Na Majstrovstvách Európy sa prezentovalo 496 pretekárov zo 44  krajín celej Európy.

4.5.2017 - Eliminačné zápasy - individuálne kategórie

Kata male - PETER FABIAN

(počet pretekárov v kategórii: 34)

V 1.kole vyhral 5:0 s POL (B.MACZKA), v 2.kole vyhral 5:0 s BLR (D. ARKHIPENKA), v 3.kole vyhral 3:2 s RUS (M.KSENOFONTOV), v 4.kole prehral 0:5 s TUR (A.SOFUOGLU). V repasáži v 1.kole vyhral 4:1 s MNE (M. VOJVODIC) V zápase o 3.miesto PETER prehral s repreprezentantom ITA (M.BUSATO) 0:5 a obsadil tak 5.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kata female - EMA BRÁZDOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 28)

V 1.kole vyhrala 3:2 s HUN (STERCK L.), v 2.kole vyhrala 5:0 s BIH (TAHIROVIC A.), v 3.kole prehrala 0:5 s ESP (S.SANCHEZ). V repasáži v 1.kole prehrala 2:3 s MNE (TAHIROVIC A.) a obsadila tak 7.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite male - 84 kg: KRITSTIÁN MICHALEC

(počet pretekárov v kategórii: 29)

V 1.kole prehral 0:1 s BEL (QUETS J.)

Kumite female + 68 kg: DOMINIKA TATÁROVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 23)

1.kolo FREE, v 2.kole vyhrala 1:0 s POR (OLIVEIRA A.R.), v 3.kole vyhrala 1:0 s AZE (ALIYEVA F.), v 4.kole v boji o postup do finále prehrala na vlajky za stavu 0:0 s FRA (FLORENTIN A.L.). V zápase o 3.mieste DOMINIKA prehrala s reprezentantkou RUS (ZAYTSEVA I.) 0:2 a obsadila tak 5.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite female - 68 kg: MIROSLAVA KOPÚŇOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 30)

V 1.kole prehrala 0:1 s UKR (MELNYK H.)

Kumite male - 75 kg: MATÚŠ LIESKOVSKÝ

(počet pretekárov v kategórii: 33)

V 1.kole prehral 0:2 s ITA (L.BUSA). V repasáži v 1.kole vyhral 2:0 s GER (WINTERS R.), v 2.kole vyhral 3:0 s HUN (PETKOV S.). V zápase o 3.mieste MATÚŠ prehral s reprezentantom HUN (HARSPATAKI G.) 0:3 a obsadil tak 5.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite male - 67 kg: MATEJ HOMOLA

(počet pretekárov v kategórii: 32)

V 1.kole prehral 0:3 s RUS (GUTNIK A.). V repasáži v 1.kole vyhral 3:2 s ROU (TEODORESCU C.), v 2.kole vyhral 1:0 s MKD (ILIEVSKI D.).  V zápase o 3.mieste MAŤO kvôli zraneniu nemohol  nastúpiť na zápas s reprezentantom ESP (LEON V. C.) a obsadil tak 5.miesto !!! GRATULUJEME !!!

Kumite female - 61 kg: INGRIDA SUCHÁNKOVÁ

V 1.kole prehrala 0:2 s CRO (A.LENARD)

Kumite male - 55 kg: JANA VOJTIKEVIČOVÁ

(počet pretekárov v kategórii: 31)

V 1.kole vyhrala 1:0 s GER (J.BITSCH), v 2.kole vyhrala 2:0 s EST (LIRISMAN L.), v 3.kole prehrala 3:5 s UKR (TERLIUGA A.)

Kumite male - 60 kg: DOMINIK IMRICH

(počet pretekárov v kategórii: 27

1.kolo FREE, v 2.kole vyhral 1:0 s DEN (LIDEGAARD C.), v 3.kole vyhral na vlajky za stavu 0:0 s NED (BERENS G.), v 4.kole v boji o postup do finále prehral 0:4 so SRB (ANTIC M.). V zápase o 3.mieste DOMINIK vyhral s reprezentantom UKR (FILIPOVYCH O.) 2:0 a vybojoval tak bronzovú medailu !!! GRATULUJEME !!!

Kumite team female

(SEMANÍKOVÁ V., SUCHÁNKOVÁ I., TATÁROVÁ D., VOJTIKEVIĆOVÁ J.)

(počet družstiev v kategórií: 29)

V 1.kole vyhrali 2:0 s ENG, v 2.kole prehrali 0:2 s TUR. V repasáži v 1.kole vyhrali s NOR 2:0, v 2.kole vyhrali 2:0 s BIH.

V zápase o 3.mieste dievčatá vyhrali s reprezentantkami GER 2:1 a vybojovali tak bronzovú medailu. GRATULUJEME !!!

Kumite team male

(DOBROTKA R., HOMOLA M., IMRICH D., DŽAČOVSKÝ Ľ., MICHALEC K., LIESKOVSKÝ M.)

(počet družstiev v kategórií: 22)

1.kolo FREE, v 2.kole prehrali 0:3 s FRA. V repasáži v 1.kole prehrali 1:2 s ITA a obsadili tak 7.miesto. GRATULUJEME !!!