VÝSLEDKY
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Premier League - Antalya 2024
- 4.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 2. kolo
- Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2024
- Karate1 Youth League / Fujairah - UAE 2024 (1)
- COPENHAGEN OPEN 2024
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 1. kolo
- SeriesA - Larnaca 2024
- Zvolen Cup + M-SR SsZK 2024
- K1 Premier League - Paris 2024
- Orava Cup 2024
- Grand Prix Croatia 2024
- SeriesA - Athens 2024
- Memoriál M.Bozogáňa 2024
- Karate1 Youth League Venice/Taliansko 2023
- Majstrovstvá Slovenska 2023
- Karate1 SeriesA Matosinhos/Portugalsko 2023
- Majstrovstvá Slovenskej republiky družstiev detí, žiakov, dorastencov a juniorov 2023
- Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 2.kolo
- Hungarian Open Grand Prix 2023
- 1.kolo AKKB 2023/24
- LIVE STREAM - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 1. kolo
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo.
- Polish Open 2023
- VYNIKAJÚCE - 4 medaile pre Slovensko na svetovom pohári seniorov
- Croatian Karate Open 2023
- LION CUP 2023 - Luxembursko
- VYNIKAJÚCE výsledky našich reprezentantov na svetovom pohári mládeže v Mexiku
- Budapest Open 2023
- TV a YouTube vysielanie z K1 Premier League Dublin 2023
- Bijeljina Open 2023
- EUSA Combat Champhionships Zagreb 2023
- Úspechy našich reprezentav na SVETOVOM POHÁRI mládeže
- Karate1 Premier League / Fukuoka - Japonsko 2023
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Eurocup Zell am See 2023
- Karate1 Premier League / Rabat - Maroko 2023
- Karate Grand Prix Žilina 2023
- Výsledky a Fotogaléria TROPHY OF SERBIA - DANUBE CUP
- Trophy of Serbia - Danube Cup
- Svetový pohár mládeže - K1 Youth League /Španielsko 2023
- Výsledky a Fotogaléria Čačak/Srbsko 2023
- GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS
- III. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 3.kolo AKKB - Malacky
- II. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 2.kolo AKKB - Viničné
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023
- 33. HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2023
- Pohára SŠŠ v Banskej Bystrici - 3. ročník
- I. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- Zvolen CUP 2023
- ORAVA CUP 2023
- Grand Prix Croatia 2023 - U14, KADET
- Grand Prix Croatia 2023 - JUNIOR, U21, SENIOR
- Karate1 SeriesA Athens 2023
- 15. Memoriál Michala Bozogáňa
- Skvelé výsledky našich karatistov na svetovom pohári mládeže K1 a na Venice CUP
- M-SR U21 juniorov a dorastencov 2022
- Trstenský pohár
- Hungarian Open Grand Prix 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 2. kolo
- 1. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022/2023
- POLISH OPEN - 2022
- Euro Grand Prix - Pilsen
- FISU World Cup Combat 2022
- Karate1 Series A - KOÇAELI, TUR
- Karate Croatia Open 2022
- Slovenský pohár - 1.kolo
- Budapest Open 2022
- Banzai Cup Berlin 2022
- Karate1 Youth League - WKF U21 Cup, Porec/Chorvátsko 2022
- Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2022
- Eurocup 2022
- Trstenský pohár karate
- 3. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - RABAT 2022
- Majstrovstvá SR: juniori, dorastenci, ml. dorastenci
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo
- Karate1 Youth League Limassol 2022
- Karate1 Premier League Matosinhos (Oporto) POR
- 2. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE ZVOLEN CUP 2022
- Majstrovstvá SR: U21 / Seniorov
- Harasuto Cup 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1.kolo
- Karate Grand Prix Croatia 2022
- Hungarian Tatami Karate Cup 2022
- Karate 1 Premier League Fujairah/UAE 2022
- 2.ročník Sport Resort Slovenka Cup
- 2.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SR 2022
- Karate 1 Series A 2022 Pamplona/Španielsko
- Karate 1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- EURO GRAND PRIX - PILSEN 2021
- HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX 2021
- POLISH OPEN 2021
- Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
- Karate 1 Premier League Moskva/Rusko 2021
- Budapest Open 2021
- Karate 1 Youth League Istanbul/ Turecko 2021
- Raciansky strapec 2021
- Karate 1 Premier League Káhira/Egypt 2021
- Karate 1 Youth League/ WKF U12 & U21 CUP / Porec 2021
- Karate 1 Youth League Limassol 2021
- Karate1 Premier League/Lisbon, Portugal
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS - zhodnotenie
- AKKB - 1. ONLINE kolo Bratislavského pohára v karate – 2021
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS
- Ingrida Suchánková obsadila v Srbsku 1. miesto
