VÝSLEDKY
- 4.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 2. kolo
- Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2024
- Karate1 Youth League / Fujairah - UAE 2024 (1)
- COPENHAGEN OPEN 2024
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 1. kolo
- SeriesA - Larnaca 2024
- Zvolen Cup + M-SR SsZK 2024
- K1 Premier League - Paris 2024
- Orava Cup 2024
- Grand Prix Croatia 2024
- SeriesA - Athens 2024
- Memoriál M.Bozogáňa 2024
- Karate1 Youth League Venice/Taliansko 2023
- Majstrovstvá Slovenska 2023
- Karate1 SeriesA Matosinhos/Portugalsko 2023
- Majstrovstvá Slovenskej republiky družstiev detí, žiakov, dorastencov a juniorov 2023
- Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 2.kolo
- Hungarian Open Grand Prix 2023
- 1.kolo AKKB 2023/24
- LIVE STREAM - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 1. kolo
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo.
- Polish Open 2023
- VYNIKAJÚCE - 4 medaile pre Slovensko na svetovom pohári seniorov
- Croatian Karate Open 2023
- LION CUP 2023 - Luxembursko
- VYNIKAJÚCE výsledky našich reprezentantov na svetovom pohári mládeže v Mexiku
- Budapest Open 2023
- TV a YouTube vysielanie z K1 Premier League Dublin 2023
- Bijeljina Open 2023
- EUSA Combat Champhionships Zagreb 2023
- Úspechy našich reprezentav na SVETOVOM POHÁRI mládeže
- Karate1 Premier League / Fukuoka - Japonsko 2023
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Eurocup Zell am See 2023
- Karate1 Premier League / Rabat - Maroko 2023
- Karate Grand Prix Žilina 2023
- Výsledky a Fotogaléria TROPHY OF SERBIA - DANUBE CUP
- Trophy of Serbia - Danube Cup
- Svetový pohár mládeže - K1 Youth League /Španielsko 2023
- Výsledky a Fotogaléria Čačak/Srbsko 2023
- GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS
- III. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 3.kolo AKKB - Malacky
- II. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 2.kolo AKKB - Viničné
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023
- 33. HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2023
- Pohára SŠŠ v Banskej Bystrici - 3. ročník
- I. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- Zvolen CUP 2023
- ORAVA CUP 2023
- Grand Prix Croatia 2023 - U14, KADET
- Grand Prix Croatia 2023 - JUNIOR, U21, SENIOR
- Karate1 SeriesA Athens 2023
- 15. Memoriál Michala Bozogáňa
- Skvelé výsledky našich karatistov na svetovom pohári mládeže K1 a na Venice CUP
- M-SR U21 juniorov a dorastencov 2022
- Trstenský pohár
- Hungarian Open Grand Prix 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 2. kolo
- 1. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022/2023
- POLISH OPEN - 2022
- Euro Grand Prix - Pilsen
- FISU World Cup Combat 2022
- Karate1 Series A - KOÇAELI, TUR
- Karate Croatia Open 2022
- Slovenský pohár - 1.kolo
- Budapest Open 2022
- Banzai Cup Berlin 2022
- Karate1 Youth League - WKF U21 Cup, Porec/Chorvátsko 2022
- Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2022
- Eurocup 2022
- Trstenský pohár karate
- 3. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - RABAT 2022
- Majstrovstvá SR: juniori, dorastenci, ml. dorastenci
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo
- Karate1 Youth League Limassol 2022
- Karate1 Premier League Matosinhos (Oporto) POR
- 2. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE ZVOLEN CUP 2022
- Majstrovstvá SR: U21 / Seniorov
- Harasuto Cup 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1.kolo
- Karate Grand Prix Croatia 2022
- Hungarian Tatami Karate Cup 2022
- Karate 1 Premier League Fujairah/UAE 2022
- 2.ročník Sport Resort Slovenka Cup
- 2.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SR 2022
- Karate 1 Series A 2022 Pamplona/Španielsko
- Karate 1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- EURO GRAND PRIX - PILSEN 2021
- HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX 2021
- POLISH OPEN 2021
- Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
- Karate 1 Premier League Moskva/Rusko 2021
- Budapest Open 2021
- Karate 1 Youth League Istanbul/ Turecko 2021
- Raciansky strapec 2021
- Karate 1 Premier League Káhira/Egypt 2021
- Karate 1 Youth League/ WKF U12 & U21 CUP / Porec 2021
- Karate 1 Youth League Limassol 2021
- Karate1 Premier League/Lisbon, Portugal
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS - zhodnotenie
- AKKB - 1. ONLINE kolo Bratislavského pohára v karate – 2021
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS
- Ingrida Suchánková obsadila v Srbsku 1. miesto
