VÝSLEDKY
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Premier League - Antalya 2024
- 4.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 2. kolo
- Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2024
- Karate1 Youth League / Fujairah - UAE 2024 (1)
- COPENHAGEN OPEN 2024
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 1. kolo
- SeriesA - Larnaca 2024
- Zvolen Cup + M-SR SsZK 2024
- K1 Premier League - Paris 2024
- Orava Cup 2024
- Grand Prix Croatia 2024
- SeriesA - Athens 2024
- Memoriál M.Bozogáňa 2024
- Karate1 Youth League Venice/Taliansko 2023
- Majstrovstvá Slovenska 2023
- Karate1 SeriesA Matosinhos/Portugalsko 2023
- Majstrovstvá Slovenskej republiky družstiev detí, žiakov, dorastencov a juniorov 2023
- Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 2.kolo
- Hungarian Open Grand Prix 2023
- 1.kolo AKKB 2023/24
- LIVE STREAM - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 1. kolo
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo.
- Polish Open 2023
- VYNIKAJÚCE - 4 medaile pre Slovensko na svetovom pohári seniorov
- Croatian Karate Open 2023
- LION CUP 2023 - Luxembursko
- VYNIKAJÚCE výsledky našich reprezentantov na svetovom pohári mládeže v Mexiku
- Budapest Open 2023
- TV a YouTube vysielanie z K1 Premier League Dublin 2023
- Bijeljina Open 2023
- EUSA Combat Champhionships Zagreb 2023
- Úspechy našich reprezentav na SVETOVOM POHÁRI mládeže
- Karate1 Premier League / Fukuoka - Japonsko 2023
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Eurocup Zell am See 2023
- Karate1 Premier League / Rabat - Maroko 2023
- Karate Grand Prix Žilina 2023
- Výsledky a Fotogaléria TROPHY OF SERBIA - DANUBE CUP
- Trophy of Serbia - Danube Cup
- Svetový pohár mládeže - K1 Youth League /Španielsko 2023
- Výsledky a Fotogaléria Čačak/Srbsko 2023
- GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS
- III. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 3.kolo AKKB - Malacky
- II. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 2.kolo AKKB - Viničné
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023
- 33. HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2023
- Pohára SŠŠ v Banskej Bystrici - 3. ročník
- I. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- Zvolen CUP 2023
- ORAVA CUP 2023
- Grand Prix Croatia 2023 - U14, KADET
- Grand Prix Croatia 2023 - JUNIOR, U21, SENIOR
- Karate1 SeriesA Athens 2023
- 15. Memoriál Michala Bozogáňa
- Skvelé výsledky našich karatistov na svetovom pohári mládeže K1 a na Venice CUP
- M-SR U21 juniorov a dorastencov 2022
- Trstenský pohár
- Hungarian Open Grand Prix 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 2. kolo
- 1. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022/2023
- POLISH OPEN - 2022
- Euro Grand Prix - Pilsen
- FISU World Cup Combat 2022
- Karate1 Series A - KOÇAELI, TUR
- Karate Croatia Open 2022
- Slovenský pohár - 1.kolo
- Budapest Open 2022
- Banzai Cup Berlin 2022
- Karate1 Youth League - WKF U21 Cup, Porec/Chorvátsko 2022
- Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2022
- Eurocup 2022
- Trstenský pohár karate
- 3. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - RABAT 2022
- Majstrovstvá SR: juniori, dorastenci, ml. dorastenci
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo
- Karate1 Youth League Limassol 2022
- Karate1 Premier League Matosinhos (Oporto) POR
- 2. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE ZVOLEN CUP 2022
- Majstrovstvá SR: U21 / Seniorov
- Harasuto Cup 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1.kolo
- Karate Grand Prix Croatia 2022
- Hungarian Tatami Karate Cup 2022
- Karate 1 Premier League Fujairah/UAE 2022
- 2.ročník Sport Resort Slovenka Cup
- 2.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SR 2022
- Karate 1 Series A 2022 Pamplona/Španielsko
- Karate 1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- EURO GRAND PRIX - PILSEN 2021
- HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX 2021
- POLISH OPEN 2021
- Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
- Karate 1 Premier League Moskva/Rusko 2021
- Budapest Open 2021
- Karate 1 Youth League Istanbul/ Turecko 2021
- Raciansky strapec 2021
- Karate 1 Premier League Káhira/Egypt 2021
- Karate 1 Youth League/ WKF U12 & U21 CUP / Porec 2021
- Karate 1 Youth League Limassol 2021
- Karate1 Premier League/Lisbon, Portugal
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS - zhodnotenie
- AKKB - 1. ONLINE kolo Bratislavského pohára v karate – 2021
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS
- Ingrida Suchánková obsadila v Srbsku 1. miesto