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- II. kolo - VIDEOSÚŤAŽ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- II. kolo - VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - VIDEO SÚŤAŽ V KATA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - SALZBURG 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - DUBAI 2020
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo + KARATE AGILITY a M-SR V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ročných
- Orava cup 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - PARIS 2020
- GRAND PRIX CROATIA 2020
- 13.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- KARATE1 SERIES A - SANTIAGO 2020
- CENTRAL ENGLAND 7TH INTERNATIONAL OPEN
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV, U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MADRID 2019
- Memoriál Rudolfa Farmadína 30.11.2019
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo
- Hungarian Open GRAND PRIX - Saman Cup 2019
- XXII. ročník Trstenský pohár karate
- MS WTKA 2019 v karate a kobudo
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski_Brod
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MOSKVA 2019
- CROATIA OPEN
- Ľubovňa open cup 2019
- Pohár SNP v karate - 34. ročník
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo
- BUDAPEST OPEN 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - TOKYO 2019
- Svetový pohár mládeže - K1 YOUTH LEAGUE a WKF CUP - UMAG 2019
- AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2019
- K1 Series A - MONTREAL 2019
- Karate1 Series A - Istanbul 2019
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - LIMASSOL 2019
- Karate Grand Prix Žilina 2019
- Karate 1 Premier League - Rabat 2019
- 15. ročník MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2019
- Slovenský pohár detí a mládeže – 3. kolo, M-SR v kumite družstiev 10-11 r.
- AKKB 3. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 2. kolo
- Kachikan Cup 2019
- 2x BRONZ pre Slovensko na svetovom pohári v Rakúsku
- AKKB 2. kolo Bratislavského pohára v karate - Malacky 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo
- 29. ročník Karate Zvolen Cup 2019
- Oravský Pohár v Karate 2019
- 12.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- 28. Grand Prix Croatia
- SVETOVÝ POHÁR - Karate 1 Series A - Shanghai China 2018
- Majstrovstvá Slovenska - Trnava 2018
- Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 - 2. kolo
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov, juniorov, 1.kolo mládeže.
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - CANCUN-QUITANA ROO 2018
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2018
- Hungarian open 2018
- Karate1 Premier League - Tokyo 2018
- ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018
- 33.ročník Pohára SNP v Banskej Bystrici
- 26.ročník Popradského pohára
- 18th CROATIA OPEN
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Series A, Santiago, Chile 2018
- 1.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Otvorené M-ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov a U21
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Berlín 2018
- 7. ZAGREB KARATE CUP 2018
- Budapest open 2018
- Majstrovstvá SR Goju Ryu Karate
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2018
- 3.kolo AKKB - Bratislavský pohár karate
- Majstrovstvá ZsZK detí a 4. kolo Pohára
- Otvorené M-SsZK detí a žiakov, 3.kolo Stredoslov.pohár mládeže
- Eurocup 2018
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2018
- Majstrovstvá Slovenska seniorov 2018
- AKKB - 2.kolo
- M-SSHRKA
- LVIV CUP
- 3.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- M-ZsZK seniorov a 3.kolo Západoslovenského pohára
- 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- Orava Cup + Karate Ples
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín) (1)
- 28. ročník Karate Zvolen Cup 2018 („Otvorené“ M-SsZK karate mužov a žien pre rok 2018 „Otvorené“ 2.kolo SsZK pohár mládeže 2018)
- 11. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2018
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 7. ročník
- M-SR U21, juniorov, dorastencov, ml. dorastencov (jednotlivcov a družstiev) 2017
- NATIONS CUP - CROATIA
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 (1)
- POHÁR SNP v karate 2017
- 1.kolo ZsZK pohára
- 1.kolo AKKB
- Hungarian Open 2017
- Ľubovňa Open Cup 2017
- CROATIA OPEN 2017
- 1.kolo Slovenského pohára kadetov, juniorov, U21, Košice
- Memory Karate Cup, Slavonski Brod
- Budapest open 2017
- 6. Zagreb Karate Cup
- Majstrovstvá Goju-ryu karate 2017
- 13.Majstrovstvá SSHRKA
- INTERNATIONAL UNION CUP
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017