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- II. kolo - VIDEOSÚŤAŽ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- II. kolo - VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - VIDEO SÚŤAŽ V KATA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - SALZBURG 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - DUBAI 2020
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo + KARATE AGILITY a M-SR V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ročných
- Orava cup 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - PARIS 2020
- GRAND PRIX CROATIA 2020
- 13.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- KARATE1 SERIES A - SANTIAGO 2020
- CENTRAL ENGLAND 7TH INTERNATIONAL OPEN
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV, U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MADRID 2019
- Memoriál Rudolfa Farmadína 30.11.2019
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo
- Hungarian Open GRAND PRIX - Saman Cup 2019
- XXII. ročník Trstenský pohár karate
- MS WTKA 2019 v karate a kobudo
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski_Brod
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MOSKVA 2019
- CROATIA OPEN
- Ľubovňa open cup 2019
- Pohár SNP v karate - 34. ročník
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo
- BUDAPEST OPEN 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - TOKYO 2019
- Svetový pohár mládeže - K1 YOUTH LEAGUE a WKF CUP - UMAG 2019
- AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2019
- K1 Series A - MONTREAL 2019
- Karate1 Series A - Istanbul 2019
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - LIMASSOL 2019
- Karate Grand Prix Žilina 2019
- Karate 1 Premier League - Rabat 2019
- 15. ročník MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2019
- Slovenský pohár detí a mládeže – 3. kolo, M-SR v kumite družstiev 10-11 r.
- AKKB 3. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 2. kolo
- Kachikan Cup 2019
- 2x BRONZ pre Slovensko na svetovom pohári v Rakúsku
- AKKB 2. kolo Bratislavského pohára v karate - Malacky 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo
- 29. ročník Karate Zvolen Cup 2019
- Oravský Pohár v Karate 2019
- 12.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- 28. Grand Prix Croatia
- SVETOVÝ POHÁR - Karate 1 Series A - Shanghai China 2018
- Majstrovstvá Slovenska - Trnava 2018
- Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 - 2. kolo
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov, juniorov, 1.kolo mládeže.
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - CANCUN-QUITANA ROO 2018
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2018
- Hungarian open 2018
- Karate1 Premier League - Tokyo 2018
- ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018
- 33.ročník Pohára SNP v Banskej Bystrici
- 26.ročník Popradského pohára
- 18th CROATIA OPEN
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Series A, Santiago, Chile 2018
- 1.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Otvorené M-ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov a U21
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Berlín 2018
- 7. ZAGREB KARATE CUP 2018
- Budapest open 2018
- Majstrovstvá SR Goju Ryu Karate
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2018
- 3.kolo AKKB - Bratislavský pohár karate
- Majstrovstvá ZsZK detí a 4. kolo Pohára
- Otvorené M-SsZK detí a žiakov, 3.kolo Stredoslov.pohár mládeže
- Eurocup 2018
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2018
- Majstrovstvá Slovenska seniorov 2018
- AKKB - 2.kolo
- M-SSHRKA
- LVIV CUP
- 3.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- M-ZsZK seniorov a 3.kolo Západoslovenského pohára
- 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- Orava Cup + Karate Ples
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín) (1)
- 28. ročník Karate Zvolen Cup 2018 („Otvorené“ M-SsZK karate mužov a žien pre rok 2018 „Otvorené“ 2.kolo SsZK pohár mládeže 2018)
- 11. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2018
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 7. ročník
- M-SR U21, juniorov, dorastencov, ml. dorastencov (jednotlivcov a družstiev) 2017
- NATIONS CUP - CROATIA
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 (1)
- POHÁR SNP v karate 2017
- 1.kolo ZsZK pohára
- 1.kolo AKKB
- Hungarian Open 2017
- Ľubovňa Open Cup 2017
- CROATIA OPEN 2017
- 1.kolo Slovenského pohára kadetov, juniorov, U21, Košice
- Memory Karate Cup, Slavonski Brod
- Budapest open 2017
- 6. Zagreb Karate Cup
- Majstrovstvá Goju-ryu karate 2017
- 13.Majstrovstvá SSHRKA
- INTERNATIONAL UNION CUP
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017