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- II. kolo - VIDEOSÚŤAŽ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- II. kolo - VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - VIDEO SÚŤAŽ V KATA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - SALZBURG 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - DUBAI 2020
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo + KARATE AGILITY a M-SR V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ročných
- Orava cup 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - PARIS 2020
- GRAND PRIX CROATIA 2020
- 13.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- KARATE1 SERIES A - SANTIAGO 2020
- CENTRAL ENGLAND 7TH INTERNATIONAL OPEN
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV, U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MADRID 2019
- Memoriál Rudolfa Farmadína 30.11.2019
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo
- Hungarian Open GRAND PRIX - Saman Cup 2019
- XXII. ročník Trstenský pohár karate
- MS WTKA 2019 v karate a kobudo
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski_Brod
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MOSKVA 2019
- CROATIA OPEN
- Ľubovňa open cup 2019
- Pohár SNP v karate - 34. ročník
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo
- BUDAPEST OPEN 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - TOKYO 2019
- Svetový pohár mládeže - K1 YOUTH LEAGUE a WKF CUP - UMAG 2019
- AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2019
- K1 Series A - MONTREAL 2019
- Karate1 Series A - Istanbul 2019
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - LIMASSOL 2019
- Karate Grand Prix Žilina 2019
- Karate 1 Premier League - Rabat 2019
- 15. ročník MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2019
- Slovenský pohár detí a mládeže – 3. kolo, M-SR v kumite družstiev 10-11 r.
- AKKB 3. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 2. kolo
- Kachikan Cup 2019
- 2x BRONZ pre Slovensko na svetovom pohári v Rakúsku
- AKKB 2. kolo Bratislavského pohára v karate - Malacky 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo
- 29. ročník Karate Zvolen Cup 2019
- Oravský Pohár v Karate 2019
- 12.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- 28. Grand Prix Croatia
- SVETOVÝ POHÁR - Karate 1 Series A - Shanghai China 2018
- Majstrovstvá Slovenska - Trnava 2018
- Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 - 2. kolo
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov, juniorov, 1.kolo mládeže.
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - CANCUN-QUITANA ROO 2018
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2018
- Hungarian open 2018
- Karate1 Premier League - Tokyo 2018
- ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018
- 33.ročník Pohára SNP v Banskej Bystrici
- 26.ročník Popradského pohára
- 18th CROATIA OPEN
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Series A, Santiago, Chile 2018
- 1.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Otvorené M-ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov a U21
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Berlín 2018
- 7. ZAGREB KARATE CUP 2018
- Budapest open 2018
- Majstrovstvá SR Goju Ryu Karate
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2018
- 3.kolo AKKB - Bratislavský pohár karate
- Majstrovstvá ZsZK detí a 4. kolo Pohára
- Otvorené M-SsZK detí a žiakov, 3.kolo Stredoslov.pohár mládeže
- Eurocup 2018
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2018
- Majstrovstvá Slovenska seniorov 2018
- AKKB - 2.kolo
- M-SSHRKA
- LVIV CUP
- 3.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- M-ZsZK seniorov a 3.kolo Západoslovenského pohára
- 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- Orava Cup + Karate Ples
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín) (1)
- 28. ročník Karate Zvolen Cup 2018 („Otvorené“ M-SsZK karate mužov a žien pre rok 2018 „Otvorené“ 2.kolo SsZK pohár mládeže 2018)
- 11. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2018
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 7. ročník
- M-SR U21, juniorov, dorastencov, ml. dorastencov (jednotlivcov a družstiev) 2017
- NATIONS CUP - CROATIA
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 (1)
- POHÁR SNP v karate 2017
- 1.kolo ZsZK pohára
- 1.kolo AKKB
- Hungarian Open 2017
- Ľubovňa Open Cup 2017
- CROATIA OPEN 2017
- 1.kolo Slovenského pohára kadetov, juniorov, U21, Košice
- Memory Karate Cup, Slavonski Brod
- Budapest open 2017
- 6. Zagreb Karate Cup
- Majstrovstvá Goju-ryu karate 2017
- 13.Majstrovstvá SSHRKA
- INTERNATIONAL UNION CUP
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017