- 3.kolo AKKB - Viničné
- Grand Prix Žilina 2017
- 20.ročník Galanta Karate Cup
- 37th GRAND PRIX SLOVAKIA / 37. Veľká cena Slovenska v karate
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak
- Majstrovstvá SR seniorov 2017
- Mediálna prezentácia zo Slovenského pohára detí a mládeže - Stará Ľubovňa
- Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo (Stará Ľubovňa)
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Šurany)
- Orava cup 2017
- Zvolen cup 2017, M-SsZK seniorov 2017, SsZK pohár mládeže 2017
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín)
- 10. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2017
- 6. ročník Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Kachikan Cup 2016 + seminár s A.Nikulinom
- 1.kolo Slovenského pohára ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov a juniorov, 1. kolo SzZK mládeže 2016
- Hungarian Open 2016
- Pohár SNP - Banská Bystrica 2016
- Výsledky Memory Cup Slavonski Brod 2016
- 16th CROATIA OPEN 2016
- 5th Zagreb Karate Cup 2016
- 4. Majstrovstvá Európskej Shito ryu karate federácie
- Majstrovstvá Slovenska GOJU RYU KARATE
- 12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ, ŽIAKOV 2016
- 19. ročník GALANTA KARATE CUPU
- 25. ročník Popradského pohára v karate
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo (1)
- M-SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2016
- Golden Belt, Čačak/Srbsko 2016
- Naši priatelia na World Championships All Styles - Portugal
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2 . kolo
- 36th Grand Prix Slovakia
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo (1)
- Medaila pre SR na svetovom pohári vo Francúzsku
- 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov, 2. kolo SsZK pohára mládeže
- Grand Prix Croatia
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 5. ročník
- Majstrovstvá Slovenska ml.dorastencov, dorastencov, juniorov, U21
- 21st Hungarian Tatami Karate Cup
- Slovenský pohár ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo
- Otvorené M-SsZK kadetov a juniorov 2015 a 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2015
- COPA DE ESPAÑA 2015
- 2 cenné medaily pre SR na Svetovom pohári v Rakúsku
- 1. kolo Slovenského pohára U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
- 4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!
- Pohár SNP v karate, Európsky pohár univerzít
- Kachikan Cup 2015
- Croatia Open Karate 2015
- 18th Budapest open
- 4th Zagreb Karate Cup 2015
- 4th Zagreb Karate Cup 2015 - SENIORI TEAM
- Karate 1 Premier League Istanbul 2015
- 3rd European Shito Ryu Karate Federation Championships
- 19th SLOVAKIA YOUTH OPEN 2015
- !!! VÝSLEDKY !!! Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2015 - jednotlivcov, družstiev a karate agility
- 11. ročník MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- Seminár Seiwakai v Londýne
- 35th GRAND PRIX SLOVAKIA
- 44th GOLDEN BELT - Čačak (Srbsko)
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo
- 18. ročník Galantského karate cupu
- Grand Prix Žilina 2015 - otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov
- 11th WORLD HARASUTO CUP
- OPEN KEMPO WORLD CUP 2015 a 5º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2. kolo, výsledky
- Karate1 Premier League/Sharm El Sheikh, Egypt
- Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2015 výsledky
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov a SsZK pohár mládeže 2015
- International Open of Karate - Wasquehal 2015
- Karate1 Premier League / Open de Paris 2015
- 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2015
- Fotogaléria - sústredenie pred ME (kadeti, juniori, U21)
- Fotogaléria z M-SR v Trnave
- Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml. dorast, dorast, junior, U21 jednotl. a družstiev + Vianočný turnaj
- 2.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- M-SsZK cadet, junior, 1.kolo SsZK pohár mládeže, Pohár primátora mesta
- 24. ročník popradského pohára mládeže v karate
- 15-th Euro Grand Prix - Pilsen
- 1.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- Memory Karate Cup Slavonski Brod 2014
- Pohár SNP v karate 2014
- K1 Premier league Salzburg 2014
- CROATIA OPEN KARATE
- Karate1 Premier League / Hanau 2014
- 17th Budapest open 2014
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014
- Výsledky Austrian Junior Open 2014
- 18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
- 12th European karate Regions Championships, Izmir, Turkey
- Majstrovstvá Slovenska družstiev žiakov, dorastencov a juniorov
- Majstrovstvá Slovenska detí, žiakov a ml. dorast.