- 3.kolo AKKB - Viničné
- Grand Prix Žilina 2017
- 20.ročník Galanta Karate Cup
- 37th GRAND PRIX SLOVAKIA / 37. Veľká cena Slovenska v karate
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak
- Majstrovstvá SR seniorov 2017
- Mediálna prezentácia zo Slovenského pohára detí a mládeže - Stará Ľubovňa
- Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo (Stará Ľubovňa)
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Šurany)
- Orava cup 2017
- Zvolen cup 2017, M-SsZK seniorov 2017, SsZK pohár mládeže 2017
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín)
- 10. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2017
- 6. ročník Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Kachikan Cup 2016 + seminár s A.Nikulinom
- 1.kolo Slovenského pohára ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov a juniorov, 1. kolo SzZK mládeže 2016
- Hungarian Open 2016
- Pohár SNP - Banská Bystrica 2016
- Výsledky Memory Cup Slavonski Brod 2016
- 16th CROATIA OPEN 2016
- 5th Zagreb Karate Cup 2016
- 4. Majstrovstvá Európskej Shito ryu karate federácie
- Majstrovstvá Slovenska GOJU RYU KARATE
- 12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ, ŽIAKOV 2016
- 19. ročník GALANTA KARATE CUPU
- 25. ročník Popradského pohára v karate
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo (1)
- M-SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2016
- Golden Belt, Čačak/Srbsko 2016
- Naši priatelia na World Championships All Styles - Portugal
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2 . kolo
- 36th Grand Prix Slovakia
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo (1)
- Medaila pre SR na svetovom pohári vo Francúzsku
- 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov, 2. kolo SsZK pohára mládeže
- Grand Prix Croatia
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 5. ročník
- Majstrovstvá Slovenska ml.dorastencov, dorastencov, juniorov, U21
- 21st Hungarian Tatami Karate Cup
- Slovenský pohár ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo
- Otvorené M-SsZK kadetov a juniorov 2015 a 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2015
- COPA DE ESPAÑA 2015
- 2 cenné medaily pre SR na Svetovom pohári v Rakúsku
- 1. kolo Slovenského pohára U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
- 4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!
- Pohár SNP v karate, Európsky pohár univerzít
- Kachikan Cup 2015
- Croatia Open Karate 2015
- 18th Budapest open
- 4th Zagreb Karate Cup 2015
- 4th Zagreb Karate Cup 2015 - SENIORI TEAM
- Karate 1 Premier League Istanbul 2015
- 3rd European Shito Ryu Karate Federation Championships
- 19th SLOVAKIA YOUTH OPEN 2015
- !!! VÝSLEDKY !!! Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2015 - jednotlivcov, družstiev a karate agility
- 11. ročník MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- Seminár Seiwakai v Londýne
- 35th GRAND PRIX SLOVAKIA
- 44th GOLDEN BELT - Čačak (Srbsko)
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo
- 18. ročník Galantského karate cupu
- Grand Prix Žilina 2015 - otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov
- 11th WORLD HARASUTO CUP
- OPEN KEMPO WORLD CUP 2015 a 5º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2. kolo, výsledky
- Karate1 Premier League/Sharm El Sheikh, Egypt
- Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2015 výsledky
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov a SsZK pohár mládeže 2015
- International Open of Karate - Wasquehal 2015
- Karate1 Premier League / Open de Paris 2015
- 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2015
- Fotogaléria - sústredenie pred ME (kadeti, juniori, U21)
- Fotogaléria z M-SR v Trnave
- Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml. dorast, dorast, junior, U21 jednotl. a družstiev + Vianočný turnaj
- 2.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- M-SsZK cadet, junior, 1.kolo SsZK pohár mládeže, Pohár primátora mesta
- 24. ročník popradského pohára mládeže v karate
- 15-th Euro Grand Prix - Pilsen
- 1.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- Memory Karate Cup Slavonski Brod 2014
- Pohár SNP v karate 2014
- K1 Premier league Salzburg 2014
- CROATIA OPEN KARATE
- Karate1 Premier League / Hanau 2014
- 17th Budapest open 2014
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014
- Výsledky Austrian Junior Open 2014
- 18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
- 12th European karate Regions Championships, Izmir, Turkey
- Majstrovstvá Slovenska družstiev žiakov, dorastencov a juniorov
- Majstrovstvá Slovenska detí, žiakov a ml. dorast.
