MS sa zúčastnilo 105 krajín a 1861 pretekárov sveta.

3.miesto

Kvasnicová Nina

vybojovala BRONZOVÚ MEDAILU v kumite juniorky -53kg

V kategórii nastúpilo 51 reprezentantov z 51 krajín sveta.

V 1.kole vyhrala 2:0 s HAQROOS L. (JORDAN,JOR), v 2.kole vyhrala 3:0 s PRGA P. (CROATIA,CRO), v 3.kole vyhrala 4:0 s BARSBY CH. (ENGLAND,ENG), v 4.kole prehrala s neskoršou víťazkou 1:4 s NGUYEN THI DIEU LY (VIETNAM,VIE). V repasáži vyhrala v 1.kole 5:1 s IZAGUIRRE GALDAMEZ E. R. (EL SALVADOR,ESA). V boji o 3.miesto deklasovala 9:0 súperku z Alžírska, ALG YAHIAOUI K. a Ninka tak vybojovala BRONZOVÚ MEDAILU !!! GRATULUJEME !!!

3.miesto

Zeumerová Alexandra

vybojovala BRONZOVÚ MEDAILU v kumite kadetky -54kg

V kategórii nastúpilo 52 reprezentantov z 52 krajín sveta.

V 1.kole vyhrala 5:0 s _EVTIMOVSKA D. (NORTH MACEDONIA,MKD), v 2.kole vyhrala 8:0 s JOKSIMOVIC D. (SERBIA,SRB), v 3.kole vyhrala 2:1 s CASTRO L. M. (COLOMBIA,COL), v 4.kole vyhrala 9:1 s DEBCZAK M. (POLAND,POL), v boji o postup do finále prehrala 0:4 s KILIC B. (TURKEY,TUR). V boji o 3.miesto vyhrala nad pretekárkou z Egypta ELSAYED J. H. a Saška tak vybojovala BRONZOVÚ MEDAILU !!! GRATULUJEME !!!

7. miesto

Hrčka Roman

kata st.juniori U21

V kategórii nastúpilo 57 reprezentantov z 57 krajín sveta.

Z 1.kola postúpil s druhým najvyšším skóre 23,6 za kata ANAN DAI. Z 2.kola postúpil so štvrtým najvyšším skóre 23,66 za kata OHAN DAI, v 3.kole skončil na tesnom, nepostupujúcom 4.mieste so skóre 23,46 za kata CHATANYARA KUSHANKU a Roman tak obsadil 7.miesto !!! GRATULUJEME!!!

7. miesto

Müller Juraj

kata kadeti

V kategórii nastúpilo 54 reprezentantov z 54 krajín sveta.

Z 1.kola postúpil s druhým najvyšším skóre 23,46 za kata ANAN DAI. Z 2.kola postúpil so štvrtým najvyšším skóre 22,66 za kata ANAN, v 3.kole skončil na tesnom, nepostupujúcom 4.mieste so skóre 23,32 za kata CHATANYARA KUSHANKU a Juraj tak obsadil 7.miesto !!! GRATULUJEME!!!

7.miesto

Janovčík Maroš

kumite U21 -75kg

V kategórii nastúpilo 66 reprezentantov z 65 krajín sveta.

V 1.kole vyhral 1:0 s MARAT A. (KAZAKHSTAN,KAZ), v 2.kole vyhral 4:3 s GUERRA C. D. (CHILE,CHI), v 3.kole vyhral 1:0 s GIANNAKOS T. (GREECE,GRE), v 4.kole prehral 3:7 s HEYDARIYASAVOLI A. (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI). V repasáži prehral 2:3 s JUST C. J. (SPAIN,ESP) a obsadil tak 7.miesto !!! GRATULUJEME !!!

9.miesto
Laci Manuel

kumite kadeti -57kg

V kategórii nastúpilo 61 reprezentantov z 60 krajín sveta.

V 1.kole vyhral s ALMUNJEM M. (SAUDI ARABIA,KSA), v 2.kole prehral 0:1 s MOHAMED M. A. (EGYPT,EGY). V repasáži v 1.kole vyhral 1:0 s KINDLER IAN (GERMANY,GER), v 2.kole prehral na vlajky za stavu 0:0 s PRANNYCHUK N. (UKRAINE,UKR) a obsadil tak 9.miesto !!! GRATULUJEME !!!

9.miesto
Ivančík Oliver

kumite kadeti -63kg

V kategórii nastúpilo 61 reprezentantov z 61 krajín sveta.

V 1.kole vyhral 2:1 s VAKARELOV V. (BULGARIA,BUL), v 2.kole prehral 1:6 s DOUAIDI N. (ALGERIA,ALG). V repasáži v 1.kole vyhral 8:5 s SAIF A. (JORDAN,JOR), v 2.kole prehral 1:2 s ZEJNULLAHU E. (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS) a obsadil tak 9.miesto !!! GRATULUJEME !!!

9.miesto

Sečkár Šimon

kumite juniori -61kg

V kategórii nastúpilo 67 reprezentantov z 67 krajín sveta.

V 1.kole vyhral 8:5 s HALIMI Q. (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS), v 2.kole vyhral 1:0 s HALIMI Q. (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS), v 3.kole prehral ALSAIF A. (SAUDI ARABIA,KSA). V repasáži v 1.kole prehral 0:2 s PETERSONS K. A. (LATVIA,LAT) a obsadil tak 9.miesto !!! GRATULUJEME !!!