - Videotréning pre kata
- Majstrovstvá Európy - PRELOŽENÉ !!!
- Skúšky rozhodcov WKF - Dubaj
- Karate klub Junior Prešov na STV
- Karate 1 Series A
- Majstrovstvá Slovenskej republiky 2021
- Majstrovstvá sveta seniorov, Dubaj 2021
- Fotogaléria z 25. Majstrovstiev sveta seniorov 2021
- Diplomatický úspech karate
- Športový podcast NŠC nielen pre športovcov
- Live stream - Duálna kariéra športovcov
- Výzva na dodržiavanie hygienických opatrení
- K1 PL Moscow: Highlights
- Informácia z Výkonného výboru SZK.
- ANTIDOPING - on-line míting
- Rozhýbme sa spoločne na Európskom týždni športu!
- Karate 1 Premier League Rabat/Maroko 2021
- K1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa - 2021
- Seminár sekcie klasického karate a kobudo
- A.Vlasákovú nakoplo striebro z MS: Emócie zo stupňa víťazov mám v sebe dodnes
- Round Robin system in Premier League events 2021
- Fotogaléria z 48. Majstrovstiev Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- List riaditeľa NŠC - Blahoželanie
- MAJSTERKA EURÓPY - Nina Kvasnicová
- 48. Majstrovstvá Európy juniorov, kadetov a U21 - Tampere/Fínsko
- Fotogaléria z 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- Možnosť OČKOVANIA
- LETNÉ klubové sústredenia 2021
- 41. GRAND PRIX SLOVAKIA karate 2021
- OCEŇOVANIE talentovanej mládeže
- Uznávanie odbornej spôsobilosti na výkon odbornej činnosti TRÉNER KARATE
- Grantový program NSOŠV - Ukáž sa!
- Rozhovor s Adi Gyuríkom v Teleráne na Markíze
- OZNAM - KONFERENCIA SZK 2021
- Kvalifikačný turnaj na OH TOKIO - Paríž 2021
- Skúšky STV v Kanianke
- Rozhovor s Adim Gyuríkom, bronzovým medailistom ME v karate
- 1. Ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Seminár Goju ryu karate 2021
- Kvalifikačný turnaj - Tokyo 2020
- Smutná správa
- VÝSLEDKY z ME seniorov Poreč/CRO
- Fotogaléria z MAJSTROVSTIEV EURÓPY seniorov 2021
- Fotogaléria z ME seniorov 2021, Poreč, Chorvátsko
- VIDEOSÚŤAŽ – Trstenský pohár karate 2021
- K1 Premier League, Serie A, Youth League v r. 2022
- 56. Majstrovstvá Európy seniorov 2021
- LIVE - ONLINE prenos z M-SR seniorov
- Fotogaléria z M-SR seniorov 2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY seniorov + reprezentačné sústredenie
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE
- Ako zvládnuť postcovidový syndróm
- Amatérske športové kluby sa môžu uchádzať o financie na zmiernenie dopadov pandémie
- ONLINE míting k M-SR+reprez.sústredeniu
- M - SSHRKA 2021 - videosúťaž
- Miroslava Kopúňová trénovala v Srbsku
- Naši reprezentanti úspešní na svetovom pohári v Turecku
- Karate1 Premier League Rabat / Maroko 2021
- Olympic Games Tokyo 2020
- COVID šport info na webovom sídle MŠVVaŠ SR
- Pre športovcov platia prísnejšie opatrenia!
- Pozvánka na ONLINE školenie rozhodcov pre I., II., a III. kvalifikačný stupeň
- Grand Winners 2020-2021
- Grand Prix Žilina 2021 - video turnaj
- Hungarian Tatami Karate Cup
- Vzdelávania trénerov karate
- Ingrida Suchánková trénovala na Gran Canarii
- Karate1 Premier League Lisabon / Portugalsko 2021
- Spolupráca Slovenského zväzu karate a mySASY
- Projekt Juniorko
- Zvolen CUP 2021 - videosúťaž
- "ŽIVOT v BUBLINE"
- Prijímacie konanie Banská Bystrica pre šk. rok 2021/2022
- WKF vydáva pamätný časopis k 50. výročiu
- Na REKORDNÝCH 2686 súťažných videí v súťaži „NATOČ TO!" sa oplatilo ČAKAŤ!!!
- !!! PRIPOMIENKA !!! do X-BIONIC
- Reprezentačné sústredenie 2021
- Prípravy na Reprezentačné sústredenie sú už v plnom prúde
- Šamorínska bublina pokračuje
- WKF - Covid 19
- ONLINE KATA tréning s reprezentačnými trénermi
- Informácia prezidenta SZK
- Tréner SVK reprezentantov Jaroslav Javorský
- Informácia prezidenta
- PARA KARATE
- K1 YOUTH LEAGUE VENICE 2020
- Majstrovstvá Európy sú preložené !!!
