KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Golden Belt Zlatni Pojas 2024

GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS 2024

Čačak / Srbsko

23. - 24. marec 2024

 

Výsledky našich reprezentantov - DRAWS

 

1.miesto -CADET CLASS A KUMITE -57kg- PLICHTA B. (KKK KE)

1.miesto -CADET CLASS A KUMITE -70kg- FOLTÍN M. (ŠŠK BA)

1.miesto -CADET CLASS B KUMITE -54kg- KÚTNIKOVÁ D. (KK Dolný Kubín)

1.miesto -JUNIOR KUMITE -48kg- JALOWICZOROVÁ V. (Junior Prešov)

1.miesto -JUNIOR KUMITE -59kg- ZEUMEROVÁ A. (Kachi NR)    

1.miesto -JUNIOR KUMITE +76kg- BOHUNICKÝ L. (Rapid BA)

1.miesto -U21 KATA- HRČKA R. (ŠŠK BA)

1.miesto -U21 KUMITE -68kg- POLÓNYOVÁ B. (CMK BB)

1.miesto -SENIOR KATA- ČUKANOVÁ M. (Rapid BA)

1.miesto -SENIOR KATA- HRČKA R. (ŠŠK BA)

                                        

---------------------------------------------------------------------------

 

Bulletin turnaja

 

Slovenský zväz karate organizuje výjazd na turnaj v Srbsku pre kategórie KATA, KUMITE - kadet, junior, U21, senior.

 

Turnaj je zaradený

v Pláne prípravy na Majstrovstvá Európy seniorov 2024 Zadar/Chorvátsko.

https://www.karate.sk/1963/plan-pripravy-na-me-seniorov-2024

a

v Pláne prípravy na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21 2024 Benátky/Taliansko.

https://www.karate.sk/1990/ksr-navrhnuty-predbezny-plan-pripravy-na-ms-2024

 

Organizačné informácie budú priebežne doplnené (odchod autobusu, ubytovanie..., ktoré zabezpečuje SZK)

 

Organizačné informácie:

 

Program turnaja:

 

Sobota 23.3.2024 - kata/kumite seniori + výber U21 v seniorských kategóriach

Nedeľa 24.3.2024 - kata/kumite kadet, junior, U21

 

Odchod 1 autobusu 22.3.2023 (PIATOK)

výber U21, seniori

 

- v Banskej Bystrici - 5:45 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (Strieborné námestie)

6:00 hod. - odchod autobusu

- v Nitre - 7:15 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

7:30 - odchod autobusu

- v Bratislave - 8:15 hod. stretnutie reprezentantov (Dom Športu, Junácka 6 - na parkovisku zo strany Polusu)

8:30 - odchod autobusu

 

- podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (23.3.2024), ako aj cestovné poistenie na dni (22. - 24.3.2024) - platí pre seniorov

- podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (23. - 24.3.2024), ako aj cestovné poistenie na dni (22. - 25.3.2024) - platí pre výber U21

 

ZOZNAM reprezentantov - s nástupom do autobusu

V prípade zmeny treba zaslať info na office@karate.sk

 

 

Odchod 2 autobusu 23.3.2023 (SOBOTA) - v skorých ranných hodinách - info bude doplnené

kadeti, juniori a na ceste späť aj U21

 

- v Nitre - 6:00 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)

6:15 - odchod autobusu

- v Bratislave - 7:15 hod. stretnutie reprezentantov (Dom Športu, Junácka 6 - na parkovisku zo strany Polusu)

7:30 - odchod autobusu

 

- podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja (24.3.2024), ako aj cestovné poistenie na dni (23. - 25.3.2024) - platí pre kadetov, juniorov, U21

 

ZOZNAM reprezentantov - s nástupom do autobusu

V prípade zmeny treba zaslať info na office@karate.sk

 

Príspevok reprezentanta na turnaj je 50 eur, ktorý treba uhradiť do 20.3.2024 - STREDA na účet SZK:

 

Bankové spojenie: UniCredit Bank a.s., Bratislava
Číslo účtu: SK61 1111 0000 0066 1721 0005
Var. Symbol: 220324

Poznámka: Golden Belt Čačak 2024 - meno reprezentanta

 

Príspevok reprezentanta neplatí pre reprezentantov, ktorí ho majú hradený zo Slovenského zväzu karate.

