VÝSLEDKY
- Golden Belt Zlatni Pojas 2024
- 2.kolo AKKB
- K1 Premier League - Antalya 2024
- 4.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 2. kolo
- Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev 2024
- Karate1 Youth League / Fujairah - UAE 2024 (1)
- COPENHAGEN OPEN 2024
- Slovenský pohár detí a žiakov v agility, kata, kumite jednotlivcov - 1. kolo
- SeriesA - Larnaca 2024
- Zvolen Cup + M-SR SsZK 2024
- K1 Premier League - Paris 2024
- Orava Cup 2024
- Grand Prix Croatia 2024
- SeriesA - Athens 2024
- Memoriál M.Bozogáňa 2024
- Karate1 Youth League Venice/Taliansko 2023
- Majstrovstvá Slovenska 2023
- Karate1 SeriesA Matosinhos/Portugalsko 2023
- Majstrovstvá Slovenskej republiky družstiev detí, žiakov, dorastencov a juniorov 2023
- Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 2.kolo
- Hungarian Open Grand Prix 2023
- 1.kolo AKKB 2023/24
- LIVE STREAM - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml.dorastencov - 1. kolo
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo.
- Polish Open 2023
- VYNIKAJÚCE - 4 medaile pre Slovensko na svetovom pohári seniorov
- Croatian Karate Open 2023
- LION CUP 2023 - Luxembursko
- VYNIKAJÚCE výsledky našich reprezentantov na svetovom pohári mládeže v Mexiku
- Budapest Open 2023
- TV a YouTube vysielanie z K1 Premier League Dublin 2023
- Bijeljina Open 2023
- EUSA Combat Champhionships Zagreb 2023
- Úspechy našich reprezentav na SVETOVOM POHÁRI mládeže
- Karate1 Premier League / Fukuoka - Japonsko 2023
- Majstrovstvá GOJU RYU KARATE a 1. Majstrovstvá SR v KOBUDO
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV
- Eurocup Zell am See 2023
- Karate1 Premier League / Rabat - Maroko 2023
- Karate Grand Prix Žilina 2023
- Výsledky a Fotogaléria TROPHY OF SERBIA - DANUBE CUP
- Trophy of Serbia - Danube Cup
- Svetový pohár mládeže - K1 Youth League /Španielsko 2023
- Výsledky a Fotogaléria Čačak/Srbsko 2023
- GOLDEN BELT - ZLATNI POJAS
- III. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 3.kolo AKKB - Malacky
- II. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- 2.kolo AKKB - Viničné
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV JEDNOTLIVCOV 2023
- 33. HUNGARIAN TATAMI KARATE CUP 2023
- Pohára SŠŠ v Banskej Bystrici - 3. ročník
- I. kolo SP detí a žiakov jednotlivcov
- Zvolen CUP 2023
- ORAVA CUP 2023
- Grand Prix Croatia 2023 - U14, KADET
- Grand Prix Croatia 2023 - JUNIOR, U21, SENIOR
- Karate1 SeriesA Athens 2023
- 15. Memoriál Michala Bozogáňa
- Skvelé výsledky našich karatistov na svetovom pohári mládeže K1 a na Venice CUP
- M-SR U21 juniorov a dorastencov 2022
- Trstenský pohár
- Hungarian Open Grand Prix 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV 2. kolo
- 1. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022/2023
- POLISH OPEN - 2022
- Euro Grand Prix - Pilsen
- FISU World Cup Combat 2022
- Karate1 Series A - KOÇAELI, TUR
- Karate Croatia Open 2022
- Slovenský pohár - 1.kolo
- Budapest Open 2022
- Banzai Cup Berlin 2022
- Karate1 Youth League - WKF U21 Cup, Porec/Chorvátsko 2022
- Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov 2022
- Eurocup 2022
- Trstenský pohár karate
- 3. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - RABAT 2022
- Majstrovstvá SR: juniori, dorastenci, ml. dorastenci
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2.kolo
- Karate1 Youth League Limassol 2022
- Karate1 Premier League Matosinhos (Oporto) POR
- 2. kolo Bratislavského pohára v karate - 2022
- KARATE ZVOLEN CUP 2022
- Majstrovstvá SR: U21 / Seniorov
- Harasuto Cup 2022
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1.kolo
- Karate Grand Prix Croatia 2022
- Hungarian Tatami Karate Cup 2022
- Karate 1 Premier League Fujairah/UAE 2022
- 2.ročník Sport Resort Slovenka Cup
- 2.ročník pohára SŠŠ v Banskej Bystrici v karate