- ONLINE míting štatutárov klubov SZK
- WEBINÁR ROZHODOCOV SZK
- AKTUÁLNE OPATRENIA platné od 15.10.2020
- "ZAPNI SA A TRÉNUJ!"
- Sumarizácia COVID opatrení platných od októbra 2020
- I. kolo U21, juniorov a doratencov v Šuranoch je ZRUŠENÉ!!!
- New WKF communication initiative: Karate's Decades Best
- Výsledky testovania reprezentantov
- Aktuálne informácie WKF
- PROJEKT SOŠV - UKÁŽ SA
- Mimoriadna ponuka pre slovenský šport
- M-SR detí a žiakov sa odkladajú
- PARA KARATE - INFO NA KLUBY SZK
- Vzdelávanie trénerov 1. kvalifikačného stupňa
- Sústredenie JOT 2020
- Stretnutie SOŠV so zástupcami športových zväzov
- Online WKF kurz - akreditovaný coach
- Raciansky strapec 2020 - ZRUŠENÉ !!!
- Športová konferencia SOŠV
- ZRUŠENÉ domáce a medzinárodné súťaže
- Antidoping
- Fotogaléria z Letného reprezentačného sústredenia v Moštenici 07/2020 a 08/2020
- HRV diagnostika mySASY
- Nádejný karatista Roman Hrčka trénuje sedem dní v týždni, v izbe má aj vlastnú telocvičňu
- Bojovníčka na pohľadanie sa nikdy nevzdáva: Karate mi dodalo sebavedomie
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE Slovenského zväzu karate
- KONFERENCIA SZK 2020
- Aktuálne informácie SZK
- Grantový program Nadácie SOŠV
- Qualification System - Tokyo Olympic Games
- Od 20.5. - otvorenie vnútorných športovísk
- Usmernenie hlavného hygienika k prevádzke vonkajších športovísk
- PROJEKT SOŠV - DAMETO
- Informácie od hlavného kontrolóra športu
- Usmernenie ministerstva pre oblasť športu
- OH v Tokiu budú v r. 2021
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa 2020
- Naši medailisti zaradení v NŠC
- Majstrovstvá Európy seniorov 2020
- SP detí a žiakov 2. kolo + Agility a M-SR kumite družstvá 8-9 r.
- Plán prípravy seniorov na kvalifikačný turnaj Paríž 2020
- Plán prípravy seniorov na ME 2020
- 40.VEĽKÁ CENA SLOVENSKA karate
- FOTOGALÉRIA z Majstrovstiev Európy 2020 - Budapešť
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020
- Ministerka Lubyová ocenila športovcov NŠC a ich trénerov za úspechy v roku 2019
- Slovenské karate v roku 2019
- WKF - EKF farebné označenie karate-gi
- Ples Karatistov 2020
- 30. ročník Karate Zvolen Cup 2020
- Seminár GOJU RYU Rastislav MRÁZ 15.02.2020
- Seminár HANSHI YOSHIO KUBA 10. DAN - 08.-09.05.2020
- Michaela Čukanová a Roman Hrčka súčasťou JOT !!!
- Pripravení na Tokio
- !!! Svetový pohár mládeže - 4 zlaté medaily pre Slovensko !!!
- Máme pre Vás skvelú správu!!!
- Adventný kalendár
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na ME 2020
- Zoznam zakázaných látok a metód 2020
- Strieborná Adelka na MS v Chile !!!
- Vzdelávanie TRÉNEROV 1. kv. stupňa - všeobecná časť
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2019
- 1. Svetové plážové hry
- Tréningová prezentácia - KOBUDO
- Tokio 2020 - kvalifikačný turnaj - Paríž, Francúzsko
- Gifu 2019
- Školenie trénerov na FTVŠ UK
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- Školenie trénerov na Prešovskej univerzite
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- Ázijský víkend
- WKF - nové informácie
- JOT Games
- Japonský deň
- EUSA European university combat championship 2019
- Karate1 Series A - Santiago 2019
- SEMINÁR PRE ROZHODCOV A TRÉNEROV
- Európske hry Minsk 2019 - Výsledky Miroslava Kopúňová
- Novinky pre Kluby na stránke SZK - info
- Európsky týždeň športu 2019 (23. - 30. september)
- Ukáž sa!