Sú to reprezentanti, ktorí získali v roku 2024 medailové umiestnenie na ME, alebo MS.

 

Pri odchode výpravy sa bude treba trénerom preukázať:

 

- platným cestovným pasom/občianskym preukazom

- Splnomocnenie na cestu do zahraničia - platí pre reprezentantov mladších ako 18 rokov

 

splnomocnenie dieťa_SVK

splnomocnenie dieťa_ENG 

 

https://www.mzv.sk/sluzby/ak-cestujete-do-zahranicia/cestovanie-s-detmi

 

!!! POZOR !!!

 

Do Srbska JE POTREBNÉ mať SPLNOMOCNENIE od OBIDVOCH RODIČOV, overené NOTÁROM !!!

 

Srbsko

https://www.mzv.sk/web/sk/srbsko

Pokiaľ maloleté osoby cestujú do Srbska s jedným z rodičov, potrebné je pri vstupe do Srbska predložiť notárom overenú plnú moc druhého rodiča (overený podpis), prípadne ak cestujú s treťou osobou, notárom overenú plnú moc oboch rodičov alebo opatrovníka/pestúna. Plná moc môže byť napísaná v slovenskom jazyku.

Občania Slovenskej republiky (vrátane detí) musia mať pri vstupe do Srbska platný cestovný pas alebo platný občiansky preukaz.

 

Maďarsko

https://www.mzv.sk/web/sk/madarsko

Deti do 15 rokov môžu vstupovať na územie Maďarska s platným cestovným pasom, alebo občianskym preukazom. Ak maloleté dieťa cestuje samé, alebo v sprievode iných dospelých osôb, ako rodičov, odporúčame mať splnomocnenie podpísané zákonným zástupcom/zástupcami v anglickom jazyku (overené notárom).

 

Reprezentanti

(kadeti, juniori) ktorí odchádzajú do Srbska autobusom v sobotu 23.3.2024 splnomocňujú trénera J.Kalčoka:

údaje na trénera

 

Reprezentanti:

- je potrebné splnomocniť trénera - info bude doplnené

údaje na trénera

 

Reprezentanti:

- je potrebné splnomocniť trénera - info bude doplnené

údaje na trénera

 

 

 

Nominácia reprezentantov:

 

!!! Účasť/neúčasť nominovaných reprezentantov treba PÍSOMNE potvrdiť najneskôr do 8.3.2024 (piatok) do 12:00 hod. na mail: office@karate.sk,

kde je zároveň potrebné potvrdiť aj svoju hmotnostnú kategóriu !!!

 

 

(podľa bulletinu ročníky 2011, 2010, 2009)

Kata kadetky: Kiššková K. (Shihan PO)

Kata kadeti: Gendeš D. (ŠŠK BA)

 

(podľa bulletinu ročníky 2009, 2008, 2007)

Kata juniori: Muller J. (Kachi NR), Nedoroščák D. (Shihan PO)

Kata juniorky: Fialková S. (Triumph Šurany), Mrázová R. (Rapid BA)

 

(podľa bulletinu ročníky 2007, 2006, 2005, 2004)

Kata U21: Gamová N. (ŠŠK BA), Mišejová S. (ŠŠK Prievidza)

Kata U21: Denis F. (Rapid BA), Hrčka R. (ŠŠK BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)

 

(podľa bulletinu ročníky 2008 a starší)

Kata seniorky: Čukanová M. (Rapid BA), Vaňušaniková J. (ŠŠK BA)

Kata senior: Hrčka R. (ŠŠK BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)

 