- ZIMNÁ UNIVERZIÁDA SR 2022
- Karate 1 Series A 2022 Pamplona/Španielsko
- Karate 1 Youth League Venice/Taliansko 2021
- EURO GRAND PRIX - PILSEN 2021
- HUNGARIAN OPEN GRAND PRIX 2021
- POLISH OPEN 2021
- Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
- Karate 1 Premier League Moskva/Rusko 2021
- Budapest Open 2021
- Karate 1 Youth League Istanbul/ Turecko 2021
- Raciansky strapec 2021
- Karate 1 Premier League Káhira/Egypt 2021
- Karate 1 Youth League/ WKF U12 & U21 CUP / Porec 2021
- Karate 1 Youth League Limassol 2021
- Karate1 Premier League/Lisbon, Portugal
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS - zhodnotenie
- AKKB - 1. ONLINE kolo Bratislavského pohára v karate – 2021
- KARATE AUSTRIA PRO SESSIONS
- Ingrida Suchánková obsadila v Srbsku 1. miesto
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- II. kolo - VIDEOSÚŤAŽ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- SUPERFINÁLE videosúťaže SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- II. kolo - VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP detí a žiakov
- VIDEOSÚŤAZ SZK "Neváhaj a toč!" - SP dorastencov, junior a U21
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV - VIDEO SÚŤAŽ V KATA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a AKADEMICKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - SALZBURG 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - DUBAI 2020
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo + KARATE AGILITY a M-SR V KUMITE DRUŽSTIEV 6-7 ročných
- Orava cup 2020
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - PARIS 2020
- GRAND PRIX CROATIA 2020
- 13.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- KARATE1 SERIES A - SANTIAGO 2020
- CENTRAL ENGLAND 7TH INTERNATIONAL OPEN
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY 2019, JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV, U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MADRID 2019
- Memoriál Rudolfa Farmadína 30.11.2019
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 2. kolo
- Hungarian Open GRAND PRIX - Saman Cup 2019
- XXII. ročník Trstenský pohár karate
- MS WTKA 2019 v karate a kobudo
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski_Brod
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - MOSKVA 2019
- CROATIA OPEN
- Ľubovňa open cup 2019
- Pohár SNP v karate - 34. ročník
- SLOVENSKÝ POHÁR U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML. DORASTENCOV - 1. kolo
- BUDAPEST OPEN 2019
- KARATE1 PREMIER LEAGUE - TOKYO 2019
- Svetový pohár mládeže - K1 YOUTH LEAGUE a WKF CUP - UMAG 2019
- AUSTRIAN JUNIOR OPEN 2019
- K1 Series A - MONTREAL 2019
- Karate1 Series A - Istanbul 2019
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2019
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - LIMASSOL 2019
- Karate Grand Prix Žilina 2019
- Karate 1 Premier League - Rabat 2019
- 15. ročník MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA SHITO RYU KARATE
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2019
- Slovenský pohár detí a mládeže – 3. kolo, M-SR v kumite družstiev 10-11 r.
- AKKB 3. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 2. kolo
- Kachikan Cup 2019
- 2x BRONZ pre Slovensko na svetovom pohári v Rakúsku
- AKKB 2. kolo Bratislavského pohára v karate - Malacky 2019
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ a ŽIAKOV – 1. kolo
- 29. ročník Karate Zvolen Cup 2019
- Oravský Pohár v Karate 2019
- 12.ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- 28. Grand Prix Croatia
- SVETOVÝ POHÁR - Karate 1 Series A - Shanghai China 2018
- Majstrovstvá Slovenska - Trnava 2018
- Slovenský pohár ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 - 2. kolo
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov, juniorov, 1.kolo mládeže.
