0903 692 095

BRONZ na Majstrovstvách Európy seniorov, Srbsko 2018

Majstrovstvá Európy seniorov, 10.-13. máj 2018,

Novi Sad, Srbsko

Naša reprezentácia sa zúčastnila Majstrovstiev Európy seniorov vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

(počet pretekárov v kategórii: 38)

V 1.kole vyhral 3:2 s POL (NAGY BOTOND (HUNGARY,HUN), v 2.kole vyhral 3:2 s ISR (SHAMILOV RAMI (ISRAEL,ISR), v 3.kole vyhral 5:0 s POL (MACZKA BARTOSZ (POLAND,POL), v 4.kole prehral 1:4 s ITA (BUSATO MATTIA (ITALY,ITA).

Kata female - DOROTA BALCIAROVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 34)

V 1.kole vyhrala 5:0 s LIE (SPRENGER AILEEN (LIECHTENSTEIN,LIE), v 2.kole vyhrala 5:0 s BIH (TAHIROVIC AMINA (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH), v 3.kole vyhrala 4:1 s MNE (JOVANOSKA PULEKSENIJA (FYR of Macedonia,MKD), v 4.kole v boji o postup do finále prehrala 5:0 s ESP (SANCHEZ JAIME SANDRA (SPAIN,ESP). V boji o bronzovú medailu vyhrala 4:1 proti CZE MISKOVA VERONIKA (CZECH REPUPLIC,CZE) a získala tak BRONZOVÚ MEDAILU. GRATULUJEME !!!

Kumite male - 84 kg: PAVOL BITTO

1.kolo Free, v 2.kole prehral 0:5 s UKR CHOBOTAR VALERII (UKRAINE,UKR).

Kumite female + 68 kg: DOMINIKA TATÁROVÁ

1.kolo Free, v 2.kole vyhrala 2:0 so SUI (PORBRUEDERLIN RAMONA (SWITZERLAND,SUI), v 3.kole vyhrala 1:0 s TUR (HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR), v 4.kole prehrala 0:1 s ESP (PALACIO GONZALEZ LAURA (SPAIN,ESP).

Kumite female - 68 kg: MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 37)

1.kolo Free, v 2.kole vyhrala za stavu 0:0 s UKR (MELNYK HALYNA (UKRAINE,UKR), v 3.kole vyhrala 2:0 s TUR (BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR), v 4.kole prehrala za stavu 0:0 s AZE (ZARETSKA IRINA (AZERBAIJAN,AZE). V 1.kole repasáže prehrala 0:1 s BIH (CAVAR IVONA (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH) a obsadila tak 7.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite male - 75 kg: MATÚŠ LIESKOVSKÝ

(počet pretekárov v kategórii: 41)

1.kolo Free, v 2.kole vyhral 3:2 s RUS (ANTONYAN ARUTYUN (RUSSIAN FEDERATION,RUS), v 3.kole prehral za stavu 2:2 s FRA (DA COSTA LOGAN (FRANCE,FRA).

Kumite male - 67 kg: MATEJ HOMOLA

(počet pretekárov v kategórii: 42)

1.kolo Free, v 2.kole prehral s 0:2 s AZE (AGHALARZADE TURAL (AZERBAIJAN,AZE).

Kumite female - 61 kg: INGRIDA SUCHÁNKOVÁ

V 1.kole prehrala 0:2 s CRO (LENARD ANA (CROATIA,CRO).

Kumite female - 55 kg: VIKTÓRIA SEMANÍKOVÁ

1.kolo Free, v 2.kole vyhrala 3:2 s MNE (DRASKOVIC ANA (MONTENEGRO,MNE), v 3.kole prehrala 2:6 s LUX WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX).

Kumite male - 60 kg: DOMINIK IMRICH

(počet pretekárov v kategórii: 33)

1.kolo prehral za stavu 1:1 s MNE PAVLOV EMIL (FYR of Macedonia,MKD). V 1.kole repasáže vyhral 9:0 s NED (ATTAR EL YASSINE (NEDERLANDS,NED), v 2.kole vyhral 4:1 s MNE DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE). V boji o bronzovú medailu prehral 0:2 proti LAT (KALNINS KALVIS (LATVIA,LAT) a získal tak 5.miesto. GRATULUJEME !!!

Kumite female - 50 kg: LUCIA KOVÁČIKOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 24)

V 1.kole vyhrala 3:1 s DEN (POULSEN AMALIE (DENMARK,DEN), v 2.kole prehrala 1:2 s ESP (SANCHEZ ESTEPA ROCIO (SPAIN,ESP).

11.5.2018 - Eliminačné zápasy - teamové kategórie

Kata team female

(BRÁZDOVÁ E. MERAŠICKÁ N., BÁČIKOVÁ Ľ.)

(počet družstiev v kategórií: 17)

V 1.kole prehrali 1:4 s Ruskom (RUS).

Kumite team male

(IMRICH D., HOMOLA M., LIESKOVSKÝ M., BITTO P., DŽAČOVSKÝ Ľ., PODSKLAN D.)

(počet družstiev v kategórií: 32)

V 1.kole prehrali 2:3 s Rakúskom (AUT).

Kumite team female

(SEMANÍKOVÁ V., SUCHÁNKOVÁ I., KOPÚŇOVÁ M., TATÁROVÁ D.)

(počet družstiev v kategórií: 36)

1.kolo Free, v 2.kole vyhrali 2:0 s Izraelom (ISR), v 3.kole vyhrali 2:0 s Belgickom (BEL), v 4.kole prehrali 0:2 so Švajčiarskom (SUI). V repasáži prehrali s Chorvátskom (CRO) a obsadili tak 7.miesto. GRATULUJEME !!!

kumite ženy + 68 kg: Tatárová Dominika

kumite team ženy: Semaníková V., Suchánková I., Kopúňová M., Tatárová D.

kumite muži - 60 kg:   Imrich Dominik
kumite muži - 67 kg:   Homola Matej
kumite muži - 75 kg:   Lieskovský Matúš
kumite muži - 84 kg:   Bitto Pavol

kumite muži + 84 kg: Jóba Attila

kumite team muži: Podsklan Dávid, Džačovský Ľuboš, Imrich D., Homola M., Lieskovský M., Bitto P., Jóba A.

Organizačné informácie:

8.5.2018 (UTOROK)

v Nitre:
o 7:15 hod. - odchod autobusu  (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

v Bratislave:

o 08:30 hod. - stretnutie reprezentantov (vo vestibule v Dome Športu, Junácka ul. 6, vedľa Polusu)
o 09:00 hod. - odchod autobusu