________________________________________________________

3.miesto

Kumite seniorky - 61 kg: Ingrida Suchánková

počet pretekárov v kategórii: 29

V 1.kole vyhrala 1:0 s AAKERMAN S. L. (DEN), v 2.kole vyhrala 4:0 s NILSSON A. J. (SWE), v 3.kole vyhrala 8:7 s ANGELUCCI G. (ITA), v 4.kole v boji o postup do finále prehrala 0:1 s RISTIC T. (SLO). V boji o bronzovú medailu vyhrala 4:3 s KANAY A. (KAZ). a obsadila tak 3.miesto.

GRATULUJEME !!!

3.miesto

Kata team ženy: Bačíková-Merašická-Vaňová

počet družstiev v kategórii: 8

Z 1.kola postúpili do 2.kola s tretím najvyšším bodovým hodnotením za kata PAIKU. V boji o bronzovú medailu vyhrali s kata ANAN nad družstvom z Maroca a obsadili tak 3.miesto.

5.miesto

Kumite seniori - 75 kg: Dávid Podsklan

počet pretekárov v kategórii: 25

V 1.kole vyhral 2:0 s FILON A. (BLR), v 2.kole vyhral s BOTOS B. (HUN), v 3.kole vyhral 5:2 s FAHSSI O. (MAR), v 4.kole v boji o postup do finále prehral s DE VIVO D. (ITA). V nedeľu nastúpi Dávid v boji o bronzovú medailu prehral 1:4 s MAMEDOV A. (RUS) a obsadil tak 5.miesto.

GRATULUJEME!!!

7.miesto

Kumite seniori - 84 kg: Adi Gyurík

počet pretekárov v kategórii: 32

V 1.kole vyhral 4:1 s RAMADAN M. (EGY), v 2.kole prehral 6:8 s ECH-CHAABI N. (MAR). V repasáži vyhral v 1.kole s KVESIC I. (CRO), v 2.kole prehral 0:3 s ISAKAU A. (BLR) a obsadil tak konečné 7. miesto.

9.miesto

Kumite seniorky - 61 kg: Sarah Hrnková

V 1.kole prehrala 3:9 s CHUPINA ANASTASIYA (RUS). V repasáži prehrala 2:9 s CHAJAI FATIMA-ZAHRA (MAR) a obsadila tak konečné 9. miesto.

11.miesto

Kata seniorky: Jana Vaňušaniková

počet pretekárov v kategórii: 35

V 1.kole získala 23,48 bodov za kata PAPUREN a postúpila do 2.kola. V 2.kole získala 23,3 bodov za kata CHATANYARA KUSHANKU a obsadila tak 11. miesto.

17.miesto

Kata seniori: Pavol Szolár

počet pretekárov v kategórii: 33

V 1.kole získal 23,54 bodov za kata ANAN DAI.

21.miesto

Kata seniorky: Dorota Balciarová

V 1.kole získala 22,6 bodov za kata PAPUREN.

21.miesto

Kata seniori: Julian Enrik Smoliga

V 1.kole získal 23,38 bodov za kata ANAN DAI.

25.miesto

Kata seniori: Adam Štelcl

V 1.kole získal 21,86 bodov za kata PAPUREN.

29.miesto

Kata seniori: Roman Hrčka

V 1.kole získal 22,38 bodov za kata PAPUREN.

Kumite seniorky -50 kg: Lucia Kováčiková

V 1.kole prehrala na vlajky 2:2 s PEHAR JELENA (CRO).

Kumite seniorky -50 kg: Kristína Šimčíková

V 1.kole prehrala 0:8 s SALAZAR YORGELIS (VEN).

Kumite seniorky -50 kg: Tereza Spálová

V 1.kole prehrala 0:0 na vlajky s DEPTA MARIA (POL).

Kumite seniorky -50 kg: Dominika Veisová

V 1.kole prehrala 0:2 s TSUKII JUNNA (PHI).

Kumite seniorky -55 kg: Hana Kuklová

počet pretekárov v kategórii: 23

V 1.kole vyhrala 2:1 s MUIZNIECE MARIJA_LUIZE (LAT), v 2.kole prehrala 0:2 s WARLING JENNIFER (LUX).

