KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

Športový klub Real team Trenčín oslávil 20.výročie

zdroj: https://terajsok.sk/2022/07/07/trenciansky-karate-klub-oslavil-20-vyrocie/

 

Počas svojej existencie získal neuveriteľný počet medailí


Trenčiansky karate klub oslávil 20. výročie

 

Uplynulý týždeň oslávil jeden z najväčších karate klubov v Trenčianskom kraji okrúhle 20. výročie. Klub ŠK Real Team Trenčín počas svojej existencie získal nespočetné množstvo medailí a pripísal si úspechy aj vo svetovom meradle.

 

 

Počas svojej existencie sa klub vykryštalizoval na jeden z najlepších na Slovensku. Ich úvodný nábor pozostával približne z 20 cvičencov. Dnes má klub viac ako 120 členov.

 

„Na to aby ste vybudovali niečo také, ako je športový klub, potrebujete veľa koliesok, ktoré do seba budú dobre zapadať. A tak je to aj v našom prípade, v prípade športového karate klubu Real Team, kde pre správne fungovanie potrebujete mať vybudované zázemie. A to nie je len jeden človek, ale veľké množstvo ľudí, samozrejme rodičia, tréneri, ale aj mestské organizácie,"

uviedol pri svojom slávnostnom príhovore primátor mesta Trenčín Richard Rybníček.

 

 

V tejto sezóne sa klubu podarilo získať päť zlatých medailí z majstrovstiev Slovenska. Celkovo ich klub počas dvadsaťročnej existencie získal približne 4 000, čo je neuveriteľné číslo.

 

„Veľký podiel na tom, že sme kvalitný klub, má aj tím trénerov, kde máme všetci rovnakú filozofiu. V neposlednom rade patrí veľká vďaka všetkým rodičom, ktorí chodia na tréningy, turnaje a naše výsledky sú aj ich odrazom,"

pokračovala Beňová.

 

celý článok ako aj video a fotogalériu si môžte pozrieť tu:

https://terajsok.sk/2022/07/07/trenciansky-karate-klub-oslavil-20-vyrocie/