KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

LINKY

ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE

"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"

 

 

43rd GRAND PRIX SLOVAKIA

17. - 19. február 2023

 

 

FOTOGALÉRIA

www.sutazekarate.sk

Online registrácia

 

 

 

 

 

WKF Ranking

 

 EKF
Európska federácia karate

 

 WKF
Svetová federácia karate

 

 

  Facebook

  Fanpage SZK

 

 

 

YOUTUBE

WKF Karate World Champ

 

Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu

 

   IOC
 Medzinárodný olympijský výbor

 

 

 

 

Ocenenie I.Suchánkovej za BRONZ na svetových hrách

Ingrida Suchánková spolu s reprezentačným trénerom Jozefom Poliakom si zaspomínali na Svetové hry

 

text SOŠV: https://www.olympic.sk/clanok/birmingham-2022-prijatie

 

Štvorica medailistiek zo Svetových hier v neolympijských športoch Birmingham 2022 sa stretla prvýkrát na jednom mieste. Úspešne športovkyne spolu s ich trénermi či zástupcami športového zväzu prijal prezident Slovenského olympijského a športového výboru Anton Siekel.

 

Foto SOŠV/ANDREJ GALICA

 

Na stretnutí v sídle SOŠV v Dome športu v Bratislave sa stretli zlatá medailistka zo Svetových hier v thajskom boxe Monika Chochlíková, strieborná kickboxerka Alexandra Filipová i držiteľky bronzových medailí v karate Ingrida Suchánková a v plutvovom plávaní Zuzana Hrašková.

 

 

Medailistky zo Svetových hier - zľava Monika Chochlíková, Zuzana Hrašková, Alexandra Filipová a Ingrida Suchánková - po prijatí u prezidenta SOŠV Antona Siekela.
Foto SOŠV/ANDREJ GALICA

 

Prezident SOŠV Anton Siekel v krátkom oficiálnom príhovore sa poďakoval športovkyniam za vzornú a úspešnú reprezentáciu Slovenska v alabamskom Birminghame. V súťažiach na Svetových hrách štartovalo napokon 11 zástupcov a zástupkýň Slovenska. Účinkovanie výpravy na vrcholnom podujatí v neolympijských športoch je možné považovať za úspech, keďže štartovať mohli len najlepší jednotlivci a kolektívy v jednotlivých kategóriách.

V rovnakom duchu sa vyjadril aj vedúci slovenskej výpravy v Birminghame Roman Buček.

 

Foto SOŠV/ANDREJ GALICA

 

Medailistky si z rúk zástupcov SOŠV prevzali pamätné ďakovné listy a vecné dary. Stretnutie pokračovalo neformálnou časťou. V debatách sa spomínalo na Svetové hry, ale hovorilo sa aj o športových cieľoch do budúcnosti. Monika Chochlíková, Alexandra Filipová i Ingrida Suchánková by mohli na budúci rok v júni štartovať na Európskych hrách v Krakove.