- 17.ročník "Galanta Karate Cup" Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí, žiakov, dorastencov a seniorov
- Slovenský pohár detí, žiakov a ml.dorast 3.kolo
- Výsledky WAC - ICKKF 2014, Portugalsko-Vagos
- 10. Majstrovstvá Slovenskej Šito Ryu Asociácie
- Otvorené majstrovstvá SsZK
- 22. ročník Pohára SNP
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
LVIV CUP
Dňa 24. - 25.03.2018 sa uskutoční medzinárodný turnaj LVIV CUP/Lvov, Ukrajina
!!!!
súťaž je sledovaná pre kategórie kadetov, juniorov, U21
!!!
V konečnom hodnotení zúčastnených krajín (11), Slovensko obsadilo 2.miesto s počtom 6 zlatých, 7 strieborných a 13 bronzových medailí.
|
1. miesto - VLASÁKOVÁ Adela - KATA FEMALE CADETS
1. miesto - SZOLÁR Pavol - KATA MALE JUNIORS
1. miesto - SMOLIGA Julian Enrik - KATA MALE SENIORS
1. miesto - VLASÁKOVÁ Adela - KUMITE FEMALE CADETS -47 kg
1. miesto - HRNKOVÁ Sarah - KUMITE FEMALE SENIORS -61 kg
1. miesto - ADAMOVÁ Saskia - KUMITE FEMALE SENIORS 68+ kg
2. miesto - VAŇOVÁ Vanda - KATA FEMALE JUNIORS
2. miesto - KOPÁČ Martin - KATA MALE JUNIORS
2. miesto - SCHLETTOVÁ Diana - KUMITE FEMALE CADETS -47 kg
2. miesto - ŠIMČÍKOVÁ Kristína - KUMITE FEMALE JUNIORS -48 kg
2. miesto - KABÁČOVÁ Nikola - KUMITE FEMALE JUNIORS -53 kg
2. miesto - CHUDÍK Adam - KUMITE MALE 12-13 YEARS -55 kg
2. miesto - JALOWICZOR Marko - KUMITE MALE CADETS -57 kg
3. miesto - CUKANOVÁ Michaela - KATA FEMALE CADETS
3. miesto - PIŠTOVÁ Simona - KATA FEMALE JUNIORS
3. miesto - ŠTELCL Adam - KATA MALE CADETS
3. miesto - BEDNARČÍK Samuel - KATA MALE JUNIORS
3. miesto - PIŠTA Jaroslav - KATA MALE JUNIORS
3. miesto - FALATOVÁ Barbora - KUMITE FEMALE CADETS -54 kg
3. miesto - BRYNDZOVÁ Michaela - KUMITE FEMALE CADETS 54+ kg
3. miesto - PETROVIČOVÁ Laura - KUMITE FEMALE JUNIORS -53 kg
3. miesto - PALINKÁŠOVÁ Laura - KUMITE FEMALE JUNIORS -59 kg
3. miesto - SPÁLOVÁ Terézia - KUMITE FEMALE SENIORS -50 kg
3. miesto - MRÁZOVÁ Simona - KUMITE FEMALE SENIORS -68 kg
3. miesto - JOMBÍKOVÁ Katarína - KUMITE FEMALE SENIORS 68+ kg
3. miesto - BAGAEV Malik - KUMITE MALE CADETS 70+ kg
---------------------------------------------------------------------------------------------
Svoju účasť potvrdili a nahlásili miesto nástupu:
Kata kadetky: Vlasáková A. (Ekonóm TN)BA, Bruňanská K. (ŠŠK Prievidza)ZV, Líšková L. (ŠŠK Prievidza)ZV, Poliaková S. (CMK BB)ZV, Čukanová M. (Rapid BA)BA, Niznerová K. (Rapid BA)BA, Jankúrová V. (Shihan PO)KE
Kata kadeti: Šlehofer R. (ŠŠK BA)BA, Hrčka R. (ŠŠK BA)BA, Rebro M. (ŠŠK BA)BA, Štelcl A. (TJ Metropol KE)KE
Kata juniorky: Vaňová V. (ŠŠK Prievidza)ZV, Jakubechová N., (ŠŠK Prievidza)ZV, Pištová S. (Slovšport TT)BA,
Kata juniori: Pišta J. (Slovšport TT)BA, Bednarčík S. (Shihan PO)KE, Szolár P. (Budokan ZV)ZV, Kopáč M.(Hankokai Senica)BA
Kata +18 : Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)BA, Niznerová Z. (Rapid BA)BA
Kata +18 : Smoliga J.E. (ŠŠK BA)BA
Kumite kadetky - 47 kg: Vlasáková A. (Ekonóm TN)BA, Schlettová D. (Rapid BA)BA,
Kumite kadetky - 54 kg: Vargová N. (Torashiro NR)NR, Suchá B. (Seigokan Piešťany)NR, Falatová B. (Katsudo Sabinov)KE, Dudjaková S. (AC UNIZA Žilina)?