- 3.kolo AKKB - Viničné
- Grand Prix Žilina 2017
- 20.ročník Galanta Karate Cup
- 37th GRAND PRIX SLOVAKIA / 37. Veľká cena Slovenska v karate
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak
- Majstrovstvá SR seniorov 2017
- Mediálna prezentácia zo Slovenského pohára detí a mládeže - Stará Ľubovňa
- Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo (Stará Ľubovňa)
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Šurany)
- Orava cup 2017
- Zvolen cup 2017, M-SsZK seniorov 2017, SsZK pohár mládeže 2017
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín)
- 10. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2017
- 6. ročník Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Kachikan Cup 2016 + seminár s A.Nikulinom
- 1.kolo Slovenského pohára ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov a juniorov, 1. kolo SzZK mládeže 2016
- Hungarian Open 2016
- Pohár SNP - Banská Bystrica 2016
- Výsledky Memory Cup Slavonski Brod 2016
- 16th CROATIA OPEN 2016
- 5th Zagreb Karate Cup 2016
- 4. Majstrovstvá Európskej Shito ryu karate federácie
- Majstrovstvá Slovenska GOJU RYU KARATE
- 12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ, ŽIAKOV 2016
- 19. ročník GALANTA KARATE CUPU
- 25. ročník Popradského pohára v karate
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo (1)
- M-SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2016
- Golden Belt, Čačak/Srbsko 2016
- Naši priatelia na World Championships All Styles - Portugal
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2 . kolo
- 36th Grand Prix Slovakia
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo (1)
- Medaila pre SR na svetovom pohári vo Francúzsku
- 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov, 2. kolo SsZK pohára mládeže
- Grand Prix Croatia
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 5. ročník
- Majstrovstvá Slovenska ml.dorastencov, dorastencov, juniorov, U21
- 21st Hungarian Tatami Karate Cup
- Slovenský pohár ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo
- Otvorené M-SsZK kadetov a juniorov 2015 a 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2015
- COPA DE ESPAÑA 2015
- 2 cenné medaily pre SR na Svetovom pohári v Rakúsku
- 1. kolo Slovenského pohára U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
- 4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!
- Pohár SNP v karate, Európsky pohár univerzít
- Kachikan Cup 2015
- Croatia Open Karate 2015
- 18th Budapest open
- 4th Zagreb Karate Cup 2015
- 4th Zagreb Karate Cup 2015 - SENIORI TEAM
- Karate 1 Premier League Istanbul 2015
- 3rd European Shito Ryu Karate Federation Championships
- 19th SLOVAKIA YOUTH OPEN 2015
- !!! VÝSLEDKY !!! Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2015 - jednotlivcov, družstiev a karate agility
- 11. ročník MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- Seminár Seiwakai v Londýne
- 35th GRAND PRIX SLOVAKIA
- 44th GOLDEN BELT - Čačak (Srbsko)
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo
- 18. ročník Galantského karate cupu
- Grand Prix Žilina 2015 - otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov
- 11th WORLD HARASUTO CUP
- OPEN KEMPO WORLD CUP 2015 a 5º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2. kolo, výsledky
- Karate1 Premier League/Sharm El Sheikh, Egypt
- Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2015 výsledky
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov a SsZK pohár mládeže 2015
- International Open of Karate - Wasquehal 2015
- Karate1 Premier League / Open de Paris 2015
- 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2015
- Fotogaléria - sústredenie pred ME (kadeti, juniori, U21)
- Fotogaléria z M-SR v Trnave
- Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml. dorast, dorast, junior, U21 jednotl. a družstiev + Vianočný turnaj
- 2.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- M-SsZK cadet, junior, 1.kolo SsZK pohár mládeže, Pohár primátora mesta
- 24. ročník popradského pohára mládeže v karate
- 15-th Euro Grand Prix - Pilsen
- 1.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- Memory Karate Cup Slavonski Brod 2014
- Pohár SNP v karate 2014
- K1 Premier league Salzburg 2014
- CROATIA OPEN KARATE
- Karate1 Premier League / Hanau 2014
- 17th Budapest open 2014
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014
- Výsledky Austrian Junior Open 2014
- 18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
- 12th European karate Regions Championships, Izmir, Turkey
- Majstrovstvá Slovenska družstiev žiakov, dorastencov a juniorov
- Majstrovstvá Slovenska detí, žiakov a ml. dorast.