- Školenie trénerov I. kvalifikačného stupňa
- Sezóna 2019 - Poďakovanie klubom SZK
- Oznámenie aktuálnych údajov o štatutárnom orgáne alebo členoch štatutárneho orgánu občianskeho združenia
- Konferencia SZK 2019
- MENTÁLNA PRÍPRAVA V KARATE
- Video a Fotogaléria MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- Plán prípravy kadetov, juniorov a U21 na MS 2019
- Vystúpenie pre Ruskú hokejovú reprezentáciu
- * Hanshi Seiichi FUJIWARA na Slovensku *
- Majstrovstvá Európy seniorov 2019
- Pavol Dubček oslávil jubileum
- Nezabudnime na slušnosť !
- MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ a EMA BRÁZDOVÁ sú nominované !!!
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV 2019
- Zostrih z M-SR seniorov
- 39. ročník Veľkej ceny Slovenska
- Úspešní ROZHODCOVIA na skúškach EKF a WKF
- Majstrovstvá Európy 2019 - Aalborg - Dánsko
- Plán prípravy seniorov na ME 2019
- Naši pretekári v rankingu WKF - Janovčík prvý
- Oceňovanie úspešných športovcov NŠC a ich trénerov za rok 2018
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - NOMINÁCIA
- NOVÉ WKF PRAVIDLÁ - NEW WKF RULES
- Plán prípravy na ME kadet, junior, U21 2019
- Naši mládežníci dominovali na SVETOVOM POHÁRI v Taliansku !!!
- Pár záberov z M-SR v Trnave
- SLOVENSKÝ OLYMPIJSKÝ VÝBOR OCENIL KK JUNIOR PREŠOV !!!
- Hlasovanie o NAJ sympatickejšieho športovca 2018
- BRONZ-ová MIROSLAVA KOPÚŃOVÁ
- SZK - INFO
- BRONZ pre SLOVENSKO
- Videá - Olympíjske hry mládeže - Buenos Aires 2018
- Olympíjske hry mládeže 2018 - TOMÁŠ KÓSA
- USMERNENIE pre členské kluby SZK
- Štátny informačný systém
- Európsky týždeň športu 2018
- Pravidlá WKF
- Dôležité upozornenie!!!
- ANOC World Beach Games, San Diego 2019
- Rozhovor s prezidentom WKF
- Školenie rozhodcov (I., II.,III. kvalif. stupňa)
- TOMÁŠ KÓSA je nominovaný !!!
- Svetový pohár - WKF UMAG, Chorvátsko 2018
- KONFERENCIA SZK 2018
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Istanbul 2018
- Často kladené otázky - WKF KARATE
- Kvalifikácia na TOKYO, Olympíjske hry 2020
- Slovensko má dvoch víťazov svetového pohára v karate
- Mediálna prezentácia ME v karate na TA3
- BRONZ na Majstrovstvách Európy seniorov, Srbsko 2018
- Kvalifikačný systém na OH mládeže 2018.
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Rabat 2018
- Mediálna prezentácia karate v TA3
- 38th Grand Prix Slovakia
- Plán prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov 2018
- Karate1 Premier League, Rotterdam / Holandsko
- Mediálna prezentácia - Oravský pohár + Ples karatistov
- Karate1 Series A Salzburg
- Úspešní karatisti - TV JOJ
- Výsledky z ME kadetov, juniorov, U21 2018
- Skúšky rozhodcov EKF (Sochi 2018)
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Dubaj 2018
- Svetový pohár - Karate1 Premier League - Paris 2018
- Študijný program - špeciálna pohybová príprava v bezpečnostných zložkách
- Študijný program - trénerstvo a trénerstvo a učiteľstvo TV
- NŠC ocenilo najúspešnejších športovcov a ich trénerov za rok 2017
- Zimná univerziáda 2018
- VÍZA do Ruskej federácie - PODMIENKY
- NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko
- Strieborná I.Suchánková na svetovom pohári v Japonsku
- Oceňovanie najúspešnejších športovcov neolympijských športov za rok 2017
- Plán prípravy na ME kadetov, juniorov, U21 - Sochi, Rusko 2018
- Mediálna prezentácia z MS Tenerife 2017
- Bronz z MS pre Zimnikovalovú
- Výsledky z MS kadetov, juniorov, U21 2017
- Skúšky rozhodcov WKF (Tenerife 2017)
- Karate1 Series A - Salzburg, Rakúsko 2017
- Olympijska solidarita podporuje KARATE
- Nadácia SOV podporuje KARATE
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Series A - Istanbul, Turecko 2017
- STRIEBRO na svetovom pohári Karate1 Premier League - Leipzig, Nemecko 2017
- Upozornenie z ANTIDOPINGU
- 3rd Inoue-Ha Summer Camp 2017
- 32.ročník Európskeho seminára IKGA
- BRONZ zo Svetových hier
- Plán prípravy kadetov, juniorov, U21 na Majstrovstvá sveta Tenerife
- THE WORLD GAMES - WROCLAW 2017
- European Universities Championships 2017
- Karate1 Premier League - nové pravidlá na r. 2018
- KONFERENCIA SZK
- KARATE 1 WKF YOUTH CUP
- Karate1 - Series A, Toledo, Spain 2017
- Nadácia SOV - Projekt UKÁŽ SA !
