KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Ukáž sa 2024 !!!

Ukáž sa 2024 !!!

Rozdeľujeme až 35 000 eur na podporu športujúcej mládeže

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru spúšťa už 9. ročník grantového programu "Ukáž sa!". V tomto ročníku opäť rozdelíme až 35 000 eur medzi budúce športové hviezdy. O grant sa môžu uchádzať jednotlivci vo veku 10 až 18 rokov ako aj mládežnícke športové kolektívy. Naším cieľom je podporiť talentovaných mladých športovcov, pomôcť im prekonať sociálne bariéry a dosiahnuť ich športové sny. Veríme, že všetci mladí športovci by mali mať rovnakú príležitosť ukázať svoj talent a odhodlanie, a to bez ohľadu na ich sociálne alebo finančné zázemie.Od spustenia programu sme rozdelili už neuveriteľných 400 000 eur.

Jeden vybraný športovec zažije atmosféru olympijských hier

Tento rok je grantový program ešte atraktívnejší. Jeden z prihlásených žiadateľov o grant vyhrá na základe výberu správnej rady Nadácie SOŠV aj cestu spolu so svojím rodičom na olympijské hry do Paríža, kde možno uvidí aj priamo v akcii ambasádorku projektu Zuzanu Paňkovú.

Všetky potrebné informácie o podmienkach účasti, prihlasovacom procese a podrobnejších pravidlách projektu „Ukáž sa!" sú dostupné na webovej stránke www.olympic.sk/ukazsa.

Ako sa prihlásiť?

Tvojou úlohou bude vyplnenie formulára, v ktorom sa ťa opýtame na tvoju športovú činnosťmotiváciu či ciele. Dôležitou súčasťou sú aj otázky ohľadom rodinného zázemia, aby sme vedeli správne vybrať tých, ktorí to naozaj potrebujú. K úspešnému prihláseniu do programu nám budeš musieť priložiť aj niekoľko fotografií z tvojej športovej činnosti ako aj krátke (približne) 30 sekundové video, v ktorom sa nám predstavíš, povieš nám o tvojom športovaní a motivácii prečo by si práve ty mal v rámci programu Ukáž sa získať finančný grant. Keďže tento rok nás čakajú Olympijské hry v Paríži, v rámci videa nám prosím povedz komu zo slovenských športovcov fandíš! V prípade ak budeš správnou radou nadácie vybratí do finále, video ako aj fotografie budú súčasťou tvojho súťažného profilu, na ktorom budeš zbierať hlasy od verejnosti.

 

 

 

Viac info a prihlasovací formulár nájdeš na https://www.olympic.sk/clanok/ukaz-sa-2024-registracia

Registrácia a podmienky: https://www.olympic.sk/ukazsa