- 17.ročník "Galanta Karate Cup" Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí, žiakov, dorastencov a seniorov
- Slovenský pohár detí, žiakov a ml.dorast 3.kolo
- Výsledky WAC - ICKKF 2014, Portugalsko-Vagos
- Otvorené majstrovstvá SsZK
- 22. ročník Pohára SNP
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
POLISH OPEN 2021
Polish Open, Bielsko Biala / Poľsko
15.-17.10.2021
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Výsledky našich reprezentantov:
1. miesto - OKOLIČÁNYOVÁ REBEKA - KATA FEMALE 11Y
1. miesto - HYBENOVÁ HANA - KATA FEMALE 9Y
1. miesto - MULLER JURAJ - CADET KATA MALE
1. miesto - SUCHANKOVA INGRIDA - FEMALE KUMITE -61kg
1. miesto - HRCKA ROMAN - JUNIOR KATA MALE
1. miesto - BAGAEV MALIK - JUNIOR KUMITE MALE +76kg
1. miesto - CSIBA TIBOR - MASTER D KATA MALE
1. miesto - GAŠPAROVÁ JESIKA - U12 KUMITE FEMALE -35kg
1. miesto - KARATE KLUB SHIHAN POPRAD - U12 KUMITE TEAM FEMALE
1. miesto - KRNÁČOVÁ NATÁLIA - U14 KUMITE FEMALE -40kg
1. miesto - SIMUN MAREK - U21 KUMITE MALE -75kg
1. miesto - KÓSA TOMÁŠ - U21 KUMITE MALE +84kg
1. miesto - HRČKA ROMAN - UNDER 21 KATA MALE
2. miesto - BÁBEL BRANISLAV - KATA MALE 10Y
2. miesto - FINGERLAND ALEX - KATA MALE 8Y
2. miesto - HREBENÁR MAREK - KATA MALE 9Y
2. miesto - SLOVAK NATIONAL TEAM - FEMALE KATA TEAM
2. miesto - KOVAČIKOVÁ LUCIA - FEMALE KUMITE -50kg
2. miesto - HELFEROVÁ VERONIKA - JUNIOR KUMITE FEMALE -59kg
2. miesto - BAGAEV MALIK - JUNIOR KUMITE MALE - OPEN
2. miesto - HRCKA ROMAN - MALE KATA
2. miesto - IMRICH DOMINIK - MALE KUMITE -60kg
2. miesto - VALIGURČINOVÁ NATÁLIA - U10 KUMITE FEMALE -30kg
2. miesto - FIGA MARTIN - U10 KUMITE MALE -40kg
2. miesto - VARGOVA NATALIA - U21 KUMITE FEMALE -55kg
2. miesto - POLIAK JAKUB - U21 KUMITE MALE -84kg
2. miesto - ČERNICKÝ JURAJ - U21 KUMITE MALE +84kg
2. miesto - BORISOVÁ VANESSA - UNDER 14 KATA FEMALE
2. miesto - ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE PRIEVIDZA - UNDER 18 KATA TEAM FEMALE
3. miesto - KLEMPOVÁ LINDA - KATA FEMALE 10Y
3. miesto - KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA - KATA FEMALE 11Y
3. miesto - STUSKA SAMUEL - KATA MALE 11Y
3. miesto - MIŠEJOVÁ SIMONA - CADET KATA FEMALE
3. miesto - FILIP DENIS - CADET KATA MALE
3. miesto - JESENICOVA NINA - CADET KUMITE FEMALE -54kg
3. miesto - KALAMAROVÁ ALEXANDRA - CADET KUMITE FEMALE +54kg
3. miesto - KRAJAN TEO - CADET KUMITE MALE -63kg
3. miesto - KOVÁČ SIMON - CADET KUMITE MALE -70kg
3. miesto - MIKLOVICS DAMIAN - JUNIOR KATA MALE
3. miesto - KVASNICOVA NINA - JUNIOR KUMITE FEMALE -53kg
3. miesto - VÁCZY ANNA - JUNIOR KUMITE FEMALE +59kg
3. miesto - ŽBODÁK TIMOTEJ - JUNIOR KUMITE MALE - OPEN
3. miesto - SEČKÁR ŠIMON - JUNIOR KUMITE MALE -61kg
3. miesto - SZOLÁR PAVOL - MALE KATA
3. miesto - SIMUN MAREK - MALE KUMITE -75kg
3. miesto - RUMANOVSKÝ LUKÁŠ - U10 KUMITE MALE -30kg
3. miesto - SIMONIDES LUKÁŠ JÁN - U10 KUMITE MALE +40kg
3. miesto - HULINOVÁ EMA - U12 KUMITE FEMALE +40kg
3. miesto - GAŠPAR MARTIN - U12 KUMITE MALE -35kg
3. miesto - JANOVČÍK MAROŠ - U21 KUMITE MALE -75kg