- BRONZ na Majstrovstvách Európy regiónov - družstiev
- Promo video z Majstrovstiev Európy seniorov 2017
- Majstrovstvá Európy seniorov, Turecko 2017
- Školenie trénerov karate I. kvalifikačného stupňa
- Seminár s Goshim Yamaguchim
- Seminár karate s Takeji Ogawa (10. Dan)
- Zlato, striebro, bronz na svetovom pohári v Maroku
- Ingrida Suchánková - získala striebro na svetovom pohári
- Plán prípravy na ME seniorov 2017 Turecko, Kocaeli
- Juniorskí majstri Európy v karate prešli testami Národného športového centra
- Usmernenie pre koučov
- Informácia z ministerstva školstva
- Aktuálne postavenie našich reprezentantov v Rankingu WKF
- Dušana Čierna členkou Technickej komisie EKF
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21, Sofia - Bulharsko 2017
- Identifikačné karty kaučov a ich asistentov
- Informácie k reprezentačným výjazdom seniorov - užšia a širšia reprezentácia
- Školenie rozhodcov karate I. a II. kvalifikačného stupňa - SsZK
- Upozornenie na zmenu v KARATE AGILITY
- Víťazi SP v karate agility
- Karate1 Premier League - Paris open 2017
- Návšteva ministra a oceňovanie športovcov
- Karate na Olympijských hrách mládeže (Youth Olympic Games) 2018 v Buenos Aires
- Úspech karate v olympijskom hnutí
- Ples karate 2017
- Skúšky rozhodcov WKF, Linz 2016
- 2x BRONZ na Majstrovstvách sveta seniorov v Linzi 2016
- Majstrovstvá sveta seniorov - Linz 2016
- Vzdelávací program pre získanie kvalifikácie tréner/inštruktor
- Informácie o kaučovských kartách pre trénerov
- 4 medaile pre SR a celkové prvenstvo pre Suchánkovú na svetovom pohári v Japonsku
- Dve zemiakové medaily na svetovom pohári v Nemecku
- Trojnásobné slovenské zastúpenie vo finále na svetovom pohári v Brazílií
- Zemiaková medaila na svetovom pohári v Turecku
- Informácie k zmenám klubových stanov
- Informácie z Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR
- Upozornenie o používaní olympijskej symboliky
- V TOP 12-tke grantového programu "UKÁŽ SA!" má zastúpenie aj karate
- Akademické Majstrovstvá sveta, Portugalsko 2016
- Karate na Olympijských hrách v Tokiu 2020!!!
- Novinky z WKF
- European Universities Games Rijeka-Zagreb 2016
- Výročná správa SZK za rok 2015
- Mimoriadna konferencia SZK
- Konal sa seminár s Takeji Ogawom
- BRONZ pre Slovensko na Majstrostvách Európy regiónov 2016 Kocaeli/Turecko
- Skúšky rozhodcov EKF, Kocaeli 2016
- Minister obrany vo VŠC Dukla Banská Bystrica
- ZLATO a STRIEBRO pre Slovensko na svetovom pohári v Maroku.
- Reportáž z M-SR detí a žiakov 2016
- A.OVEČKOVÁ a I.SUCHÁNKOVÁ - dve zemiakové medaily na ME 2016
- VÝSLEDKY našich reprezentantov na Majstrovstvách Európy seniorov, FRA 2016
- Projekt nadácie SOV
- Máme ZLATO na svetovom pohári Karate 1 Premier League Salzburg 2016
- Seminár karate - T.OGAWA, 9.DAN
- Medailový zisk pre Slovensko na svetovom pohári v Dubaji
- Reportáž z M-SR seniorov v Žiline 2016
- Bronz na svetovom pohári v Rotterdame!!!
