KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

LINKY

43rd GRAND PRIX SLOVAKIA

17. - 19. február 2023

 


 

 

ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE

"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"

 

FOTOGALÉRIA

www.sutazekarate.sk

Online registrácia

 

 

 

 

 

WKF Ranking

 

 EKF
Európska federácia karate

 

 WKF
Svetová federácia karate

 

 

  Facebook

  Fanpage SZK

 

 

 

YOUTUBE

WKF Karate World Champ


Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu

 

 

   IOC
 Medzinárodný olympijský výbor

 

 

 

 

Smutná správa

Smutná správa.

 

Vážení priatelia,

 

po 26 ročnom boji s ťažkou chorobou nás opustil prezident Karate klubu MŠK Žiar nad Hronom pán Ľubomír Striežovský starší. Aj keď nebol aktívnym súťažiacim členom, v karate a pre karate pracoval od roku 1988.  Počas tých viac ako tridsiatich rokov vybudoval mimoriadne úspešný karate klub, kde panovala pozitívna tímová nálada a spolupráca. Svojím prístupom bol vzorom pre všetkých. Napriek dlhoročnému boju s chorobou bol vždy optimista, ktorý sa tešil z malých aj veľkých úspechov a svoju energiu prenášal aj na svoje okolie. Obrazom jeho prístupu je aj jeho citát:

 

Najviac hrdý som na našich trénerov, ktorí svoj voľný čas venujú cvičencom karate, na úkor rodiny. Sú to nespočetné hodiny trávené na tréningoch, súťažiach a seminároch. Odrazom ich práce sú však výkony na súťažiach, čo myslím aj ich napĺňa hrdosťou na náš spoločný úspech. Preto im aj touto cestou vyslovujem veľké ďakujem," povedal kedysi v jednom z rozhovorov. 

 

Dovoľte mi preto vysloviť úprimnú sústrasť rodine ako aj celému žiarskemu karate. Pán Striežovský bude našej karatistickej rodine veľmi chýbať.

 

Česť jeho pamiatke.

 

S úctou

 

Daniel Líška