- Memorijalni Karate Cup, Slavonski Brod
- KARATE1 YOUTH LEAGUE - CANCUN-QUITANA ROO 2018
- AKKB 1. kolo Bratislavského pohára v karate - Viničné 2018
- Hungarian open 2018
- Karate1 Premier League - Tokyo 2018
- ĽUBOVŇA OPEN CUP 2018
- 33.ročník Pohára SNP v Banskej Bystrici
- 26.ročník Popradského pohára
- 18th CROATIA OPEN
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Series A, Santiago, Chile 2018
- 1.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Otvorené M-ZsZK ml.+st.dorastencov, juniorov a U21
- SVETOVÝ POHÁR - K1 Premier League, Berlín 2018
- 7. ZAGREB KARATE CUP 2018
- Budapest open 2018
- Majstrovstvá SR Goju Ryu Karate
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2018
- 3.kolo AKKB - Bratislavský pohár karate
- Majstrovstvá ZsZK detí a 4. kolo Pohára
- Otvorené M-SsZK detí a žiakov, 3.kolo Stredoslov.pohár mládeže
- Eurocup 2018
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak 2018
- Majstrovstvá Slovenska seniorov 2018
- AKKB - 2.kolo
- M-SSHRKA
- LVIV CUP
- 3.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- M-ZsZK seniorov a 3.kolo Západoslovenského pohára
- 2.kolo Slovenský pohár detí a žiakov
- Orava Cup + Karate Ples
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín) (1)
- 28. ročník Karate Zvolen Cup 2018 („Otvorené“ M-SsZK karate mužov a žien pre rok 2018 „Otvorené“ 2.kolo SsZK pohár mládeže 2018)
- 11. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2018
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 7. ročník
- M-SR U21, juniorov, dorastencov, ml. dorastencov (jednotlivcov a družstiev) 2017
- NATIONS CUP - CROATIA
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21 (1)
- POHÁR SNP v karate 2017
- 1.kolo ZsZK pohára
- 1.kolo AKKB
- Hungarian Open 2017
- Ľubovňa Open Cup 2017
- CROATIA OPEN 2017
- 1.kolo Slovenského pohára kadetov, juniorov, U21, Košice
- Memory Karate Cup, Slavonski Brod
- Budapest open 2017
- 6. Zagreb Karate Cup
- Majstrovstvá Goju-ryu karate 2017
- 13.Majstrovstvá SSHRKA
- INTERNATIONAL UNION CUP
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ a ŽIAKOV 2017
- 3.kolo AKKB - Viničné
- Grand Prix Žilina 2017
- 20.ročník Galanta Karate Cup
- 37th GRAND PRIX SLOVAKIA / 37. Veľká cena Slovenska v karate
- Golden Belt Zlatni Pojas - Čačak
- Majstrovstvá SR seniorov 2017
- Mediálna prezentácia zo Slovenského pohára detí a mládeže - Stará Ľubovňa
- Slovenský pohár detí a žiakov - 3. kolo (Stará Ľubovňa)
- Slovenský pohár detí a žiakov - 2. kolo (Šurany)
- Orava cup 2017
- Zvolen cup 2017, M-SsZK seniorov 2017, SsZK pohár mládeže 2017
- Slovenský pohár detí a žiakov - 1. kolo (Trenčín)
- 10. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2017
- 6. ročník Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- 2.kolo Slovenského pohára ml.kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Kachikan Cup 2016 + seminár s A.Nikulinom
- 1.kolo Slovenského pohára ml. kadetov, kadetov, juniorov, U21
- Trstenský pohár karate, M-SsZK kadetov a juniorov, 1. kolo SzZK mládeže 2016
- Hungarian Open 2016
- Pohár SNP - Banská Bystrica 2016
- Výsledky Memory Cup Slavonski Brod 2016
- 16th CROATIA OPEN 2016
- 5th Zagreb Karate Cup 2016
- 4. Majstrovstvá Európskej Shito ryu karate federácie
- Majstrovstvá Slovenska GOJU RYU KARATE
- 12. ročník OTVORENÝCH MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY DETÍ, ŽIAKOV 2016
- 19. ročník GALANTA KARATE CUPU
- 25. ročník Popradského pohára v karate
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo (1)
- M-SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2016
- Golden Belt, Čačak/Srbsko 2016
- Naši priatelia na World Championships All Styles - Portugal
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2 . kolo
- 36th Grand Prix Slovakia
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo (1)
- Medaila pre SR na svetovom pohári vo Francúzsku
- 9. ročník Memoriál Michala Bozogáňa
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov, 2. kolo SsZK pohára mládeže
- Grand Prix Croatia
- Memoriál Rudolfa Farmadína - 5. ročník
- Majstrovstvá Slovenska ml.dorastencov, dorastencov, juniorov, U21
- 21st Hungarian Tatami Karate Cup
- Slovenský pohár ml. dorastencov, dorastencov, juniorov a U21 - 2. kolo
- Otvorené M-SsZK kadetov a juniorov 2015 a 1. kolo Stredoslovenského pohára mládeže 2015
- COPA DE ESPAÑA 2015
- 2 cenné medaily pre SR na Svetovom pohári v Rakúsku
- 1. kolo Slovenského pohára U21, JUNIOROV, DORASTENCOV A ML.DORASTENCOV
- 4 medaile pre SR na svetovom pohári !!!!