- Dve cenné medaily na SVETOVOM POHÁRI v Slovinsku - Karate1 World Cup Laško 2016
- Organizačné pokyny k súťaži - Slovenský pohár detí a žiakov
- Veľkú cenu Slovenska otvoril minister školstva, vedy, výskumu a športu
- Reportáž z Grand Prix Slovakia 2016
- International seminar in Slovakia - TSUGUO SAKUMOTO
- Reportáž z ME kadetov, juniorov, U21 na TA3
- ME Cyprus NOVINKY
- COACH KARTA
- Reportáž TA3
- Informácie z Výkonného výboru SZK (2.1.2016)
- Slávnostné odovzdávanie cien - ŠPORTOVEC BRATISLAVY 2015
- INGRIDA SUCHÁNKOVÁ na TA3
- Informácie z WKF, EKF o homologizácii chráničov
- Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa a rozhodcov 1. a 2. kvalifilačného stupňa
- Hajime - tréningový denník
- Fotogaléria - MS kadetov, juniorov, U21 2015
- Ministerská návšteva
- Celkové prvenstvo v svetovom pohári a bronzová medaila pre SR na svetovom pohári v Japonsku
- Skúšky rozhodcov WKF, Jakarta 2015
- Zimná univerziáda SR 2016
- Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 Jakarta/Indonézia 2015
- European Masters Game - Nice - France
- KARATE na OLYMPIÁDE v TOKYU 2020 !!!
- Materiály z reprezentačného sústredenia spojeného so seminárom
- Ďakovný list k EH v Baku 2015
- 1.Európske hry v Baku - pre I.Suchánkovú 5.miesto
- 1.Európske hry v Baku - Azerbajdžan 2015
- Zoznam širšej reprezentácie 2015
- Majstrovstvá Európy regiónov - družstiev 2015
- Skúšky rozhodcov EKF, Paríž 2015
- Školenie trénerov SZK
- 8th WKF Youth Training Camp & Karate 1 WKF Youth Cup
- Nový zákon o športe
- Informácie z Výkonného výboru SZK, 2015
- Súťažné pravidlá SZK - kata a kumite - pre kategórie do 13 rokov
- Fotogaléria z ME seniorov 2015
- Výsledky ME seniorov 2015 - Istanbul (Turecko)
- Nové video z ME kadetov, juniorov, U21 2015 + výsledky
- Fotogaléria z ME kadetov, juniorov, U21 2015
- Plán prípravy seniorov na ME Istanbul 2015
- Výklad k súťažným pravidlám WKF verzia 9.0 2015
- KARATE AGILITY
- Zmeny schválené Výkonným výborom SZK
- Zmeny pravidiel WKF + slovenská verzia!
- PODPORME KARATE NA OH 2020 !!!
- Školenie rozhodcov SZK všetkých kvalifikačných stupňov
- Oceňovanie univerzitných športovcov za rok 2014
- TOP TEN 2014 - Zagreb
- Skúšky rozhodcov WKF, MS Brémy 2014
- Majstrovstvá sveta seniorov v Brémach / Nemecko 2014
- 15-th Euro Grand Prix Pilsen - fotogaléria
- Croatia open 2014 - fotogaléria
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014 - Fotogaléria
- Reprezentačné sústredenie seniorov
- Informácia z WKF o homologizácii chráničov
- Training Camp & K1 WKF Youth Cup, Umag (Chorvátsko)
- Seminár pre trénerov - Košice
- Inšpiratívne tréningové videa
- Fotogaléria z Akademických majstrovstiev sveta 2014
- Fotogaléria z Veľkej ceny MLÁDEŽE 2014
- Domov si naši akademici odnášajú 5 medailí
- Informácia z Výkonného výboru SZK
- WKF Ranking
- Rozhovor s Alžbetou Ovečkovou
- Skúšky rozhodcov EKF, Turecko 2014
- Homologizované chrániče
- M-SR družstiev - fotogaléria
- Fotogaléria z M-SR detí, žiakov a ml.dorastencov
- Monitoring Trénersko-metodickej komisie
- Ocenení medailisti z ME a MS 2013.
- Seniori na reprezentačnom sústredení v Moštenici
- EMIN DARČEK OD PILOTA: NAŠTARTOVALA SI BOEING
- 47 KILOVÁ KUMIŤÁČKA: JEM ASI VŠETKO, ČO SA DÁ
- 39th EKF Junior & Cadet Championships - Baku (AZE)
- 44th European Karate Championships - SENIORS
- 35th European Junior & Cadet Championships
- Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 2020 (1)
- Fotogaléria z odovzdávania cien ONLINE SÚTAŽE
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
39th EKF Junior & Cadet Championships - Baku (AZE)
39th EUROPEAN CADET & JUNIOR KARATE CHAMPIONSHIPS
4rd UNDER -21 EKF CUP
10/12 February 2012 - Baku (Azerbaijan)
Na šampionáte sa oficiálne prezentovalo 695 reprezentantov
z 39 krajín Európy.
V medailovom rebríčku krajín sme sa umiestnili celkovo na 8. mieste s celkovým počtom 8 medailí (1 - 1 - 6 ). Najúspešnejšou krajinou na šampionáte sa stalo Francúzsko (6 - 4 - 4).
