KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

LINKY

43rd GRAND PRIX SLOVAKIA

17. - 19. február 2023

 


 

 

ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE

"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"

 

FOTOGALÉRIA

www.sutazekarate.sk

Online registrácia

 

 

 

 

 

WKF Ranking

 

 EKF
Európska federácia karate

 

 WKF
Svetová federácia karate

 

 

  Facebook

  Fanpage SZK

 

 

 

YOUTUBE

WKF Karate World Champ

 

Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu

 

   IOC
 Medzinárodný olympijský výbor

 

 

 

 

NOMINÁCIA na Majstrovstvá Európy kadet, junior, U21 2023

50. Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov a U21

Dátum: 3. - 5. február 2023

Miesto: Larnaca, Cyprus

 

 

 

NOMINÁCIA REPREZENTANTOV:

 

Kata cadet female
Kadlecajová Viktória (Ekonóm TN)

 

Kata cadet male
Muller Juraj (Kachi NR)


Kata junior female

Mrázová Rebeca (TJ Rapid BA)

 

Kata junior male

Filip Denis (TJ Rapid BA)

 

Kata U21 female

Takáčová Tereza (ŠŠK BA)

 

Kata U21 male
Hrčka Roman (ŠŠK BA)

 

 

kumite cadet female:

 

-47 kg: Mierna Adriana (KK Mugen)


-54 kg: Zeumerová Alexandra (Kachi NR)


-61 kg:
Jeseničová Nina (Tornado karate team)

 

+61 kg: Chrastinová Petra (KK Mugen)

 

 

kumite cadet male:


-52 kg:
Chrenko Ján (CMK BB)


-57 kg: Krivda Marek (KK Iglow SNV)

 

-63 kg: Ivančík Oliver (KK Slovšport TT)


-70 kg: Turčaník Richard (KK Torade LM)


+70 kg:
Bohunický Lukáš (TJ Rapid BA)

 

 

kumite junior female:


-48 kg:
Jalowiczorová Veronika (KK Junior Prešov)


-53 kg: Kvasnicová Nina (Tornado karate team)


-59 kg: Polónyová Bianka (ŠK CMK BB)


-66 kg: Váczy Anna (ŠŠK BA)

 

+66 kg: Erdélyiová Nina (ŠŠK BA)

 

 

kumite junior male:


-55 kg:
Dolnický Adam (MŠK Žiar n/Hronom)


-61 kg: Bukovič Norbert (KKK KE)

 

-68 kg: Kováč Simon (ŠK CMK BB)


-76 kg: Pirčák Vasil (KKK KE)


+76 kg: Antoš Vojtěch (KK Iglow SNV)

 

 

kumite U21 female:


-50 kg:
Mrázová Lucia (KK Ekonóm TN)


-55 kg: Vargová Natália (KK Imperium NR)


-61 kg:


-68 kg:
Krivdová Sára (KK Iglow SNV)

 

+68 kg: Bakayová Zita (KK Imperium NR)

 

 

kumite U21 male:


-60 kg:
Čiaky Martin (ŠK CMK BB)


-67 kg: Tvrdoň Andrej (ŠŠK BA)


-75 kg: Janovčík Maroš (KK Iglow SNV)

 

-84 kg: Kešeľak Dominik (KK Iglow SNV)


+84 kg: Bagaev Malik (ŠŠK BA)

 

 

Bulletin turnaja