- Pohár SNP v karate, Európsky pohár univerzít
- Kachikan Cup 2015
- Croatia Open Karate 2015
- 18th Budapest open
- 4th Zagreb Karate Cup 2015
- 4th Zagreb Karate Cup 2015 - SENIORI TEAM
- Karate 1 Premier League Istanbul 2015
- 3rd European Shito Ryu Karate Federation Championships
- 19th SLOVAKIA YOUTH OPEN 2015
- !!! VÝSLEDKY !!! Majstrovstvá Slovenskej republiky detí a žiakov 2015 - jednotlivcov, družstiev a karate agility
- 11. ročník MAJSTROVSTIEV SSHRKA
- Seminár Seiwakai v Londýne
- 35th GRAND PRIX SLOVAKIA
- 44th GOLDEN BELT - Čačak (Srbsko)
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 3. kolo
- 18. ročník Galantského karate cupu
- Grand Prix Žilina 2015 - otvorené Majstrovstvá SsZK detí a žiakov
- 11th WORLD HARASUTO CUP
- OPEN KEMPO WORLD CUP 2015 a 5º ICKKF WORLDWIDE WORLD ALL STYLES CHAMPIONSHIP
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 2. kolo, výsledky
- Karate1 Premier League/Sharm El Sheikh, Egypt
- Majstrovstvá SR seniorov jednotlivcov a družstiev 2015 výsledky
- SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ, ŽIAKOV - 1. kolo
- Zvolen cup, M-SsZK seniorov a SsZK pohár mládeže 2015
- International Open of Karate - Wasquehal 2015
- Karate1 Premier League / Open de Paris 2015
- 8. ročník - Memoriál Michala Bozogáňa
- Grand Prix Croatia 2015
- Fotogaléria - sústredenie pred ME (kadeti, juniori, U21)
- Fotogaléria z M-SR v Trnave
- Memoriál Rudolfa Farmadína
- Majstrovstvá Slovenska ml. dorast, dorast, junior, U21 jednotl. a družstiev + Vianočný turnaj
- 2.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- M-SsZK cadet, junior, 1.kolo SsZK pohár mládeže, Pohár primátora mesta
- 24. ročník popradského pohára mládeže v karate
- 15-th Euro Grand Prix - Pilsen
- 1.kolo Slovenského pohára ML.DORAST, dorast, junior, U21
- Memory Karate Cup Slavonski Brod 2014
- Pohár SNP v karate 2014
- K1 Premier league Salzburg 2014
- CROATIA OPEN KARATE
- Karate1 Premier League / Hanau 2014
- 17th Budapest open 2014
- 3rd Zagreb Karate Cup 2014
- Výsledky Austrian Junior Open 2014
- 18.ročník Veľkej ceny mládeže/18th Grand Prix Slovakia of YOUTH 2014
- 12th European karate Regions Championships, Izmir, Turkey
- Majstrovstvá Slovenska družstiev žiakov, dorastencov a juniorov
- Majstrovstvá Slovenska detí, žiakov a ml. dorast.
- 17.ročník "Galanta Karate Cup" Otvorené Majstrovstvá ZsZK detí, žiakov, dorastencov a seniorov
- Slovenský pohár detí, žiakov a ml.dorast 3.kolo
- Výsledky WAC - ICKKF 2014, Portugalsko-Vagos
- Otvorené majstrovstvá SsZK
- 22. ročník Pohára SNP
LINKY
ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE
"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"
FOTOGALÉRIA
Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu
IOC
Medzinárodný olympijský výbor
Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
Karate Croatia Open 2021 / Rijeka, Chorvátsko
(08.10. - 10.10.2021)
V dňoch 08.10. - 10.10.2021 sa v Chorvátsku, v Rijeke uskutočnil 20. ročník Croatia Open, ktorý bol zaradený do plánu prípravy na Majstrovstvá sveta seniorov 2021 v Dubaji a zároveň na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2022 v Prahe.
_________________________________________________________________
233 klubov, 1378 pretekárov z 21 krajín
_________________________________________________________________
Výsledky našich reprezentantov:
1. miesto - KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA - KATA INDIVIDUAL FEMALE 11Y
1. miesto - FIALKOVÁ SOFIA - KATA INDIVIDUAL FEMALE 13Y
1. miesto - Bruňanská K., Líšková L., Mišejová S. - KATA TEAM FEMALE CADETS + JUNIORS
1. miesto - ZEUMEROVÁ ALEXANDRA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 13-14Y -49kg
1. miesto - URIKOVA MIA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 7-8Y -27kg
1. miesto - ŠEVČÍKOVÁ NATÁLIA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 9-10Y -43kg
1. miesto - KOVACIKOVA LUCIA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS -50kg
1. miesto - KOPÚŇOVÁ MIROSLAVA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE SENIORS -68kg
1. miesto - JESENIČ PETER - KUMITE INDIVIDUAL MALE 11-12Y +56kg
1. miesto - CHYMO MATEJ - KUMITE INDIVIDUAL MALE 13-14Y +66kg
1. miesto - GAŠPAR MIROSLAV - KUMITE INDIVIDUAL MALE 13-14Y -42kg