Kumite seniorky -55 kg: Zuzana Schwartzová

1.kolo FREE, v 2.kole prehrala 0:1 s BUSA LORENA (ITA).

Kumite seniorky -61 kg: Zoja Zimnikovalová

V 1.kole prehrala 0:3 s GOLUBEVA VALERIIA (RUS).

Kumite seniorky -68 kg: Miroslava Kopúňová

počet pretekárov v kategórii: 30

V 1.kole prehrala 2:8 s HILTON ANDRINE (NOR).

Kumite seniorky -68 kg: Sára Krivdová

V 1.kole vyhrala 2:0 s LEMESH KSENIYA (BLR), v 2.kole prehrala 0:1 s ZARETSKA IRINA (AZE).

Kumite seniorky +68 kg: Dominika Tatárová

počet pretekárov v kategórii: 36

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 2:0 s ZYABKINA TATYANA (RUS), v 3.kole prehrala s SAITO AYAKA (JPN).

Kumite seniori - 60 kg: Dominik Imrich

počet pretekárov v kategórii: 28

V 1.kole prehral 0:1 s LI EN BOK (RUS).

Kumite seniori - 67 kg: Matej Homola

1.kolo FREE, v 2.kole prehral 0:1 s AMIRALI DIDAR (KAZ).

Kumite seniori - 75 kg: Jakub Štetina

V 1.kole prehral 0:5 s ZHANGBYR BEIBARYS (KAZ).

Kumite seniori - 84 kg: Maroš Janovčík

V 1.kole prehral 4:6 s MOHAMED OMAR_ASHRAF (EGY).

Kumite seniori - 84 kg: Tomáš Kósa

V 1.kole vyhral 2:0 s CIANI MICHELE (ITA) a v 2.kole prehral 0:3 s ABDULLAYEV PANAH (AZE).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vzhľadom na nepredvídateľnú situáciu ohľadne pandémie COVID-19 a s tým spojené komplikácie a obmedzenia pri organizovaní účasti na tomto turnaji, bude postup pri zabezpečení účasti nasledovný:

Všetkým reprezentantom, ktorí nie sú zaočkovaní doporučujeme absolvovať očkovanie,

viď možnosť očkovania v nasledovnom odkaze:

nakoľko doklad o zaočkovaní môže byť podmienkou účasti a rovnako podmienkou na vyhnutie sa povinnej karanténe po návrate do SR.

1. Dopravu a ubytovanie si každý organizuje samostatne - individuálne, alebo na klubovej úrovni.

2. Na vyžiadanie zabezpečuje SZK registráciu v 1. a v 2. fáze - pretekári v Top 50 vo WKF Rankingu (termín na podanie žiadosti o prihlásenie zo strany SZK je potrebné poslať najneskôr do 23.8.2021 - pondelok na mail: macko@karate.sk).

Aktuálny WKF Ranking k 1.8.2021:

3. Reprezentanti prihlásení v 3. fáze sa registrujú individuálne.

POZOR !!!

V 3. fáze sa môžu prihlasovať pretekári v Top 200 vo WKF Rankingu platného k 1.8.2021 (limit na 1 kategóriu je max. 64 súťažiacich).

4. Reprezentanti, ktorí sa turnaja zúčastnia samostatne majú možnosť požiadať o refundáciu svojich nákladov.

- členovia TOPtímu - 100 % náklady na turnaj budú hradené z TOPtímových prostriedkov reprezentanta

Ostatní reprezentanti podľa postavenia vo WKF Rankingu:
- do 32. miesta v Rankingu - SZK hradí 100 % nákladov reprezentanta
- od 32 - do 200. miesta v Rankingu - SZK hradí min. 50 % nákladov reprezentanta (ak táto podpora nebude z rozhodnutia VV zvýšená)

5. Turnaj je podporovaný zo strany SZK zabezpečením trénerskej podpory.

6. Turnaj je zaradený v pláne prípravy na MS seniorov 2021 (ak by došlo k zhoršeniu pandemickej situácie, môže byť plán prípravy zmenený).