Kumite kadetky

(podľa bulletinu ročníky 2011, 2010, 2009)

- Mierna A. (KK Mugen), Streicherová R. (Kumade TO), Ševčíková V. (Tornado)
- Gašparová J. (KK Mugen), Halecká S. (Junior Prešov), Ilavská K. (Farmex NR)
- Hulinová E. (KK Detva), Turoczyová (ŠŠK BA), Zelmanová A. (KK Krupina)
- Gubová K. (KKK KE)


Kumite kadeti

(podľa bulletinu ročníky 2011, 2010, 2009)

- Chrenko S. (CMK BB), Doncs E. (ŠŠK BA), Koval D. (ŠŠK BA), Pirčák R. (KKK KE)
- Dado A. (CMK BB), Plichta B. (KKKKE)
- Kvasnica M. (Tornado)
- Foltín M. (ŠŠK BA), Mitrík R. (Union KE)

 

Kumite juniorky

(podľa bulletinu ročníky 2009, 2008, 2007)

- Jalowiczorová V. (Junior Prešov)

- Malá L. (CMK BB)
- Jeseničová N. (Tornado), Zeumerová A. (Kachi NR)
- Rumanovská Z. (CMK BB), Šoltésová V. (MŠK Žiar n/Hronom)
- Chrastinová P. (KK Mugen), Rigo R. (Taiyo Kolárovo)


Kumite juniori

(podľa bulletinu ročníky 2009, 2008, 2007)

- Cséfalvay Pe. (Real TN), Cséfalvay P. (Real TN),
- Chrenko J. (CMK BB), Páleš R. (Kumade TO)
- Kostelný L. (Real TN)
- Králik T. (CMK BB), Sáraz M. (Kachi NR), Turčaník R. (CMK BB)
- Bohunický L. (Rapid BA), Gočík T. (Union KE)

 

Kumite U21 st.juniorky

(podľa bulletinu ročníky 2007, 2006, 2005, 2004)

- Mrázová L (Ekonóm TN)
- Kvasnicová N. (Tornado)
- Váczy A. (ŠŠK BA), Luptáková N. L. (CMK BB)
- Polónyová B. (CMK BB), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom)
- Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Snopková V. (KK Žilina)

 

Kumite U21 st.juniori

(podľa bulletinu ročníky 2007, 2006, 2005, 2004)

- Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)
- Kováč S. (CMK BB)
- Pirčák V. (KKK KE), , Čiaky M. (CMK BB), Sečkár Š. (CMK BB)
- Bohunický D. (Rapid BA), Prievozník Š. (ŠŠK BA)

 

(podľa bulletinu ročníky v kumite 2007 a starší)
Kumite seniorky -50 kg: Mrázová L (Ekonóm TN), Vargová N. (Farmex NR)
Kumite seniorky -55 kg: Kvasnicová N. (Tornado)
Kumite seniorky -61 kg: Suchánková I. (Ekonóm TN), Váczy A. (ŠŠK BA)
Kumite seniorky -68 kg: Krivdová S. (CMK BB), Polónyová B. (CMK BB),
Kumite seniorky +68 kg: Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Snopková V. (KK Žilina), Tatárová D. (CMK BB)

 

(podľa bulletinu ročníky v kumite 2007 a starší)
Kumite seniori -60 kg:
Bugoš A. (UPJŠ KE), Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom), Imrich D. (Rapid BA)
Kumite seniori -67 kg: Homola M. (Farmex NR)
Kumite seniori -75 kg: Čiaky M. (CMK BB), Janovčík M. (Iglow SNV), Maňko J. (CMK BB), Podsklan D. (Farmex NR), Sečkár Š. (CMK BB), Štetina J. (Rapid BA)
Kumite seniori -84 kg: Bohunický D. (Rapid BA), Poliak J. (CMK BB), Prievozník Š. (ŠŠK BA), Smoliga J.E. (Rapid BA)
Kumite seniori +84 kg: Kósa T. (Rapid BA)