1. miesto - KOVÁČIK ŠIMON - KUMITE INDIVIDUAL MALE 9-10Y -32kg
1. miesto - BOHUNICKÝ LUKÁŠ - KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS +70kg
1. miesto - GYURIK ADI - KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -84kg
1. miesto - KOSA TOMÁŠ - KUMITE INDIVIDUAL MALE U21 +84kg
2. miesto - GENDEŠ DAVID - KATA INDIVIDUAL MALE 12Y
2. miesto - HRČKA ROMAN - KATA INDIVIDUAL MALE U21
2. miesto - JALOWICZOROVÁ VERONIKA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 13-14Y -45kg
2. miesto - KLEMPOVÁ LAURA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 9-10Y -40kg
2. miesto - KLEMPOVÁ LINDA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 9-10Y -43kg
2. miesto - MESÁROŠ MATEJ - KUMITE INDIVIDUAL MALE 9-10Y +44kg
2. miesto - VANKA ZDENKO - KUMITE INDIVIDUAL MALE U21 -84kg
3. miesto - KLEMPOVÁ LINDA - KATA INDIVIDUAL FEMALE 10Y
3. miesto - KLEMPOVÁ LAURA - KATA INDIVIDUAL FEMALE 10Y
3. miesto - MISEJOVA SIMONA - KATA INDIVIDUAL FEMALE CADETS
3. miesto - VAŇUŠANIKOVÁ JANA - KATA INDIVIDUAL FEMALE SENIORS
3. miesto - HRČKA ROMAN - KATA INDIVIDUAL MALE SENIOR
3. miesto - GENDEŠ JURAJ - KATA INDIVIDUAL MALE 10Y
3. miesto - STUSKA SAMUEL - KATA INDIVIDUAL MALE 11Y
3. miesto - FINGERLAND ALEX - KATA INDIVIDUAL MALE 8Y
3. miesto - KIŠŠKOVÁ KAROLÍNA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 11-12Y -40kg
3. miesto - VNUKOVÁ DOMINIKA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 11-12Y -40kg
3. miesto - BOBOKOVÁ ZOJA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE 11-12Y -49kg
3. miesto - JESENIČOVÁ NINA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE CADETS -54kg
3. miesto - VLASÁKOVÁ ADELA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS -53kg
3. miesto - KVASNICOVÁ NINA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS -53kg
3. miesto - HELFEROVÁ VERONIKA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS -59kg
3. miesto - VÁCZY ANNA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE JUNIORS +59kg
3. miesto - VARGOVÁ NATÁLIA - KUMITE INDIVIDUAL FEMALE U21 -55kg
3. miesto - KVASNICA MARTIN - KUMITE INDIVIDUAL MALE 11-12Y -47kg
3. miesto - LOPATKA LADISLAV - KUMITE INDIVIDUAL MALE 13-14Y +66kg
3. miesto - ONDRA TEO - KUMITE INDIVIDUAL MALE 13-14Y -46kg
3. miesto - REŠOVSKÝ DANIEL - KUMITE INDIVIDUAL MALE 13-14Y -50kg
3. miesto - FINGERLAND ALEX - KUMITE INDIVIDUAL MALE 7-8Y -26kg
3. miesto - HARAG SAMUEL - KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS -63kg
3. miesto - DUCHOVIČ DAMIÁN - KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS -63kg
3. miesto - TURAZ LENNY RICHARD - KUMITE INDIVIDUAL MALE CADETS +70kg
3. miesto - ČIAKY MARTIN - KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -55kg
3. miesto - BAGAEV MALIK - KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS +76kg
3. miesto - HOMOLA MATEJ - KUMITE INDIVIDUAL MALE SENIORS -67kg
3. miesto - JANOVČÍK MAROŠ - KUMITE INDIVIDUAL MALE U21 -75kg
GRATULUJEME!!!
_________________________________________________________________
ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE
!!! Vzhľadom na aktuálnu situáciu boli AKTUALIZOVANÉ informácie !!!
PODMIENKY | KUMITE | KATA |
ZAOČKOVANÍ reprezentanti, tréneri | Covid Pass | Covid Pass |
NEZAOČKOVANÍ reprezentanti, tréneri | PCR test s odberom 7.10.2021 v skorých ranných hodinách a výsledkom pri nástupe do autobusu | PCR test s odberom zo dňa 8.10.2021 s výsledkom najneskôr 9.10. pri nástupe do autobusu |
Vysvetlivky:
KUMITE: odchod na turnaj 7.10.2021 / Štvrtok
- Zaočkovaní reprezentanti, tréneri sa musia pred nástupom do autobusu preukázať VYTLAČENÝM platným Digitálny COVID preukaz EÚ preukázateľným plnú zaočkovanosť.
- Nezaočkovaní reprezentanti, tréneri sa musia preukázať negatívnym PCR-testom už 7.10.2021/ŠTVRTOK pred nástupom do autobusu pri odchode do Chorvátska, z nasledovných dôvodov:
- preukázať sa negatívnym PCR-testom (najviac 72 h) na hraniciach pri návrate do SR
- preukázať sa negatívnym PCR-testom pred nástupom do autobusu
- preukázať sa negatívnym PCR-testom na hraniciach
- preukázať sa negatívnym PCR-testom na registrácii 8.10.2021
Bez negatívneho PCR-testu nebude možný vstup do autobusu 7.10.2021 - platí pre nezaočkovaných !!!