- 17.ročník "Galanta Karate Cup" Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí, žiakov, dorastencov a seniorov
- Slovenský pohár detí, žiakov a ml.dorast 3.kolo
- Výsledky WAC - ICKKF 2014, Portugalsko-Vagos
- Otvorené majstrovstvá SsZK
- 22. ročník Pohára SNP
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
Hungarian Open 2017
Hungarian open 2017
15.9.2017
Výsledky turnaja
https://sites.google.com/site/martialartsprograms/oktober/hungarian-open/sorsolas
Časový harmonogram:
ŠTARTOVÁ LISTINA - SLOVAK NATIOANL TEAM
(v prípade zmien kontaktujte trénera - Petra Macka na mail: macko@karate.sk)
Organizačné informácie:
Odchod na turnaj je dňa 15.10.2017 (NEDEĽA):
1.AUTOBUS z Bratislavy:
v Bratislave o 5:45 hod. - stretnutie reprezentantov (pri Dome Športu, Junácka ul. 6, vedľa Polusu)
o 6:00 hod. - odchod autobusu
(čas odchodu sa môže zmeniť + - po uverejnení programu od organizátora súťaže)
Zoznam reprezentantov v autobuse zo ZÁPADU:
Loch S., Jurík M., Šimun M., Hajdu M., Fančo T., Čukanova M., Niznerová K., Šípek M., Vlasakova A., Mrázová L., Hrabačka R., Hrdlovič M., Melicher M., Žbodák T.,
MACKO P., CISÁR M., JANKÓ V., KONRÁD N.
2.AUTOBUS z Košíc:
Odchod autobusu:
v Košiciach o 5:00 hod. Sídlisko Ťahanovce OD KIK
v Košiciach o 5:15 hod. Sídlisko KVP OD Billa.
Zoznam reprezentantov v autobuse z VÝCHODU:
Jalowiczor M., Bryndzova M., Tchur P., Bednarčík S., Chudík A., Jankurova N., Kačírek Š., Bandurová V., Fabián M., Kantoráková A.,
BOZOGÁŇ P., BACSKAI I., BOZOGÁŇ P.jr., KOŽÁK P., ŠIMKO S.
Predpokladaný návrat z turnaja je v NEDEĽU 15.10.2017 vo večerných hodinách.
Účastnícky poplatok je 25 € (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu).
!!! Účastníci musia mať platný cestovný pas, alebo občiansky preukaz + splnomocnenie na cestu do zahraničia pre osoby mladšie ako 18 rokov + uzavretie športovej poistky na deň turnaja (15.10.2017) ako aj cestovné poistenie na dni 15.-16.10.2017!!!
Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.
Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v slovenskom aj v anglickom jazyku. Nie je potrebné overenie notárom.
Reprezentanti v autobuse zo ZÁPADU = je potrebné splnomocniť trénera PETRA MACKA
Splnomocnenie
Reprezentanti v autobuse z VÝCHODU = je potrebné splnomocniť trénera PETRA BOZOGÁŇA
Splnomocnenie
!! Nominovaní reprezentanti - svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti treba písomne nahlásiť do 10.10.2017 (UTOROK) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:
MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI/NEÚČASTI
!!! Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba obratom nahlásiť na macko@karate.sk !!!
!!! Nominovaní rezprezenti, ktorí nepotvrdia svoju účasť písomne mailom na macko@karate.sk, do 10.10.2017 (UTOROK), budú nahradení ďalšími reprezentantami !!!
!!! UPOZORNENIE !!!
Hungarian Open nebude bodovaný, nakoľko sa ho zúčastnia iba vybraní reprezentanti, pričom ďalší reprezentanti sú nominovaní na reprezentačné sústredenie, ktoré tiež nebude bodované, aby neboli jednotliví reprezentanti zvýhodnení.
