KONTAKT

Sídlo zväzu
Slovenský zväz karate
Junácka 6
832 80 Bratislava
Telefonický kontakt
02/49249 132
0903 692 095

LINKY

ŠKOLSKÝ ŠPORT - MODUL KARATE

"Zahraj si: UBRÁŇ SA!"

 

 

43rd GRAND PRIX SLOVAKIA

17. - 19. február 2023

 

 

FOTOGALÉRIA

www.sutazekarate.sk

Online registrácia

 

 

 

 

 

WKF Ranking

 

 EKF
Európska federácia karate

 

 WKF
Svetová federácia karate

 

 

  Facebook

  Fanpage SZK

 

 

 

YOUTUBE

WKF Karate World Champ

 

Vyúčtovanie dotácie zo štátneho rozpočtu

 

   IOC
 Medzinárodný olympijský výbor

 

 

 

 

Nominácia na Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov, U21

12. Majstrovstvá sveta kadetov, juniorov a U21

Dátum: 26. - 30. október 2022

Miesto: Konya, Turecko

 

NOMINÁCIA REPREZENTANTOV:

 

Kata cadet female
Mrázová Rebeca (TJ Rapid BA)

Kata cadet male
Muller Juraj (Kachi NR)


Kata junior female

Gamová Nataša (ŠŠK)

Kata junior male
Miklovics Damian (KK Nové Zámky)


Kata U21 female
Čukanová Michaela (Rapid BA) 

Kata U21 male
Hrčka Roman (ŠŠK BA)

 

kumite cadet female:

-47 kg: Jalowiczorová Veronika (Junior Prešov)

-54 kg: Zeumerová Alexandra (Kachi NR)
+54 kg: Chrastinová Petra (KK Mugen)

 

kumite cadet male:

-52 kg: Chrenko Ján (ŠK CMK BB)
-57 kg: Laci Manuel (Junior Prešov)
-63 kg: Ivančík Oliver (KK Slovšport TT)
-70 kg: Turčaník Richard (KK Torade LM)
+70 kg: Bohunický Lukáš (TJ Rapid BA)

 

kumite junior female:

-48 kg: Pálešová Viktória (Kumade TO)
-53 kg: Kvasnicová Nina (Tornado karate team)
-59 kg: Luptáková Natália Lea (ŠK CMK BB)

+59 kg: Erdélyiová Nina (ŠŠK BA)

 

kumite junior male:

-55 kg: Dolnický Adam (MŠK Žiar n/Hronom)
-61 kg: Sečkár Šimon (ŠK CMK BB)
-68 kg: Kováč Simon (ŠK CMK BB)
-76 kg: Pirčák Vasil (KKK KE)
+76 kg: Antoš Vojtěch (KK Iglow SNV)

 

kumite U21 female:

-50 kg: Mrázová Lucia (KK Ekonóm TN)

-55 kg: Vargová Natália (KK Imperium NR)
-61 kg: Kotruchová Terézia  (KK Detva)
-68 kg: Krivdová Sára (KK Iglow SNV)
+68 kg: Bakayová Zita (KK Imperium NR)

 

kumite U21 male:

-60 kg: Čiaky Martin (ŠK CMK BB)
-67 kg: Tvrdoň Andrej (ŠŠK BA)
-75 kg: Janovčík Maroš (KK Iglow SNV)
-84 kg: Poliak Jakub (ŠK CMK BB)
+84 kg: Bagaev Malik (ŠŠK BA)

 

 

Bulletin turnaja