KATA: odchod na turnaj 9.10.2021 / Sobota
- Zaočkovaní reprezentanti, tréneri sa musia pred nástupom do autobusu preukázať VYTLAČENÝM platným Digitálny COVID preukaz EÚ preukázateľným plnú zaočkovanosť.
- Nezaočkovaní reprezentanti, tréneri sa musia preukázať negatívnym PCR-testom 9.10.2021/SOBOTA pred nástupom do autobusu pri odchode do Chorvátska
- preukázať sa negatívnym PCR-testom (najviac 72 h) na hraniciach pri návrate do SR
- preukázať sa negatívnym PCR-testom pred nástupom do autobusu
- preukázať sa negatívnym PCR-testom na hraniciach
- preukázať sa negatívnym PCR-testom na registrácii 9.10.2021
Bez negatívneho PCR-testu nebude možný vstup do autobusu 9.10.2021 - platí pre nezaočkovaných !!!
Odchod autobusu zo západu: 7.10.2021 (ŠTVRTOK)
v Nitre - o 22:30 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
Odchod autobusu z NR: o 22:45 hod.
v Bratislave - o 23:45 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (Dom Športu, Junácka 6 - na parkovisku zo strany Polusu)
Odchod autobusu z BA: o 00:00 hod.
- návrat 10.10.2021 (NEDEĽA) v skorých ranných hodinách
Odchod autobusu z východu: 7.10.2021 (ŠTVRTOK)
v Košiciach 18:15 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (Jumbo centrum)
Odchod autobusu z KE: o 18:30 hod.
v Prešove - o 18:55 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (Košická ul. oproti autobus. stanici)
Odchod autobusu z Prešova: o 19:05 hod.
pri Levoči - o 19:45 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (pri Levoči Shell pumpa, pri tuneli Šibenik)
Odchod autobusu: o 19:50 hod.
v Liptovskom Mikuláši - o 20:30 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (parkovisko pri Tescu)
Odchod autobusu: o 20:40 hod.
v Banskej Bystrici - o 21:45 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (OMV-McDonald, výjazd na Zvolen)
Odchod autobusu: o 22:00 hod.
- návrat 10.10.2021 (NEDEĽA) v ranných hodinách
Odchod autobusu zo západu: 9.10.2021 (SOBOTA)
v Nitre - o 6:45 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (parkovisko pri veľkom kruhovom objazde na Štúrovej ul., vedľa predajne Jutex)
Odchod autobusu z NR: o 7:00 hod.
v Bratislave - o 8:00 hod. stretnutie reprezentantov a kontrola dokumentov (Dom Športu, Junácka 6 - na parkovisku zo strany Polusu)
Odchod autobusu z BA: o 8:15 hod.
Individuálna doprava do Chorvátska
!!! REGISTRÁCIA DO CHORVÁTSKA !!! - treba vyplniť ONLINE formulár
(Názov hotela: Ad Tures at Crikvenica, adresa hotela: Ulica Kralja Tomislava 111, 51260, Crikvenica)
Účastnícky poplatok je 60 eur (treba zaplatiť pri nástupe do autobusu).
Splnomocnenie na cestu do zahraničia - platí pre reprezentantov mladších ako 18 rokov
Chorvátsko
Chorvátske orgány pri ceste neplnoletých detí so slovenským občianstvom v sprievode iných osôb ako rodičov alebo zákonného zástupcu nevyžadujú overené potvrdenie o súhlase alebo splnomocnenie rodičov.
Maďarsko
Pre vstup na územie Maďarska sa jednoznačne vyžaduje, aby každé dieťa malo platný identifikačný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz), odporúča sa mať aj Európsky preukaz zdravotného poistenia, a turistické poistenie. Právny systém Maďarska neupravuje povinnosť predložiť osobitný doklad súhlasu zákonného zástupcu neplnoletého pri vstupe do krajiny v prípade, že dieťa cestuje s inou osobou ako s rodičmi. Odporúča sa však mať takýto doklad pre prípad nepredvídanej udalosti, vhodné je vyplnené tlačivo v anglickom jazyku, podpis rodiča nie je nutné úradne overiť. Rodičia maloletých deti, ktoré cestujú do ďalšej krajiny cez Maďarsko by mali zabezpečiť doklady v zmysle predpisov, každej krajiny do ktorej maloleté dieťa v sprievode cudzích osôb bude cestovať.