Pri potvrdzovaní nominácie treba uvieť s ktorým autobusom bude reprezentant cestovať.
Nominácia reprezentantov:
Nominácia reprezentantov môže byť doplnená.
Kata 12-13 dievčatá:
Vlasáková A. (Ekonóm TN), Bruňanská K.( ŠŠK Prievidza)
Kata 12-13 chlapci:
Klačan P. (KK Nové Zámky), Sečkár (MŠK Žiar n/Hronom)
Kata kadetky:
Jankúrová N. (Shihan Poprad), Čukanová M. (Rapid BA), Niznerová K. (Rapid BA)
Kata kadeti:
Hrčka R. (ŠŠK BA), Droppa N. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA), Kunik D. (Kachi NR)
Kata juniorky:
Vaňová V. (ŠŠK Prievidza), Jakubechová N. (ŠŠK Prievidza)
Kata juniori:
Šípek M. (KK Nové Zámky), Bednarčík S. (Shihan PO)
Kumite 12-13 dievčatá:
- 42 kg Kvasnicová N. (Kachi NR), Mrázová L.(Ekonom TN), Pechotová A. (AC UNIZA Žilina)
- 47 kg Bolečková V. (Kachi NR.), Vlasáková A. (Ekonóm TN)
+ 47 kg Snopková E. (MŠK Žiar n/Hronom), Hóková E. (Farmex NR), Krištanová N. (Vranov n/Topľou), Pigová E. (Katsudo Sabinov), Pápištová E. (Ekonóm TN),
Mesárošová N. (Kachi NR)
Kumite 12-13 chlapci:
- 40 kg: Čiaky M. (CMK BB), Karabin V. (Farmex NR)
- 45 kg: Hrabačka R. (ŠŠK BA), Hrdlovič M. (1.KCP Pezinok)
- 52 kg: Chudík A. (Shihan PO)
- 57 kg: Kešelák D. (Iglow SNV)
- 63 kg: Válek Š. (KK Trstená)
+ 63 kg: Bagaev M. (ŠŠK BA)
Kumite kadetky - 47 kg:
Podobová E. (Kumade Topoľčany), Langová K. (Kumade Topoľčany), Herditzka M. (UPJŠ KE)
Kumite kadetky - 54 kg:
Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina), Herditzka V. (UPJŠ KE), Hanákova K. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite kadetky +54 kg:,
Bakayová Z.(Torashiho NR), Bryndzová (Junior Prešov)
Kumite kadeti - 52 kg:
Loch S. (Farmex NR), Černický J. (Iglow SNV), Čanky M. (Spartak Myjava), Vašíček T. (Ekonóm TN),
Kumite kadeti - 57 kg:
Poliak J. (CMK BB), Jurík (Farmex NR), Jalowiczor M. (Shihan PO), Hauser I. (Iglow SNV), Černický J. (Iglow SNV), Melicher M. (ŠŠK BA), Černiansky P. (Rapid BA)
Kumite kadeti - 63 kg:
Šimun M. (ŠŠK BA), Gilla M. (MP Brezno), Janovčík M. (Iglow SNV), Javorský Š. (Iglow SNV), Bohunický D. (Rapid BA)
Kumite kadeti - 70 kg:
Cuker O. (Katsudo Sabinov), Urbánek D. (ŠKP Čadca), Forró Á. (Taiyó Kolárovo), Ćernák Š. (Farmex NR)
Kumite kadeti +70 kg:
Szabó K. (Kachi NR), Gama K. (ŠŚK BA)
Kumite juniorky - 53 kg:
Kabáčová M. (CMK BB)
Kumite juniorky - 59 kg:
Nehilová M. (CMK BB), Laliová V. (CMK BB)
Kumite juniorky +59 kg:
Pekarčíková M. (Iglow SNV)
Kumite juniori - 61 kg:
Hajdu M. (ŠŠK BA), Šutiak P. (Rapid BA), Pončka M. (AC UNIZA ŽILINA)
Kumite juniori - 68 kg:
Tchur P. (KKK KE), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
Kumite juniori - 76 kg:
Fančo T. (Rapid BA)