BAKU sa nachádza v časovom pásme +4 GMT, t.j. plus 3 hodiny k nášmu aktuálnemu času.
Oficiálne výsledky šampionátu:
WKF - http://wkf.net/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=58
Úspechy a výsledky našej reprezentácie:
1. miesto - Alžbeta OVEČKOVÁ - kata kadetky
2. miesto - Dominika TATÁROVÁ - kumite U21 +60 kg
3. miesto - Matúš CISÁR - kumite U21 -78 kg
3. miesto - Katarína LIPTÁKOVÁ - kata U21
3. miesto - Dorota BALCIAROVÁ - kata juniorky
3. miesto - Peter FABIAN - kata juniori
3. miesto - Miroslava KOPÚŇOVÁ kumite juniorky -59 kg
3. miesto - Alexandra CHOVANCOVÁ - kumite kadetky -47 kg
4. miesto - Zuzana Schwartzová - kumite juniorky +59 kg
7. miesto - Roman Kubovič - kata juniori
7. miesto - Zuzana Kormošová - kumite juniorky -48 kg
7. miesto - Matúš Remenár - kumite kadeti -57 kg
7. miesto - Samuel Michálek - kumite kadeti +70 kg
Mediálna prezentácia výsledkov - v spolupráci s V. Polúchom:
- http://sport.noviny.sk/sport-clanky/12-02-2012/karate-mejak-pre-sr-v-baku-8-medaili-najviac-v-historii-prehlad.html
- http://www.osporte.sk/?id_cat=99&news=120376
- www.webnoviny.sk
- www.sita.sk
plus ďalšie denníky a internetové portály
- Slovenská televízia /termín a čas upresníme/
- Slovenská televízia /natáčanie reportáže s medailistami a repre trénermi po návrate z Baku/
- rokujeme s TA3 o živom vysielaní v športovej relácií
Piatok, 10. Február 2012 - Program: KADET + U21 kata individual
- prvý deň šampionátu: v športovej hale prebehnú všetky súťažné kategórie kadetov - kata a kumite individuál, kata U21 ženy
10.00-11.30 Eliminácie & Repasáže kata kadeti, kadetky, U21 ženy
KATA individual (cadet male) - 21 štartujúcich, Ján Borecký: v 1. kole prehral 2:3 s maďarským reprezentantom S. Koch (Seipai:Seienchin)
KATA individual (cadet female) - 18 štartujúcich, Alžbeta Ovečková: 1. kolo FREE, v 2. kole vyhrala 5:0 nad Grékyňou G. Xen (BassaiDai:BassaiDai), v 3. kole porazila 3:2 Ukrajinku A. Kreshchenko (Ch. Kushanku:Anan), v boji o finále deklasovala 5:0 Turkyňu D. Atak a postúpila tak do večerného finále. Vo finále zvíťazila 4:1 nad talianskou reprezentantkou T.D. Onofrio (Anan:Suparimpei) a získala tak titul MAJSTERKY EURÓPY!!! Gratulujeme!
KATA individual (U21 female) - 18 štartujúcich, Katarína Liptáková: 1. kolo FREE, v 2. kole porazila 3:2 CZE V. Míškovú (Seienchin:BassaiDai), v 3. kole porazila 5:0 HUN Z. Anti, v 4. kole v boji o finále prehrala 0:5 so španielskou reprezentantkou S. Garcia (Ch. Kushanku:Ch. Kushanku). V boji o 3. miesto zvíťazila 3:2 nad Srbkou M. Jaksic a obhájila tak BRONZ z minuloročných ME. GRATULUJEME!!!
11.30-13.15 Eliminácie & Repasáže kumite kadeti -52, -57, -63 kg
-52 kg (male) - 20 štartujúcich, Ján Bogár: v 1. kole prehral 0:5 so SUI G. Deletroz
-57 kg (male) - 29 štartujúcich, Matúš Remenár: v 1. kole zvíťazil nad BEL N. Curtz, v 2. kole prehral s CRO D. Povrzenic. V repasáži v. 3. kole zvíťazil 5:3 nad NOR J. Pedersen, v 4. kole prehral na hansoku-chui 0:8 s ENG M. Priestley
-63 kg (male) - 23 štartujúcich, Andrej Bíreš: v 1. kole prehral 1:4 na zastávky s GRE N. Drivas
13.15-14.45 Eliminácie & Repasáže kumite kadetky -47, -54, +54 kg
-47 kg (female) - 21 štartujúcich, Alexandra Chovancová: v 1. kole zvíťazila 5:0 na zástavky nad BUL S. Vangelova, v 2. kole porazila 3:0 ENG L. Tutty, v 3. kole prehrala 0:4 s francúzskou reprezentantkou F. Richonnier. V repasáži v 4. kole zvíťazila 9:3 nad domácou AZE A. Malikova a v boji o 3. miesto vyhrala 3:0 nad Švajčiarkou F. Waber a zo šampionátu si tak odnáša bronzovú medailu. GRATULUJEME!!!