KUMITE - Autobus 1 zo západu: (trasa cez Maďarsko, Chorvátsko)
- reprezentanti - Jeseničová, Bohunický L., Bohunický D ., Kvasnicová N., Žbodák T., Bagaev M., Masaryk S., Prievozník Š., Erdélyiová N. - je potrebné splnomocniť trénera - PETRA MACKA
údaje na trénera
- reprezentanti - Žáková, Chrastinová, Mečír, Turaz, Mrázová L., Baková, Vlasáková, Helferová - je potrebné splnomocniť trénera - TOMÁŠA KLEMANA
údaje na trénera
KUMITE - Autobus 2 z východu: (trasa cez Maďarsko, Chorvátsko)
- reprezentanti - Krivda, Polónyová, Váczy, Papp, Kešeľak, Antoš - je potrebné splnomocniť trénera - JAROSLAVA JAVORSKÉHO
údaje na trénera
- reprezentanti - Bukovič, Pirčák, Králik, Kočuta, Radoš, Labuda, Chovanec - je potrebné plnomocniť trénera - JÁNA NOVOSADA
údaje na trénera
KATA - Autobus 3 zo západu (trasa cez Maďarsko, Chorvátsko)
- reprezentanti (mladší ako 18 rokov) je potrebné splnomocniť trénera - PETRA BAĎURU
údaje na trénera
Podmienkou účasti na turnaji je uzavretie športovej poistky na deň turnaja - viď podľa bulletinu, ako aj cestovné poistenie na dni:
7.-10.10.2021 - pre kumite
9.-11.10.2021 - pre kata
Účastníci musia mať platný cestovný pas.
--------------------------------------------------------------------------------
V dňoch 08.10. - 10.10.2021 sa v Chorvátsku, v Rijeke uskutoční Croatia Open, ktorý je
pre reprezentantov v kumite v kategórii seniori zaradený ako nominačný na Majstrovstvá sveta seniorov 2021 v Dubaji
a
pre reprezentantov v kata aj kumite v kategóriach kadetov, juniorov, U21 zaradený ako nominačný na Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21 2022 v Prahe.
Program turnaja:
Piatok - 8.10.2021 (súťaž začína o 16:00 hod.)
KUMITE SENIOR
Sobota - 9.10.2021 (súťaž začína o 9:00 hod.)
KUMITE CADET, JUNIOR, U21
Nedeľa - 10.10.2021 (súťaž začína o 9:00 hod.)
KATA CADET, JUNIOR, U21
!!! Nominovaní reprezentanti musia PÍSOMNE potvrdiť svoju účasť najneskôr do 27.09.2021 (PONDELOK) na mail: office@karate.sk. !!!
spôsobom: MENO, PRIEZVISKO - KATEGÓRIA - POTVRDENIE ÚČASTI / NEÚČASTI
(Prípadnú zmenu kategórie (vekovej, váhovej) treba nahlásiť na office@karate.sk)
+
pri potvrdzovaní treba uviesť do mailu aj informáciu, či je reprezentant plne zaočkovaný, alebo bude musieť mať na výjazd do Chorvátska urobený PCR-test.
Nominácia reprezentantov:
kata kadetky: Borisová V. (Slovšport TT), Kadlecajová V. (Real TN), Mišejová S. (ŠŠK Prievidza), Mrázová R. (TJ Rapid BA), Predanócy L. (Ekonóm TN),
kata juniorky: Bruňanská K. (ŠŠK Prievidza), Gamová N. (ŠŠK BA), Hrnčáriková M. (Real TN), Kňazovčíková N. (Real TN), Líšková L. (ŠŠK Prievidza), Školníková V. (Budokan Zvolen)
kata staršie juniorky U21: Čukanová M. (TJ Rapid BA), Takáčová T. (ŠŠK BA), Vaňová V.