3. miesto - TAKACOVA TEREZA - UNDER 21 KATA FEMALE
3. miesto - ŠTELCL ADAM - UNDER 21 KATA MALE
GRATULUJEME!!!
_________________________________________________________________
Reprezentanti, ktorí sú zaregistrovaní na Polish Open za SLOVAK NATIONAL TEAM -
treba potvrdiť svoju účasť do 05.10.2021 (UTOROK) na mail: office@karate.sk.
Súčasne pri potvrdení účasti treba uhradiť štartovné na účet SZK -
IBAN: SK61 1111 0000 0066 1721 0005,
do poznámky je potrebné uviesť: Názov klubu + mená pretekárov.
Štartovné je 35,00EUR na osobu na jednu kategóriu.
SZK následne za pretekárov zaplatí štartovné organizátorovi turnaja.
V prípade ak nepotvrdíte svoju účasť a neuhradíte štartovné za potvrdených pretekárov do 05.10.2021 (UTOROK) bude prihlásenie organizátorom turnaja vymazané.
BUDOKAN ZV - Školníková V. - kata juniorky, Szolár P. - kata seniori
Ekonóm TN - Predanócy L. - kata kadetky
IGLOW SNV - Krivda M. - kumite kadeti -52kg, Kešeľak D. - kumite juniori -76kg, Zimnikovalová Z. - kumite staršie juniorky U21 -61kg, Zimnikovalová Z. - kumite seniorky -61kg, Krivdová S. - kumite staršie juniorky U21 -68kg, Krivdová S. - kumite seniorky -68kg, Černický Ja. - kumite starší juniori U21 -67kg, Černický Ja. - kumite seniori -67kg, Janovčík M. - kumite starší juniori U21 -75kg, Janovčík M. - kumite seniori -75kg, Černický Ju. - kumite seniori +84kg, Černický Ju. - kumite starší juniori U21 +84kg, Imrich D. - kumite seniori -60kg
JUNIOR PREŠOV - Jalowiczorová V. - kumite kadetky -47kg
KATSUDO Sabinov - Šimčíková K. - kumite staršie juniorky U21 -50kg
KKK KE - Bukovič N. - kumite kadeti -57kg, Pirčák V. - kumite kadeti -63kg, Radoš Ľ. - kumite juniori -68kg, Pillárová V. - kumite seniorky -61kg
MP Brezno - Ťažká L. - kumite seniorky -61kg
UPJŠ KE - Váczy A. - kumite juniorky +59kg, Papp Z. - kumite juniori -61kg, Bugoš A. - kumite starší juniori U21 -60kg, Bugoš A. - kumite seniori -60kg
Taiyo Kolárovo - Jóba A. - kumite seniori +84kg
KK Tekdan - Bačíková Ľ. - kate seniorky, Vaňová V. - kata U21 staršie juniorky, Merašická N. - kata seniorky
KK Žilina - Králik T. - kumite kadeti -70kg, Kočuta M. - kumite juniori -61kg, Labuda J. - kumite juniori +76kg, Pevalová M. - kumite staršie juniorky U21 -61kg, Hrnková S. - kumite seniorky -61kg, Pechota J. - kumite kadeti -52kg
MŠK Žiar n/Hronom - Jelžová N. - kumite seniorky +68kg, Rajčanová N. - kumite staršie juniorky U21 -50kg, Vanka Z. - kumite starší juniori U21 -84kg, Vanka Z. - kumite seniori -84kg
Spartak Myjava - Štetina J. - kumite starší juniori U21 -75kg, Štetina J. - kumite seniori -75kg
CMK BB - Maňko J. kumite juniori -61kg, Šnírerová S. - kumite kadetky -54kg
Farmex NR - Balciarová D. - kata seniorky, Mečír L. - kumite kadeti -52kg, Turaz L. - kumite kadeti +70kg, Kósa T. - kumite starší juniori U21 +84kg, Kósa T. - kumite seniori +84kg, Pálinkášová L. - kumite staršie juniorky U21 -61kg, Hóková E. - kumite juniorky +59kg, Kunik D. - kumite starší juniori U21 -67kg, Pavlák M. - kumite starší juniori U21 -75kg