Kumite kadetky +54 kg: Bakayová Z. (Torashiro NR)NR, Bryndzová M. (Junior Prešov)KE, Pigová E. (Katsudo Sabinov)KE
Kumite kadeti - 52 kg: Chudík A. (Shihan PO)indiv., Masaryk S. (ŠŠK BA)BA
Kumite kadeti - 57 kg: Loch L.S. (Farmex NR)NR, Žbodák T. (1.KCP Pezinok)BA, Jalowiczor M. (Shihan PO)indiv., Mácha M. (Katsudo Sabinov)KE
Kumite kadeti - 63 kg: Poliak J. (CMK BB)ZV, Melicher M. (ŠŠK BA)BA, Demský Ľ. (KKK KE)KE
Kumite kadeti - 70 kg: Divílek P. (ŠŠK BA)BA, Cuker O. (Katsudo Sabinov)KE, Kačírek Š. (KKK KE)KE
Kumite kadeti +70 kg: Schwartz R. (Union KE)KE, Bagaev M. (ŠŠK BA)BA
Kumite juniorky - 48 kg: Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)KE
Kumite juniorky - 53 kg: Kabáčová N. (CMK BB)ZV, Kotruchová T. (CMK BB)ZV, Petrovičová L. (CMK BB)ZV
Kumite juniorky - 59 kg: Palinkášová L. (Farmex NR)NR
Kumite juniori - 61 kg: Jurík M. (Farmex NR)NR, Štetina J. (Spartak Myjava)BA, Hajdu M. (ŠŠK BA)BA
Kumite juniori - 68 kg: Tapajčík S. (CMK BB)ZV, Maroši D. (ŠŠK BA)BA, Tchur P. (KKK KE)KE, Šimun M. (ŠŠK BA)BA
Kumite juniori - 76 kg: Gama K. (ŠŠK BA)BA
Kumite + 18 - 50 kg: Spálová T. (ŠŠK BA)BA
Kumite + 18 - 61 kg: Laliová V. (CMK BB)ZV, Hrnková S. (AC UNIZA Žilina)?
Kumite + 18 - 68 kg: Mrázová S. (KK Dolný Kubín)ZV
Kumite + 18 +68 kg: Jombíková K. (KK Krupina)ZV, Adamová S. (Katsudo Sabinov)KE
Nominácia reprezentantov - kadeti, juniori, U21
COACH: Macko P., Poliak J., Bozogáň P.
ROZHODCOVIA: Bozogáň P., Šimko S., Petrvalský E., Kožák P.
Nominovaní reprezentanti - svoju účasť treba písomne nahlásiť do 16.3.2017 (PIATOK) trénerovi štátnej reprezentácie Petrovi Mackovi na macko@karate.sk, spôsobom:
MENO,PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI
po tomto termíne môžu byť reprezentanti, ktorí nepotvrdia písomne svoju účasť nahradení ďalšími reprezentantami
Organizačné informácie:
!!! Podmienkou účasti na turnaji je platný CESTOVNÝ PAS !!!
(občiansky preukaz nestačí) !!!
!!! Platnosť cestovného pasu nesmie byť kratšia ako 3 mesiace od skončenia cesty !!!
- Pre osoby mladšie ako 18 rokov je potrebné, aby si priniesli so sebou KÓPIU RODNÉHO LISTU + SPLNOMOCNENIE NA CESTU DO ZAHRANIČIA, ktoré pri odchode odovzdajú trénerom.