kata kadeti: Cisár S. (ŠŠK BA), Galuev V. (KK Nové Zámky), Filip D. (TJ Rapid BA), Muller J. (Kachi NR)
kata juniori: Kodaj S. (Rapid BA), Miklovics D. (KK Nové Zámky)
kata starší juniori U21: Duhan D. (ŠŠK BA), Hrčka R. (ŠŠK BA), Rebro M. (ŠŠK BA), Šlehofer R. (ŠŠK BA), Štelcl A. (TJ Metropol KE)
kata team kadetky-juniorky: Bruňanská K.- Líšková L.- Mišejová S. (ŠŠK Prievidza)
kata team seniori: Hrčka R.- Rebro M.- Šlehofer R. (ŠŠK BA)
kumite kadetky:
- 47 kg: Jalowiczorová V. (Junior Prešov), Malá L. (CMK BB), Žáková N. (KUMADE TO)
- 54 kg: Dabin J. (Drap Partizánske), Jeseničová N. (Tornado NR), Šnírerová S. (CMK BB)
+54 kg: Erdélyiová N. (ŠŠK BA), Chrastinová P. (KK Mugen), Dvorská L. (CMK BB), Kalamárová A. (MŠK Žiar n/Hronom), Luptáková N.L. (CMK BB), Ozsvaldová L. (CMK BB)
kumite kadeti:
- 52 kg: Chrenko J. (CMK BB), Krivda M. (Iglow SNV), Mališ F. (KK Detva), Mečír L. (Farmex NR), Pechota J. (KK Žilina)
- 57 kg: Bukovič N. (KKK KE), Ivančík O. (Slovšport TT), Majba J. (Kachi NR)
- 63 kg: Chovanec M. (KK Detva), Pirčák V. (KKK KE)
- 70 kg: Kováč S. (CMK BB), Králik T. (KK Žilina)
+70 kg: Antoš V. (Iglow SNV), Bohunický L. (Rapid BA), Turaz L. (Farmex NR)
kumite juniorky:
- 48 kg: Mrázová L. (Ekonóm TN)
- 53 kg: Baková R. (Kachi NR), Kvasnicová N. (Tornado NR), Vlasáková A. (Ekonóm TN)
- 59 kg: Helferová V. (Farmex NR), Polonyová B. (CMK BB)
+59 kg: Hóková E. (Farmex NR), Váczy A. (UPJŠ KE)
kumite juniori:
- 55 kg: Čiaky M. (CMK BB), Dolnický A. (MŠK Žiar n/Hronom)
- 61 kg: Kočuta M. (KK Žilina), Maňko Jakub (CMK BB), Papp Z. (UPJŠ KE), Sečkár Š. (CMK BB),
- 68 kg: Chudík A. (CMK BB), Radoš Ľ. (KKK KE), Žbodák T. (ŠŠK BA)
- 76 kg: Kešeľak D. (Iglow SNV)
+76 kg: Bagaev M. (ŠŠK BA), Labuda J. (KK Žilina)
kumite staršie juniorky U21:
- 50 kg: Rajčanová N. (MŠK Žiar n/Hronom), Suchá B. (Seigokan Piešťany), Šimčíková K. (Katsudo Sabinov)
- 55 kg: Schlettova D. (Rapid BA), Vargová N. (Imperium NR)
- 61 kg: Pálinkášová L. (Farmex NR), Pevalová M. (KK Žilina), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)
- 68 kg: Krivdová S. (Iglow SNV)
+68 kg: Bakayová Z. (IMPERIUM NR)
kumite starší juniori U21:
- 60 kg: Bugoš A. (UPJŠ KE)
- 67 kg: Černický Ja. (Iglow SNV), Kunik D. (Farmex NR), Maroši D. (ŠŠK BA), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
- 75 kg: Janovčík M. (Iglow SNV), Masaryk S. (ŠŠK BA), Melicher M. (ŠŠK BA), Pavlák M. (Farmex NR), Prievozník Š. (ŠŠK BA), Šimun M. (ŠŠK BA), Štetina J. (Spartak Myjava)
- 84 kg: Bohunický D. (Rapid BA), Divílek P. (ŠŠK BA), Poliak J. (CMK BB), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
+84 kg: Černický Ju. (Iglow SNV), Kósa T. (Farmex NR), Szabó K. (KK IMPERIUM NR)
Kumite seniorky:
- 50 kg: Kováčiková L. (CMK BB), Spálová T. (ŠŠK BA), Veisová D. (CMK BB)
- 55 kg: Bogárová D. (ŠŠK BA), Kuklová H. (ŠŠK BA), Schwartzová Z. (Union KE), Schlettová D. (Rapid BA), Vargová N. (Imperium NR)
- 61 kg: Hrnková S. (KK Žilina), Pillárová V. (KKK KE), Suchánková I. (Ekonóm TN), Ťažká L. (MP Brezno), Zimnikovalová Z. (Iglow SNV)
- 68 kg: Kopúňová M. (KK Mugen), Krivdová S. (Iglow SNV)
+68 kg: Jelžová Nina (MŠK Žiar n/Hronom), Tatárová D. (CMK BB)
Kumite seniori:
- 60 kg: Bugoš A. (UPJŠ KE), Hajdu M. (ŠŠK BA)
- 67 kg: Černický Ja. (Iglow SNV), Homola M. (Farmex NR), Imrich D. (Iglow SNV), Maroši D. (ŠŠK BA), Tvrdoň A. (ŠŠK BA)
- 75 kg: Janovčík M. (Iglow SNV), Lieskovský M. (Rapid BA), Podsklan D. (Farmex NR), Šimun M. (ŠŠK BA), Štetina J. (Spartak Myjava)
- 84 kg: Gyurík A. (Rapid BA), Poliak J. (CMK BB), Vanka Z. (MŠK Žiar n/Hronom)
+84 kg: Kósa T. (Farmex NR), Černický Ju. (Iglow SNV), Jóba A. (Taiyó Kolárovo)