-54 kg (female) - 21 štartujúcich, Viktória Pillarová: v 1. kole prehrala na zástavky s CRO A. Stjepandic
+54 kg (female) - 20 štartujúcich, Jaroslava Baňasová: v 1. kole zvíťazila 3:0 so SLO K. Florjancic, v 2. kole zvíťazila 6:0 nad domácou AZE F. Aliyeva, v 3. kole prehrala 3:4 s TUR Y. Meric.
14.45-16.15 Eliminácie & Repasáže kumite kadeti -70, +70 kg
-70 kg (male) - 23 štartujúcich, Matúš Džačovský: v 1. kole prehral 0:5 s LUX E. Pereira Henriqu
+70 kg (male) - 20 štartujúcich, Samuel Michálek: 1. kolo FREE, v 2. kole zvíťazil 3:0 nad GEO G. Totikashvili, v 3. kole prehral 1:2 so SLO P. Sumandl. V repasáži v 4. kole prehral 0:4 s Turkom B. Karadayi.
16.15-17.30 Slávnostný otvárací ceremoniál šampionátu
17.30-17.45 Finále kata kadeti, kadetky a U21 ženy
17.45-18.00 Finále kumite kadeti -52, -57, -63 kg
18.15-18.30 Finále kumite kadetky -47, -54, +54 kg
18.45-18.55 Finále kumite kadeti -70, +70 kg
Sobota, 11. Február 2012 - Program: JUNIOR + U21 kata individual
- druhý deň šampionátu: v športovej hale prebehnú všetky súťažné kategórie juniorov - kata a kumite individuál, kata U21 muži
10.00-11.30 Eliminácie & Repasáže kata juniori, kata juniorky, kata U21 muži
KATA individual (junior male) - 19 štartujúcich, Peter Fabian: 1. kolo FREE, v 2. kole prehral 0:5 s Turkom A. Sofuoglu (Seienchin:KankuDai). V repasáži v 3. kole vyhral 4:1 nad Talianskym reprezentantom G. Petroni (Anan:Anan), v 4. kole v boji o 3. miesto porazil 3:2 maďarského reprezentanta B. Nagy (Ch. Kushanku:Nipaipo) a vybojoval tak bronzovú medailu! GRATULUJEME!!!
KATA individual (junior female) - 22 štartujúcich, Dorota Balciarová: v 1. kole prehrala 0:5 so španielskou reprezentantkou M. Morata (Seienchin:Seienchin). V repasáži, v 2. kole porazila 4:1 TUR R. Kusmus (Paiku:T. Bassai), v 3. kole porazila 5:0 CZE V. Kopečnú (CH. Kushanku:Suparimpei), v 4. kole v boji o 3. miesto porazila bez zaváhania 5:0 reprezentantku Švédska M. Karlsson (Suparimpei:T. Bassai) a vybojovala tak cenný bronz! GRATULUJEME!!!
KATA individual (U21junior male) - 20 štartujúcich, Roman Kubovič: 1. kolo free, v 2. kole porazil 4:1 GRE P. Klevar (BassaiDai:Seienchin), v 3. kole prehral 1:4 s RUS E. Skovorodnikov (Ch. Kushanku:). V repasáži v 4. kole prehral so Slovincom K. Plazar (Nipaipo:Gankaku).
11.45-13.45 Eliminácie & Repasáže kumite juniori -55, -61, -68 kg
-55 kg (male) - 18 štartujúcich, Rastislav Štyriak: v 1. kole vyhral 1:0 nad BIH E. Galic, v 2. kole prehral 0:5 s IRL A. McLoughlin
-61 kg (male) - 27 štartujúcich, Filip Forro: v 1. kole prehral 0:8 s Francúzom M. Rouret
-68 kg (male) - 31 štartujúcich, Garaj Michal: v 1. kole vyhral 3:0 nad AUT J. Loacker, v 2. kole prehral 1:2 s Grékom D. Xenos
13.45-15.15 Eliminácie & Repasáže kumite juniorky -48, -53, -59 kg
-48 kg (female) - 19 štartujúcich, Zuzana Kormošová: 1. kolo FREE, v 2. kole prehrala 0:6 s FRA S. Bouderbane. V repasáži v 1. kole prehrala 1:5 s TUR N. Caliskan.
