KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Banzai Cup Berlin 2022

International Banzai-Cup Berlin 2022

 

V termíne 03. septembra 2022 sa koná turnaj International Banzai-Cup Berlin 2022, ktorý je zaradený v pláne prípravy na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21 2022 v Turecku.

https://www.karate.sk/1750/plan-pripravy-na-majstrovstva-sveta-kadetov-juniorov-u21-2022

 

Nominovaní reprezentanti svoju účasť, alebo v prípade svojej neúčasti, treba písomne nahlásiť do 26.07.2022 (UTOROK) na office@karate.sk, spôsobom:

meno / priezvisko - kategória - potvrdenie účasti / neúčasti

BULLETIN turnaja:

https://www.sportdata.org/karate/set-online/popup_main.php?popup_action=uploads&vernr=6209&ver_info_action=info#a_eventhead

POZOR !!! LIMIT prihlásení na turnaj je 1200 !!!

 

 

 

!!! Všetci nominovaní reprezentanti - treba nahlásiť miesto nástupu do autobusu najneskôr do 5.8.2022 (PIATOK) na mail: office@karate.sk !!!

 

Autobus zo stredného SR:
Trasa:
Banská Bystrica - Nitra - Bratislava / Berlín


Autobus z východného SR:
Trasa:
Košice - Prešov - Levoča (Shell pumpa , pri tunely Šibenik) - Poprad - Liptovský Mikuláš - Žilina / Berlín

 

 

 

 

NOMINOVANÍ REPREZENTANTI:

 

Kata kadetky: Borisová V. (Slovšport TT), Kadlecajová V. (Ekonóm TN), Mrázová R. (Rapid BA)

Kata kadeti: Gyulaffy P. (ŠŠK BA), Muller J. (Kachi NR), Nedoroščík D. (Shihan PO)

 

Kata juniorky: Gamová N. (ŠŠK), Školníková V. (Budokan ZV)

Kata juniori: Kodaj S. (Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)

 

Kata U21 ženy: Čukanová M. (Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA)

Kata U21 muži: Hrčka R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (Metropol KE)

 

Kumite kadetky:

-47 kg: Blizmanová D. (Katsudo Sabinov), Jalowiczorová V. (Junior Prešov)

-54 kg: Jeseničová N. (Tornado), Malá L. (CMK BB), Rumanovská Z. (CMK BB), Zeumerová A. (Kachi NR)

+54 kg: Chrastinová P. (KK Mugen)

 

Kumite kadeti:

-52 kg: Cséfalvay P. (Real TN), Chrenko J. (CMK BB), Laci M. (Junior Prešov), Pechota J. (KK Žilina)

-57 kg: Antoš D. (Iglow SNV), Krivda M. (Iglow SNV)

-63 kg: Broďani A. (KK Žilina), Ivančík O. (Slovšport TT), Kurčina E. (KK Papradno), Majba J. (Kachi NR)

-70 kg: Kostelný L. (Real TN), Turčaník R. (Torade LM)

+70 kg: Bohunický L. (Rapid BA), Králik T. (KK Žilina)

 

Kumite juniorky:

-48 kg: Hlavačková B. (Kachi NR), Mináriková S. (Tornado)
-53 kg:
Baková R. (Kachi NR), Kvasnicová N. (Tornado)

-59 kg: Helferová V. (Farmex NR), Luptáková N. L. (CMK BB), Polónyová B. (CMK BB), Šnírerová S. (CMK BB)

+59 kg: Dvorská L. (CMK BB), Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Ozsvaldová L. (CMK BB), Váczy A. (UPJŠ KE)

 

Kumite juniori:

-55 kg: Čonka M. (Junior Prešov), Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)

-61 kg: Sečkár Š. (CMK BB)

-68 kg: Duchovič D. (Kachi NR), Kováč S. (CMK BB), Maňko J. (CMK BB), Papp Z. (UPJŠ KE)

-76 kg: Pirčák V. (KKK KE), Radoš Ľ. (KKK KE)

+76 kg: Antoš V. (Iglow SNV), Labuda J. (KK Žilina)

 

Kumite U21 ženy:

-50 kg: Mrázová L. (Ekonóm TN), Schletová D. (Rapid BA), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)

-55 kg: Vargová N. (Imperium NR), Vlasáková A. (Ekonóm TN)

-61 kg: Pevalová M. (KK Žilina)

-68 kg: Krivdová S. (Iglow SNV)

+68 kg: Bakyová Z. (Imperium NR)

 

Kumite U21 muži:

-60 kg: Bugoš A. (UPJŠ KE), Čiaky M. (CMK BB),

-67 kg: Černický J. (Iglow SNV), Štetina J. (Spartak Myjava), Žbodák T. (ŠŠK BA)

-75 kg: Janovčík M. (Iglow SNV), Masaryk S. (ŠŠK BA)

-84 kg: Bohunický D. (Rapid BA), Kešeľak D. (Iglow SNV), Poliak J. (CMK BB), Prievozník Š. (ŠŠK BA)

+84 kg: Bagaev M. (ŠŠK BA), Černický J. (Iglow SNV), Szabó K. (Imperium NR), Turčaník M. (Torade LM)

 

Organizačné informácie: info budú doplnené

 

Predpokladaný návrat z turnaja je v nedeľu 04.09.2022 v ranných hodinách.

 

Organizačné informácie budú priebežne doplnené.