Splnomocnenie je potrebné mať vyplnené v SLOVENSKOM jazyku (treba podpisy obidvoch rodičov overiť u NOTÁRA)
+
vyplnené aj v UKRAJINSKOM a ANGLICKOM jazyku (treba podpisy obidvoch rodičov bez notárskeho overenia).
odkaz na stránku ministerstva zahranič.vecí:
Pri vycestovaní maloletého občana SR na Ukrajinu je potrebný platný cestovný pas, ktorý bude platný minimálne 3 mesiace po návrate na Slovensko. Ukrajinská strana oficiálne nevyžaduje pre vstup maloletého cudzinca na svoje územie žiadne špeciálne splnomocnenie ani iný doklad potvrdzujúci rodinnú väzbu alebo súhlas zákonných zástupcov s vycestovaním. Napriek tomu Veľvyslanectvo SR V Kyjeve odporúča v prípade, ak dieťa necestuje so svojimi rodičmi, aby osoby, ktoré cestujú s maloletým dieťaťom (a to aj v prípade, že s dieťaťom cestuje len jeden z rodičov) mali so sebou notársky overený súhlas rodičov/druhého rodiča na vycestovanie, aj s prekladom do ukrajinského, príp. ruského jazyka a kópiu rodného listu dieťaťa.
(do splnomocnenia je potrebné napísať údaje pretekára + údaje trénera na ktorého je splnomocnenie vystavené)
slovenská verzia - word. - vypísané a podpísané oboma rodičmi + OVERENÉ NOTÁROM !!!
ukrajinská verzia - word. - vypísané a podpísané oboma rodičmi (bez notárskeho overenia)
anglická verzia - word. - vypísané a podpísané oboma rodičmi (bez notárskeho overenia)
Reprezentanti v KATA kategóriach 14-15 a 16-17 chlapci, dievčatá = je potrebné splnomocniť trénera PETRA MACKA.
info trénera na splnomocnenie
Reprezentanti v KUMITE kategóriach 14-15 chlapci, dievčatá = je potrebné splnomocniť trénera PETRA BOZOGÁŇA.
info trénera na splnomocnenie
!!! POZOR ZMENA !!!
Reprezentanti v KUMITE kategóriach 16-17 chlapci, dievčatá = je potrebné splnomocniť trénera !!! ZMENA !!! PETRA MACKA.
info trénera na splnomocnenie
- Na turnaj si treba uzavrieť cestovnú poistku a športovú poistku na deň súťaže.
TURNAJ pre kategórie kadetov, juniorov, U21 bude 25.3. 2018 NEDEĽA.
Odchod výpravy:
!!! Dôležité !!! - pri potvrdení nominácie je potrebné uviesť aj miesto nástupu do autobusu:
Autobus - miesto nástupu: BRATISLAVA - NITRA - ZVOLEN - KOŠICE
Stretnutie výpravy v Bratislave - o 20:45 (Dom Športu, Junácka 6, Bratislava)
Odchod autobusu: 23.3.2018 (PIATOK) o 21:00 hod.
Stretnutie výpravy v Nitre - o 22:15 (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
Odchod autobusu: 23.3.2018 (PIATOK) o 22:30 hod.
Stretnutie výpravy vo Zvolene - o 23:45 (železničná stanica)
Odchod autobusu: 23.3.2018 (PIATOK) o 23:59 hod.
Stretnutie výpravy v Košiciach -
Odchod autobusu:
24.3.2018 (SOBOTA) ráno o 3:45 (zástavka oproti OD Billa sídlisko KVP)
24.3.2018 (SOBOTA) ráno o 4:00 (zástavka OD KIK sídlisko Ťahanovce)
Predpokladaný príchod výpravy z turnaja bude 26.3.2018 (pondelok).
- Výška účastníckeho príspevku je 30 eur
!! Dôležité info !!!
Veľvyslanectvo Slovenskej republiky na Ukrajine informuje, že na základe uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny č. 917 zo dňa 11.7.2007 došlo k zmene podmienok vstupu a pobytu cudzincov na území Ukrajiny, ktoré sa dotýkajú aj občanov Slovenskej republiky. V zmysle uznesenia kabinetu ministrov Ukrajiny môžu občania štátov s bezvízovým režimom vstúpiť a zdržiavať sa na území Ukrajiny po 90 dní len raz za polrok (180 dní). V praxi to znamená, že bezvízový režim na dobu 90 dní môže občan Slovenskej republiky využiť v priebehu polroka iba jeden raz. Predchádzajúca právna úprava dovoľovala uplatňovať 90 dňový bezvízový pobyt pri každom novom vstupe na územie Ukrajiny, čo v praxi mnohí občania EÚ aj využívali. Nová právna úprava takýto postup pri vstupe a pobyte na území Ukrajiny už nepovoľuje.
Platnosť cestovného pasu nesmie byť kratšia ako 3 mesiace od skončenia cesty.