Športová škola karate - Gamová N. - kata juniorky
TJ Metropol KE - Štelcl A. - kata starší juniori U21
Kachi NR - Müller J. - kata kadeti, Baková R. - kumite juniorky -53kg, Majba J. - kumite kadeti -57kg
Real TN - Kadlecajová V. - kata kadetky, Hrnčáriková M. - kata juniorky, Kňazovčíková N. - kata juniorky Rapid BA - Kodaj S. - kata juniori, Bohunický L. - kumite kadeti +70kg, Schlettová D. - kumite staršie juniorky U21 -55kg, Schlettová D. - kumite seniorky -55kg, Bohunický D. - kumite starší juniori U21 -84kg, Gyurík A. - kumite seniori -84kg, Lieskovský M. - kumite seniori -75kg |
V dňoch 15.-17.10.2021 sa bude konať turnaj Polish Open 2021, ktorý je pre reprezentantov v kata a kumite (seniori) zaradený ako nominačný na Majstrovstvá sveta seniorov 2021 v Dubaji a pre reprezentantov v kata a kumite (kadeti, juniori, U21) je zaradený ako nominačný na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2022 v Prahe.
Prihlásenie na turnaj (pretekár sa registruje cez klub), organizácia výjazdu ako aj ostatné náklady (štartovné) si hradí každý účastník sám, resp. na klubovej úrovni.
!!! POZOR !!!
Limit na prihlásenie je 1600 !!!
Na sportdata je väčšina z Vás už zaregistrovaných za Slovak National Team (kvôli rezerve počtu prihlásení).
Aj napriek tomu sa každý reprezentant registruje za svoj klub a následne mu bude prihlásenie za Slovak National Team vymazané.
Registrácia:
Aktualizované informácie od organizátora turnaja:
Taking into consideration several requests from National Teams, we will keep Seniors Female/Male Kumite open categories on Saturday and Kumite Cadets will take place on Sunday.
Below you can find the updated schedule:
https://www.sportdata.org/karate/dtm_timetables/5682.html
Please note that for the following kumite categories weigh-in is mandatory: U14, Cadets, Juniors, U21, Seniors. Weigh-in will take place in the Venue on Friday from 3pm to 8 pm, on Saturday from 7 am and on Sunday from 8 am. After passing the weight control each participant will get a stamp on the accreditation. Those athletes who don't pass the weigh-in will not be able to compete!
The following weight tolerances are allowed:
1. 1.0 kg. - all categories up to and including U14;
2. 1,5 kg. - all categories from U16 upwards.
We will change the time of the following categories: Cadet Male/Female Kumite and Junior Male/Female Open and Senior Female/Male Open Kumite - these categories will be held on Sunday 17th of October.
All other categories will take place without any changes.
We encourage you to check the timetable available online at:
https://www.sportdata.org/karate/dtm_timetables/5682.html
In order to ensure that all interested athletes can take part in the competition, we ask clubs that have not yet paid the entry fee, to complete the transaction by online payment or bank transfer until the 8th of October. Those clubs that do not have the possibility to pay online are asked to contact the organizer to arrange another form of payment.
All unpaid entries will be removed from the system on 9th October.