-53 kg (female) - 18 štartujúcich, Marigona Mehmeti: 1.kolo FREE, v 2. kole prehrala 0:1 s Macedónkou S. Zaborska
-59 kg (female) - 25 štartujúcich, Miroslava Kopúňová: v 1. kole prehrala 0:3 s BUL A. Stubleva. V repasáži, v 2. kole zvíťazila 4:0 nad Slovinkou A. Godnic, v 3. kole deklasovala 8:0 Rusku A. Gudilova, v 4. kole, v boji o 3. miesto porazila 3:0 Chorvátsku reprezentantku L. Becirovic a vybojovala tak bronzovú medailu! GRATULUJEME!!!
15.15-17.15 Eliminácie & Repasáže kumite juniorky +59 kg, juniori -76, +76 kg
+59 kg (female) -23 štartujúcich, Zuzana Schwartzová: 1. kolo FREE, v 2. kole porazila 5:0 Ukrajinku I. Gadyatskaya, v 3. kole porazila 1:0 francúzsku reprezentantku A. Duval, v 4. kole - v boji o finále prehrala 0:6 s Taliankou C. Zuanon. V repasáži, v 5. kole prehrala 2:4 s tureckou reprezentantkouB Turan a obsadila tak nepopulárne 4. miesto. Gratulujeme!!!
-76 kg (male) - 25 štartujúcich, Matúš Lieskovský: 1. kolo FREE, v 2. kole prehral 0:3 s Macedóncom M. Petreski
+76 kg (male) - 25 štartujúcich, Ilir Kabashi: v 1. kole prehral 0:1 s Talianom C. Carrubba
17.15-17.30 Finále kata juniori, juniorky a U21
17.45-18.00 Finále kumite juniori -55, -61, -68 kg
18.15-18.30 Finále kumite juniorky -48, -53, -59 kg
18.45-19.00 Finále kumite juniorky +59 kg, juniori -76, +76 kg
Nedeľa, 12. Február 2012 - Program: JUNIOR (Team) & JUNIOR U21 (individual)
- tretí a posledný deň šampionátu: v športovej hale prebehnú všetky súťažné kategórie juniorov U21 - kumite individuál a súťažné kategórie juniorských družstiev kata a kumite
10.00-11.30 Eliminácie & Repasáže kata TEAM juniori, juniorky
- v týchto súťažných kategóriách nemáme zastúpenie
11.15-12.45 Eliminácie & Repasáže kumite U21 -53, -60, +60 kg
-53 kg (female) - 21 štartujúcich, Dominika Ťažká: v 1. kole prehrala 0:3 s GER D. Bugar
-60 kg (female) - 23 štartujúcich, Ingrida Suchánková: v 1. kole vyhrala 8:2 nad GRE P. Arnari, v 2. kole prehrala 0:8 na hansoku C1 so SLO T. Ristic.
+60 kg (female) -22 štartujúcich Dominika Tatárová: v 1. kole vyhrala 8:0 nad domácou reprezentantkou AZE A. Yusifgizi, v 2. kole vyhrala 3:0 nad TUR H. Burucu, v 3. kole porazila 4:3 francúzsku reprezentantku M. Prouille. V 4. kole - v boji o finále porazila 4:2 NED E. Van Schaik a prebojovala sa tak do večerného finále. Vo finále nestačila na favorizovanú reprezentantku Rakúska A. Buchinger a prehrou 0:4 si v Azerbajdžane vybojovala striebornú medailu a zároveň titul VICEMAJSTERKY EURÓPY! Gratulujeme!!!
12.45-14.30 Eliminácie & Repasáže kumite juniori -68, -78, +78 kg
-68 kg (male) - 32 štartujúcich, Dominik Dobiáš: v 1. kole prehral 0:6 s EST M. Pahklamagi
-78 kg (male) - 25 štartujúcich, Matúš Cisár: 1. kolo FREE, v 2. kole vyhral 8:0 na hansoku nad DEN J. Pallesen, v 3. kole prehral 2:3 s Holanďanom O. Arslan. V repasáži v 4. kole zvíťazil 3:1 nad HUN M. Munkacsi a v 5. kole - v boji o 3. miesto jednoznačne zvíťazil 5:0 nad reprezentantom LAT J. Murmanis a vybojoval si tak cenný BRONZ! Gratulujeme!!!
+78 kg (male) - 22 štartujúcich Róbert Šoltýs: 1. kolo FREE, v 2. kole vyhral 8:1 nad SRB V. Aleksic, v 3. kole prehral 0:1 s FRA M. Lakehal
14.30-14.45 Finále kumite juniorky -53, -60, +60 kg
15.00-15.15 Finále kumite juniori -68, -78, +78 kg
15.30-15.50 Finále kata družstiev juniorov a junioriek
16.15 Zatvárací ceremoniál šampionátu